{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
09:00
10:03
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
REGTIEN ROSANNE - NARCISO
2
09:09
SAEYS WILLEMSE NORE - SARON VAN DE PLATIJN
3
09:18
VANDENPUT TATJANA - NICKELBACK VAN NIEUWLAND
4
09:27
HUYGHE BRIT - SALUTHEA VAN DE RIETHOEVE
5
09:36
DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
7
09:54
SMET RONNY - STERRE VAN HET BEUKELZHOF
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:00
14:03
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SMET RONNY - STERRE VAN HET BEUKELZHOF
3
13:18
DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
4
13:27
HUYGHE BRIT - SALUTHEA VAN DE RIETHOEVE
5
13:36
VANDENPUT TATJANA - NICKELBACK VAN NIEUWLAND
6
13:45
SAEYS WILLEMSE NORE - SARON VAN DE PLATIJN
7
13:54
REGTIEN ROSANNE - NARCISO
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
10:03
10:48
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:03
ROBBERECHTS WIM - NIVARD
2
10:12
BECK DELPHINE - SONNIK-G
3
10:21
GOVAERT BRIAN - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
4
10:30
ROMBAUT ASTRID - STING VAN T' MULDERSHOF
5
10:39
HALKETT KIZZY - NOUGATINE C&G
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
14:03
14:48
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:03
HALKETT KIZZY - NOUGATINE C&G
2
14:12
ROMBAUT ASTRID - STING VAN T' MULDERSHOF
3
14:21
GOVAERT BRIAN - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
4
14:30
BECK DELPHINE - SONNIK-G
5
14:39
ROBBERECHTS WIM - NIVARD
1C
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
10:48
11:33
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:48
DENIJS SANDER - MANOESKA
2
10:57
GEERENS SILKE - MY FREE LADY
3
11:06
VOET DIRK - HIP-HOP VANDIVO
4
11:15
VAN UYTVANCK JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
5
11:24
MICHIELS JAN - JM SPORTHORSES FLEURESSE
1C
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
14:48
15:33
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:48
MICHIELS JAN - JM SPORTHORSES FLEURESSE
2
14:57
VAN UYTVANCK JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
3
15:06
VOET DIRK - HIP-HOP VANDIVO
4
15:15
GEERENS SILKE - MY FREE LADY
5
15:24
DENIJS SANDER - MANOESKA
1D
Ring 1D: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
11:33
12:09
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:33
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
2
11:42
VERMEULEN TINE - RENEE VAN 'T HEYENDE
3
11:51
VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
4
12:00
BOSMAN KARA - ROOKIE BLUE DE TAMISE
1D
Ring 1D: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
15:33
16:09
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:33
BOSMAN KARA - ROOKIE BLUE DE TAMISE
2
15:42
VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
3
15:51
VERMEULEN TINE - RENEE VAN 'T HEYENDE
4
16:00
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
1E
Ring 1E: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
12:09
12:45
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:09
PEETERS ELINE - QADIRA VAN HET BREUGELHOF
2
12:18
HUYGHE BRIT - QUINTESSENTIAL VAN DE RIETHOEVE
3
12:27
DE ROOVER DAPHNE - LIU-JO VAN HET TRICHELHOF
4
12:36
VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
1E
Ring 1E: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
16:09
16:45
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:09
VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
2
16:18
DE ROOVER DAPHNE - LIU-JO VAN HET TRICHELHOF
3
16:27
HUYGHE BRIT - QUINTESSENTIAL VAN DE RIETHOEVE
4
16:36
PEETERS ELINE - QADIRA VAN HET BREUGELHOF
1F
Ring 1F: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
12:45
12:54
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:45
HALKETT KIZZY - LADISLAO C&G
1F
Ring 1F: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
16:45
16:54
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:45
HALKETT KIZZY - LADISLAO C&G
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
10:00
15:36
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:04
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SISSOKO
3
10:08
ANDRIES HANNES - SILHOUET VAN DE ROZENBERG
4
10:12
VAN UYTVANCK BJORN - SANTORINI VAN DE DORPSHOEVE
5
10:16
DE VLEESCHAUWER NELE - SEZAAR VAN DE ZWARTE RUITER
6
10:20
ROETE CHRISTOPHE - EL TINA VAN 'T HAGELAND T & L Z
7
10:24
CALUWE MARIO - SHAKUNA VAN HET STEENTJE
8
10:28
VERMEIREN ELKE - SPEEDY VAN DE KLEYN HEYDE
9
10:32
DE BEULE RONNY - SIR DIAMANT TER PUTTE
10
10:36
DE COCK THOMAS - SHAKIRA VAN DEN DOORNDONK
11
10:40
VAN DIJCK JONAS - SOMBRERO VAN DE BEEKHOEVE
12
10:44
DE BECK ROZELIEN - CALLA LILA VD WITHOEVE Z
13
10:48
MERTENS PAULIEN - SHAKIRA
14
10:52
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - STEFFI D'ECLIPSE
15
10:56
DE GUCHTENAERE LANDER - SEMLI VAN 'T OUD VELDHOF
16
11:00
DE POORTER EVELIEN - NOVA
17
11:04
VANDE VYVERE JEREMIEN - A CAPELLA DU COEUR D'OR Z
18
11:08
VINCK YASMINE - SOFIYA P
19
11:12
FRANCO KILIAN - SAFIR VAN 'T MARTENDONKERF
20
11:16
DE VLAMYNCK TOM - SOLERO VAN HET HENSELHOF
21
11:20
ROETE CHRISTOPHE - CALGARY VAN 'T HAGELAND T & L Z
23
11:28
ANDRIES HANNES - SOCRATES VAN DE DORPSHOEVE
24
11:32
VAN UYTVANCK BJORN - SANTANA VAN DEN OVERWEG
25
11:36
POPPE LORE - SILVAN VAN DE DORPSHOEVE
26
11:40
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIDIBE DE MUZE
27
11:44
VAN DIJCK JONAS - CORRALU RD Z
28
11:48
POLFLIET JONAS - SO FAMOUS JS
29
11:56
KENIS SANDER - CUBA LIBRE VD WITHOEVE Z
29
11:52
VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
30
12:00
DE BAERDEMAEKER INGE - SARON VAN DE PLATIJN
31
12:04
BERKERS JONAS - SASSICA VAN DE EILANDHOEVE
32
12:08
BERKVENS SHELSEY - SPECTAKEL VG VD CORSENDONKSEHOEVE
33
12:12
BERNAERT ELIANA - SILVESTER VAN DE VRIJENAKKER
34
12:16
DE BECK ROZELIEN - ELLIOT VD WITHOEVE Z
35
12:20
ROETE CHRISTOPHE - SPECIAL LADY VAN DEN BOSDAM
36
12:24
VANDE VYVERE JEREMIEN - JAZZ-LYNN Z
37
12:28
VINCK YASMINE - S-OMERTA VAN 'T GROBBENHOF
38
12:32
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIFRANE D'ECLIPSE
39
12:36
VAN UYTVANCK BJORN - ACE OF HEARTS Z
40
12:40
VAN DIJCK JONAS - SECRET VD WITTE DRIESENDIJK
41
12:44
FRANCO KILIAN - SNAPPER V T HAZELARENHOEKJE
43
12:52
BLINDEMAN NELE - SOEKIE VAN'T SPOOR
44
12:56
BRAL STANY - SIENNA VAN DE KORNELISHOEVE
45
13:00
COLMAN PASCALINE - SALSA VAN 'T LINDEHOF
46
13:04
DAVID NICK - SURPRISE VAN DE WAETERHOEVE
47
13:08
ROOMS JASPER - SPECIAL TOUCH VAN DE HAVERBILKEN
48
13:12
SMET RONNY - STERRE VAN HET BEUKELZHOF
49
13:16
SUYS ELINE - SAMSON VAN HET LELIEHOF
50
13:20
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SALUNA D'ECLIPSE
51
13:24
ROETE CHRISTOPHE - STELLA VAN 'T HAGELAND T&L
52
13:28
POLFLIET JONAS - SO MATCHO VAN DEN OVERHEET
53
13:32
VAN OVERSTRAETEN LIES - LUÏSE DWS
54
13:36
KENIS SANDER - STAVROS VAN HET SARNAHOF
55
13:40
VAN DIJCK JONAS - SAPPHIRE BLUE
56
13:44
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
57
13:48
KUPPENS KIARA - SANTANA DE L'ESCAUT
58
13:52
LENSSENS STEFANIE - FURORE VH WUITENSHOF Z
59
14:00
VANDE VYVERE JEREMIEN - SISSI VAN 'T JONKERSLEEN
60
14:04
VINCK YASMINE - SUSHI AEG
61
14:08
GOETHALS YENTL - DENARIUS VL Z
62
14:12
HOOYBERGHS SHELLY - BATSHUA VD KATTEN EECK Z
63
14:16
HUYGHE BRIT - STAF VAN DE RIETHOEVE
64
14:20
PENNEMAN FEMKE - ESPRI TER SALEGHEM Z
67
14:32
CERPENTIER KOEN - SJAAKIE VAN D'ABELENDREEF
68
14:36
DELOOF AURELIE - SJAH VAN SCHUTTERSHOF
69
14:40
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
70
14:44
VOS ELLEN - SKY VAN HET GROENE DAK
71
14:48
VAN GUCHT IVO - SACRAMENTO VG STABLES
72
14:52
VAN HECKE TOM - SAMOERAI VAN HET BEKELHOF
73
14:56
VAN HECKE WOUT - SANTA LUCIA VAN DE KRUISHOEVE
74
15:00
VAN HOVE IVAN - SAFFIER VAN DE DIELAERTHOEVE
75
15:04
VAN LEUVEN JONAS - T' STERRE VD GOEVELHOEVE Z
76
15:08
VAN OOST WARD - SISSI VAN ORTI
77
15:12
VAN PUYVELDE JUSTINE - SENORITA VAN 'T LINDEHOF
80
15:24
VAN ACKER KOEN - SCOOBY DOO VAN 'T LINDEHOF
81
15:20
CERPENTIER KOEN - SWINCO VAN D'ABELENDREEF
81
15:28
VAN DE VIJVER WIM - SIEGERIN ODEVELD
DIERICKX WOUTER - SISTER BLISS DE TAMISE
DIERICKX WOUTER - STORM TROOPER DE TAMISE
MUSSCHE FEBE - STAR BREAKER CEQUIMARA
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
10:02
15:38
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:06
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SISSOKO
3
10:10
ANDRIES HANNES - SILHOUET VAN DE ROZENBERG
4
10:14
VAN UYTVANCK BJORN - SANTORINI VAN DE DORPSHOEVE
5
10:18
DE VLEESCHAUWER NELE - SEZAAR VAN DE ZWARTE RUITER
6
10:22
ROETE CHRISTOPHE - EL TINA VAN 'T HAGELAND T & L Z
7
10:26
CALUWE MARIO - SHAKUNA VAN HET STEENTJE
8
10:30
VERMEIREN ELKE - SPEEDY VAN DE KLEYN HEYDE
9
10:34
DE BEULE RONNY - SIR DIAMANT TER PUTTE
10
10:38
DE COCK THOMAS - SHAKIRA VAN DEN DOORNDONK
11
10:42
VAN DIJCK JONAS - SOMBRERO VAN DE BEEKHOEVE
12
10:46
DE BECK ROZELIEN - CALLA LILA VD WITHOEVE Z
13
10:50
MERTENS PAULIEN - SHAKIRA
14
10:54
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - STEFFI D'ECLIPSE
15
10:58
DE GUCHTENAERE LANDER - SEMLI VAN 'T OUD VELDHOF
16
11:02
DE POORTER EVELIEN - NOVA
17
11:06
VANDE VYVERE JEREMIEN - A CAPELLA DU COEUR D'OR Z
18
11:10
VINCK YASMINE - SOFIYA P
19
11:14
FRANCO KILIAN - SAFIR VAN 'T MARTENDONKERF
20
11:18
DE VLAMYNCK TOM - SOLERO VAN HET HENSELHOF
21
11:22
ROETE CHRISTOPHE - CALGARY VAN 'T HAGELAND T & L Z
23
11:30
ANDRIES HANNES - SOCRATES VAN DE DORPSHOEVE
24
11:34
VAN UYTVANCK BJORN - SANTANA VAN DEN OVERWEG
25
11:38
POPPE LORE - SILVAN VAN DE DORPSHOEVE
26
11:42
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIDIBE DE MUZE
27
11:46
VAN DIJCK JONAS - CORRALU RD Z
28
11:50
POLFLIET JONAS - SO FAMOUS JS
29
11:58
KENIS SANDER - CUBA LIBRE VD WITHOEVE Z
29
11:54
VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
30
12:02
DE BAERDEMAEKER INGE - SARON VAN DE PLATIJN
31
12:06
BERKERS JONAS - SASSICA VAN DE EILANDHOEVE
32
12:10
BERKVENS SHELSEY - SPECTAKEL VG VD CORSENDONKSEHOEVE
33
12:14
BERNAERT ELIANA - SILVESTER VAN DE VRIJENAKKER
34
12:18
DE BECK ROZELIEN - ELLIOT VD WITHOEVE Z
35
12:22
ROETE CHRISTOPHE - SPECIAL LADY VAN DEN BOSDAM
36
12:26
VANDE VYVERE JEREMIEN - JAZZ-LYNN Z
37
12:30
VINCK YASMINE - S-OMERTA VAN 'T GROBBENHOF
38
12:34
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIFRANE D'ECLIPSE
39
12:38
VAN UYTVANCK BJORN - ACE OF HEARTS Z
40
12:42
VAN DIJCK JONAS - SECRET VD WITTE DRIESENDIJK
41
12:46
FRANCO KILIAN - SNAPPER V T HAZELARENHOEKJE
43
12:54
BLINDEMAN NELE - SOEKIE VAN'T SPOOR
44
12:58
BRAL STANY - SIENNA VAN DE KORNELISHOEVE
45
13:02
COLMAN PASCALINE - SALSA VAN 'T LINDEHOF
46
13:06
DAVID NICK - SURPRISE VAN DE WAETERHOEVE
47
13:10
ROOMS JASPER - SPECIAL TOUCH VAN DE HAVERBILKEN
48
13:14
SMET RONNY - STERRE VAN HET BEUKELZHOF
49
13:18
SUYS ELINE - SAMSON VAN HET LELIEHOF
50
13:22
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SALUNA D'ECLIPSE
51
13:26
ROETE CHRISTOPHE - STELLA VAN 'T HAGELAND T&L
52
13:30
POLFLIET JONAS - SO MATCHO VAN DEN OVERHEET
53
13:34
VAN OVERSTRAETEN LIES - LUÏSE DWS
54
13:38
KENIS SANDER - STAVROS VAN HET SARNAHOF
55
13:42
VAN DIJCK JONAS - SAPPHIRE BLUE
56
13:46
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
57
13:50
KUPPENS KIARA - SANTANA DE L'ESCAUT
58
13:54
LENSSENS STEFANIE - FURORE VH WUITENSHOF Z
59
14:02
VANDE VYVERE JEREMIEN - SISSI VAN 'T JONKERSLEEN
60
14:06
VINCK YASMINE - SUSHI AEG
61
14:10
GOETHALS YENTL - DENARIUS VL Z
62
14:14
HOOYBERGHS SHELLY - BATSHUA VD KATTEN EECK Z
63
14:18
HUYGHE BRIT - STAF VAN DE RIETHOEVE
64
14:22
PENNEMAN FEMKE - ESPRI TER SALEGHEM Z
67
14:34
CERPENTIER KOEN - SJAAKIE VAN D'ABELENDREEF
68
14:38
DELOOF AURELIE - SJAH VAN SCHUTTERSHOF
69
14:42
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
70
14:46
VOS ELLEN - SKY VAN HET GROENE DAK
71
14:50
VAN GUCHT IVO - SACRAMENTO VG STABLES
72
14:54
VAN HECKE TOM - SAMOERAI VAN HET BEKELHOF
73
14:58
VAN HECKE WOUT - SANTA LUCIA VAN DE KRUISHOEVE
74
15:02
VAN HOVE IVAN - SAFFIER VAN DE DIELAERTHOEVE
75
15:06
VAN LEUVEN JONAS - T' STERRE VD GOEVELHOEVE Z
76
15:10
VAN OOST WARD - SISSI VAN ORTI
77
15:14
VAN PUYVELDE JUSTINE - SENORITA VAN 'T LINDEHOF
80
15:26
VAN ACKER KOEN - SCOOBY DOO VAN 'T LINDEHOF
81
15:22
CERPENTIER KOEN - SWINCO VAN D'ABELENDREEF
81
15:30
VAN DE VIJVER WIM - SIEGERIN ODEVELD
DIERICKX WOUTER - SISTER BLISS DE TAMISE
DIERICKX WOUTER - STORM TROOPER DE TAMISE
14/05/2022 - WJP2022 - SBB COMPETITIE WJP KIELDRECHT VRASENE - SPRINGEN 4-JR EN DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots