{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
09:00
10:57
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
NEVEN EVELIEN - SWEET NONSENSE
3
09:18
KLOS DESIREE - SAFETY FIRST VAN CAVALERONDE
4
09:27
DE WEER ANNE-LIEKE - SAUVAGE VD GULDENNAGEL
5
09:36
SMITS AN - SANTOS SECRET
6
09:45
VANDENPUT TATJANA - NICKELBACK VAN NIEUWLAND
7
09:54
QUINTEN LENE - SANTANA Q
9
10:12
MERTENS AMBER - SONNENSTRAHL EG
11
10:30
KLOS DESIREE - SAY MY NAME VAN CAVALERONDE
12
10:39
DE WEER ANNE-LIEKE - SAVANNA VD GULDENNAGEL
13
10:48
SMITS AN - NIVEAUX SND
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:00
14:57
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SMITS AN - NIVEAUX SND
2
13:09
DE WEER ANNE-LIEKE - SAVANNA VD GULDENNAGEL
3
13:18
KLOS DESIREE - SAY MY NAME VAN CAVALERONDE
5
13:36
MERTENS AMBER - SONNENSTRAHL EG
7
13:54
QUINTEN LENE - SANTANA Q
8
14:03
NEVEN EVELIEN - SWEET NONSENSE
9
14:12
VANDENPUT TATJANA - NICKELBACK VAN NIEUWLAND
10
14:21
SMITS AN - SANTOS SECRET
11
14:30
DE WEER ANNE-LIEKE - SAUVAGE VD GULDENNAGEL
12
14:39
KLOS DESIREE - SAFETY FIRST VAN CAVALERONDE
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
11:06
12:45
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:06
HOEFMAN PETER - LLAMATIVO CHB
2
11:15
VAN DE GOOR EMILY - SIR FLYNN VAN DE VOSSEBERGEN
3
11:24
VAN MOER ANKE - STEENAKKERS DIAMANT
4
11:33
ROBBERECHTS WIM - NIVARD
5
11:42
BOUWENS ELLEN - SMART GUARDIAN SB
6
11:51
LAMMENS LAURANNE - SAMIRA-G
7
12:00
VAN LINDT BRAM - NOORTJE
8
12:09
FOETS PIETER - SJAREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
9
12:18
VAN LOOVEREN ANNELIES - SANICIO VAN DE LUFKENSHOEVE
10
12:27
HOEFMAN PETER - NAZARÉ
11
12:36
DEBO NILS (NOVA STABLES) - DALMA SIA BALLANTE
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
14:57
16:36
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:57
DEBO NILS (NOVA STABLES) - DALMA SIA BALLANTE
2
15:06
FOETS PIETER - SJAREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
3
15:15
VAN LINDT BRAM - NOORTJE
4
15:24
LAMMENS LAURANNE - SAMIRA-G
5
15:33
BOUWENS ELLEN - SMART GUARDIAN SB
6
15:42
ROBBERECHTS WIM - NIVARD
7
15:51
HOEFMAN PETER - NAZARÉ
8
16:00
VAN MOER ANKE - STEENAKKERS DIAMANT
9
16:09
VAN DE GOOR EMILY - SIR FLYNN VAN DE VOSSEBERGEN
10
16:18
HOEFMAN PETER - LLAMATIVO CHB
11
16:27
VAN LOOVEREN ANNELIES - SANICIO VAN DE LUFKENSHOEVE
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
10:12
12:09
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:12
SCHEIRS ERIK - ROE D'ART
2
10:21
DESSERS LIESELOTTE - MINKA
3
10:30
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
5
10:48
MENTEN MORANNE - RANI VAN DE GULDENNAGEL
7
11:06
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
8
11:15
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
9
11:24
VAN LINT KIRINA - MY DREAM VH AEGROSCHOT
10
11:33
CEUNEN JASPER - ROHMAN
11
11:42
LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
12
11:51
NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
KOG EVY - MADISSON V/H RINGHOF
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
14:12
16:09
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:21
LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
3
14:30
CEUNEN JASPER - ROHMAN
4
14:39
VAN LINT KIRINA - MY DREAM VH AEGROSCHOT
5
14:48
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
6
14:57
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
8
15:15
MENTEN MORANNE - RANI VAN DE GULDENNAGEL
10
15:33
NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
11
15:42
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
12
15:51
DESSERS LIESELOTTE - MINKA
13
16:00
SCHEIRS ERIK - ROE D'ART
KOG EVY - MADISSON V/H RINGHOF
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
09:00
10:12
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SWINNEN CELINE - ROLEX 'W' VAN PRINSENHOF'S
2
09:09
FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
3
09:18
DEBO NILS (NOVA STABLES) - RIGOLETTO BALLANTE
4
09:27
JORIS DRIEKA - RUBINA VAN DE LINDEHOEVE
5
09:36
VAN LINDT BRAM - REAGAN
6
09:45
DEVLIES ELISABETH - RICARDO
7
09:54
GRAUWELS TINY - RIST TEN WILGENDRIES
8
10:03
SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
13:00
14:12
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
2
13:09
GRAUWELS TINY - RIST TEN WILGENDRIES
3
13:18
DEVLIES ELISABETH - RICARDO
4
13:27
VAN LINDT BRAM - REAGAN
5
13:36
JORIS DRIEKA - RUBINA VAN DE LINDEHOEVE
6
13:45
DEBO NILS (NOVA STABLES) - RIGOLETTO BALLANTE
7
13:54
FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
8
14:03
SWINNEN CELINE - ROLEX 'W' VAN PRINSENHOF'S
3A
Ring 3A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
10:00
11:03
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
2
10:09
NOLMANS THAIS - GALARDO ROUGE
4
10:27
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
5
10:36
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
6
10:45
HEGEMANN HANNELORE - NETSTUTTERIETS DJ
3A
Ring 3A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
13:00
14:03
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
3
13:18
HEGEMANN HANNELORE - NETSTUTTERIETS DJ
4
13:27
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
6
13:45
NOLMANS THAIS - GALARDO ROUGE
7
13:54
VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
3B
Ring 3B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
11:12
11:57
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:12
VAN LOOVEREN ANNELIES - QUISTELLE VAN ' T KIEZELHOF
2
11:21
GORIS SENNE - LURAAN-H
4
11:39
VAN LAER NICK - QUINTINA VAN KINSCHOT
5
11:48
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
VLEUGELS ANNEMIK - ROXETTE
3B
Ring 3B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
14:12
14:57
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:12
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
2
14:21
VAN LAER NICK - QUINTINA VAN KINSCHOT
3
14:30
VLEUGELS ANNEMIK - ROXETTE
4
14:39
GORIS SENNE - LURAAN-H
5
14:48
VAN LOOVEREN ANNELIES - QUISTELLE VAN ' T KIEZELHOF
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
08:00
11:31
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
THIRY BEN - SUBTIEL VAN T&L
2
08:01
BODO SAMUEL - SAVE BALOU HR
3
08:03
WINKELS SYMEN - CANTARO PP Z
4
08:05
SNELDERS JEFFREY - SCOTT 55
5
08:07
REYKERS NIELS - MONK VAN DE VRUNTE
6
08:08
BOTH MARIJKE - SANCHEZ VAN DE CAPPELAKKER
7
08:10
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SISSOKO
8
08:12
VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
9
08:14
STEEN MILA - SOHOO CASTANOO
10
08:15
HENOT JONAS - SAVAN VD HEIDE
11
08:17
DE BAERDEMAEKER INGE - SARON VAN DE PLATIJN
12
08:19
BRUYNDONCKX JOACHIM - URANIUM Z
13
08:21
BEELEN NEL - SULTAN-V
14
08:22
BREBELS JEROEN - SPECIAL LADY B
15
08:24
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
16
08:26
THIRY BEN - SAO PAULO VAN 'T ZONNEVELD
17
08:28
LANGEWOUTERS JOLIEN - SIR LUIGI VAN HET EIKEHOF
18
08:29
CEULEERS JELLE - SHELBY V/H RIGELHOF
19
08:31
COOMANS STEPHANIE - STORM VAN DE LANGE-LO
20
08:33
COPPENS VINCENT - ABARTH KEY SR Z
21
08:35
HEREMANS LISSA - SIENNA VAN DE WITTEHEI
22
08:36
HOLSBEEK ROB - SESAR
23
08:38
DAEMS SARAH - AARON VON HARRY Z
24
08:40
DEKEYZER BRAM - UNIQUE VON HARY Z
25
08:42
DENTENEER JULIE - SAUVIGNON DLJ
26
08:43
BODO SAMUEL - SPECIAL BALOU HR
27
08:45
HOUBEN RUBEN - SPRUCE MEADOWS HR
28
08:47
GEYSKENS YARI - SUMMER BOY-L
29
08:50
THIRY BEN - SPARTACUS VAN DE WITTEMOERE
29
08:49
VERBAETEN JENNIFER - CYNTHANA Z
30
08:52
WINKELS SYMEN - CHAMPAGNE SUPER NOVA Z
31
08:54
MAES LIEN - SILANO-S
32
08:56
VERELST ROBBE - SIMBA VAN HET BINNENVELD
33
08:57
VAN LAETHEM BELINDA - LITTLE WONDER Z
34
08:59
WAUTERS LOUIS - SPOTIFY CASTANOO
35
09:01
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - STEFFI D'ECLIPSE
36
09:03
MOTMANS GOELE - TELL TO TREE “R”
37
09:04
SUYS ELINE - SAMSON VAN HET LELIEHOF
38
09:06
SNELDERS JEFFREY - SHUTTERFLY
39
09:08
SALIMANS LENE - TORENTO VH DINGENSHOF Z
40
09:10
TORSIN SANDER - SILAS VAN BETS
41
09:11
VAN DE POL NICOLAS - PINANI NL
42
09:13
POLFLIET JONAS - SO FAMOUS JS
43
09:15
THIRY BEN - SOLIDE VAN T&L
44
09:17
NEYT SEBASTIEN - PRINCE VAN HET WILDERHOF Z
45
09:18
STEEN MILA - SWEET JUICE CASTANOO
46
09:20
DE GUCHTENAERE LANDER - SEMLI VAN 'T OUD VELDHOF
47
09:22
OOMS JULIE - NO DOUBT JUNA
48
09:24
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
49
09:25
LOOS STIJN - SPECIAL LADY-L
50
09:27
VAN OPDORP TINNE - SAPPHIRA G
51
09:29
VAN OVERSTRAETEN LIES - LUÏSE DWS
52
09:31
REYKERS NIELS - SAM VAN DE VRUNTE
53
09:32
HENOT JONAS - SILAN VD HEIDE
55
09:34
SCHEPERS JASPER - SJAREL VAN DE WATERHOEVE
56
09:36
SMEYS FREDERIC - SISSI VAN HET DELLENHOF
60
09:46
THIRY BEN - LEONARD T&L Z
61
09:48
WINKELS SYMEN - DAISY 14 15 Z
62
09:50
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIDIBE DE MUZE
63
09:52
WAUTERS LOUIS - SIR GREY CASTANOO
64
09:53
VERBOVEN JORDY - SMOOTHIE VAN DE OUDE HOEVE
65
09:55
LANGEWOUTERS JOLIEN - SJAAKIE VAN HET EIKEHOF
66
09:57
BECKER MONIQUE - NAPHIRA
67
09:59
DE BECK ROZELIEN - CALLA LILA VD WITHOEVE Z
68
10:00
THIRY KIM - SUNJATA-V
69
10:02
LOENDERS WOUT - NICARLA VOGELENZANG
70
10:04
VERHEYEN JELLE - SYD VAN HET GERMELAERVELD
71
10:06
BRUYNEN DENISE - SWITCH VAN HET GROESHOF
72
10:07
VERMEIREN ELISE - SILAS-V
73
10:09
VERMEULEN KEVIN - SOBILINSKY V/H DINGENSHOF
74
10:11
THIRY BEN - SORAYA
75
10:13
VERLIES NICK - MAZELTOV N89 Z
76
10:14
SNELDERS JEFFREY - SIKOLINO 55
77
10:16
SPITS JORICH - DIABELLA
78
10:18
POLFLIET JONAS - SO MATCHO VAN DEN OVERHEET
79
10:20
NEYT SEBASTIEN - PRINSES VAN HET WILDERHOF Z
80
10:21
MICHIELS WOUT - SCOTT VAN HET LARENSHOF
81
10:23
STOFFELEN TOM - SITA BLUE VAN DE KLEINHEIDE
82
10:25
LENAERTS EVI - SYMFONIE VAN HET EIKENHOF
83
10:27
LENAERTS ILS - SIERRA VAN DE KLEINHEIDE
84
10:28
DEGEEST CHARLOTTE - MAKENA VAN HET GAVERSHOF Z
86
10:32
VAN OPDORP TINNE - STELLA VAN DE FOXEMAAT
87
10:34
THIRY BEN - STARK VD GULDENNAGEL
87
10:35
WINKELS SYMEN - EBOUILLIE PROVA Z
89
10:39
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIFRANE D'ECLIPSE
90
10:41
SCHEIRS PAUL - SISI VAN 'T MERODEHOF
91
10:37
SCHEPERS JASPER - SAYGON VAN DE VOGELZANG
91
10:42
WAUTERS LOUIS - SO GREY - DI CASTANOO
92
10:44
CRAUWELS KAREN - ABRACADABRA Z
93
10:46
GEERTS LOUISE - SAO PAULO 28
94
10:48
GEERTS PAULINE - SINDERELLA 28
95
10:49
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
96
10:51
POLLEUNIS SAM - SKYE P
97
10:53
BERKVENS SHELSEY - SPECTAKEL VG VD CORSENDONKSEHOEVE
98
10:55
VAN LAER LOUISE - ALEXIA Z
99
10:56
BECKER MONIQUE - SUNTOUCHABLE VAN 'T KOUTERHOF
100
10:58
DE SWERT DOMIEN - SAVANNA VAN HET HARTEVELD
101
11:00
THIRY KIM - MY WAY TO MB D'EEL
102
11:02
LENAERTS FLEUR - LEVISTA VAN'T ROELHOF Z
103
11:03
BESSEMANS STEFANIE - SWEET AMARIS TB
104
11:05
THIRY BEN - SERENA VAN HET AVENHOF
105
11:07
VERAGHTERT GERT - SAMSON VAN HET ZEVENVINDEL
106
11:09
DE BECK ROZELIEN - ELLIOT VD WITHOEVE Z
107
11:10
SCHEIRS PAUL - GEENA DE GISELLE Z
108
11:12
BOTH KRISTIEN - STRONG TOGETHER UIT DE MELLE
109
11:14
LOENDERS WOUT - SILAS VTS
110
11:16
SPITS JORICH - SANTINI V.I.P.
111
11:17
SNELDERS JEFFREY - SO CUTE 55
113
11:21
WINKELS SYMEN - ICE MAN PROVA Z
115
11:24
WAUTERS LOUIS - SNELLENEDDY CASTANOO
116
11:26
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SALUNA D'ECLIPSE
117
11:23
SCHEPERS JASPER - SO SPECIAL VAN 'T GELUTT
117
11:28
DEGEEST CHARLOTTE - TARA RA Z
118
11:30
ZEELMAEKERS ROBIN - KAI MOOK Z
CARMANS WESLEY - STARLIGHT
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
08:10
11:41
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:10
THIRY BEN - SUBTIEL VAN T&L
2
08:11
BODO SAMUEL - SAVE BALOU HR
3
08:13
WINKELS SYMEN - CANTARO PP Z
4
08:15
SNELDERS JEFFREY - SCOTT 55
5
08:17
REYKERS NIELS - MONK VAN DE VRUNTE
6
08:18
BOTH MARIJKE - SANCHEZ VAN DE CAPPELAKKER
7
08:20
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SISSOKO
8
08:22
VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
9
08:24
STEEN MILA - SOHOO CASTANOO
10
08:25
HENOT JONAS - SAVAN VD HEIDE
11
08:27
DE BAERDEMAEKER INGE - SARON VAN DE PLATIJN
12
08:29
BRUYNDONCKX JOACHIM - URANIUM Z
13
08:31
BEELEN NEL - SULTAN-V
14
08:32
BREBELS JEROEN - SPECIAL LADY B
15
08:34
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
16
08:36
THIRY BEN - SAO PAULO VAN 'T ZONNEVELD
17
08:38
LANGEWOUTERS JOLIEN - SIR LUIGI VAN HET EIKEHOF
18
08:39
CEULEERS JELLE - SHELBY V/H RIGELHOF
19
08:41
COOMANS STEPHANIE - STORM VAN DE LANGE-LO
20
08:43
COPPENS VINCENT - ABARTH KEY SR Z
21
08:45
HEREMANS LISSA - SIENNA VAN DE WITTEHEI
22
08:46
HOLSBEEK ROB - SESAR
23
08:48
DAEMS SARAH - AARON VON HARRY Z
24
08:50
DEKEYZER BRAM - UNIQUE VON HARY Z
25
08:52
DENTENEER JULIE - SAUVIGNON DLJ
26
08:53
BODO SAMUEL - SPECIAL BALOU HR
27
08:55
HOUBEN RUBEN - SPRUCE MEADOWS HR
28
08:57
GEYSKENS YARI - SUMMER BOY-L
29
09:00
THIRY BEN - SPARTACUS VAN DE WITTEMOERE
29
08:59
VERBAETEN JENNIFER - CYNTHANA Z
30
09:02
WINKELS SYMEN - CHAMPAGNE SUPER NOVA Z
31
09:04
MAES LIEN - SILANO-S
32
09:06
VERELST ROBBE - SIMBA VAN HET BINNENVELD
33
09:07
VAN LAETHEM BELINDA - LITTLE WONDER Z
34
09:09
WAUTERS LOUIS - SPOTIFY CASTANOO
35
09:11
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - STEFFI D'ECLIPSE
36
09:13
MOTMANS GOELE - TELL TO TREE “R”
37
09:14
SUYS ELINE - SAMSON VAN HET LELIEHOF
38
09:16
SNELDERS JEFFREY - SHUTTERFLY
39
09:18
SALIMANS LENE - TORENTO VH DINGENSHOF Z
40
09:20
TORSIN SANDER - SILAS VAN BETS
41
09:21
VAN DE POL NICOLAS - PINANI NL
42
09:23
POLFLIET JONAS - SO FAMOUS JS
43
09:25
THIRY BEN - SOLIDE VAN T&L
44
09:27
NEYT SEBASTIEN - PRINCE VAN HET WILDERHOF Z
45
09:28
STEEN MILA - SWEET JUICE CASTANOO
46
09:30
DE GUCHTENAERE LANDER - SEMLI VAN 'T OUD VELDHOF
47
09:32
OOMS JULIE - NO DOUBT JUNA
48
09:34
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
49
09:35
LOOS STIJN - SPECIAL LADY-L
50
09:37
VAN OPDORP TINNE - SAPPHIRA G
51
09:39
VAN OVERSTRAETEN LIES - LUÏSE DWS
52
09:41
REYKERS NIELS - SAM VAN DE VRUNTE
53
09:42
HENOT JONAS - SILAN VD HEIDE
55
09:44
SCHEPERS JASPER - SJAREL VAN DE WATERHOEVE
56
09:46
SMEYS FREDERIC - SISSI VAN HET DELLENHOF
60
09:56
THIRY BEN - LEONARD T&L Z
61
09:58
WINKELS SYMEN - DAISY 14 15 Z
62
10:00
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIDIBE DE MUZE
63
10:02
WAUTERS LOUIS - SIR GREY CASTANOO
64
10:03
VERBOVEN JORDY - SMOOTHIE VAN DE OUDE HOEVE
65
10:05
LANGEWOUTERS JOLIEN - SJAAKIE VAN HET EIKEHOF
66
10:07
BECKER MONIQUE - NAPHIRA
67
10:09
DE BECK ROZELIEN - CALLA LILA VD WITHOEVE Z
68
10:10
THIRY KIM - SUNJATA-V
69
10:12
LOENDERS WOUT - NICARLA VOGELENZANG
70
10:14
VERHEYEN JELLE - SYD VAN HET GERMELAERVELD
71
10:16
BRUYNEN DENISE - SWITCH VAN HET GROESHOF
72
10:17
VERMEIREN ELISE - SILAS-V
73
10:19
VERMEULEN KEVIN - SOBILINSKY V/H DINGENSHOF
74
10:21
THIRY BEN - SORAYA
75
10:23
VERLIES NICK - MAZELTOV N89 Z
76
10:24
SNELDERS JEFFREY - SIKOLINO 55
77
10:26
SPITS JORICH - DIABELLA
78
10:28
POLFLIET JONAS - SO MATCHO VAN DEN OVERHEET
79
10:30
NEYT SEBASTIEN - PRINSES VAN HET WILDERHOF Z
80
10:31
MICHIELS WOUT - SCOTT VAN HET LARENSHOF
81
10:33
STOFFELEN TOM - SITA BLUE VAN DE KLEINHEIDE
82
10:35
LENAERTS EVI - SYMFONIE VAN HET EIKENHOF
83
10:37
LENAERTS ILS - SIERRA VAN DE KLEINHEIDE
84
10:38
DEGEEST CHARLOTTE - MAKENA VAN HET GAVERSHOF Z
85
10:40
KESTENS FIEN - HIDDEN SPOT DS Z
86
10:42
VAN OPDORP TINNE - STELLA VAN DE FOXEMAAT
87
10:44
THIRY BEN - STARK VD GULDENNAGEL
87
10:45
WINKELS SYMEN - EBOUILLIE PROVA Z
89
10:49
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIFRANE D'ECLIPSE
90
10:51
SCHEIRS PAUL - SISI VAN 'T MERODEHOF
91
10:47
SCHEPERS JASPER - SAYGON VAN DE VOGELZANG
91
10:52
WAUTERS LOUIS - SO GREY - DI CASTANOO
92
10:54
CRAUWELS KAREN - ABRACADABRA Z
93
10:56
GEERTS LOUISE - SAO PAULO 28
94
10:58
GEERTS PAULINE - SINDERELLA 28
95
10:59
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
96
11:01
POLLEUNIS SAM - SKYE P
97
11:03
BERKVENS SHELSEY - SPECTAKEL VG VD CORSENDONKSEHOEVE
98
11:05
VAN LAER LOUISE - ALEXIA Z
99
11:06
BECKER MONIQUE - SUNTOUCHABLE VAN 'T KOUTERHOF
100
11:08
DE SWERT DOMIEN - SAVANNA VAN HET HARTEVELD
101
11:10
THIRY KIM - MY WAY TO MB D'EEL
102
11:12
LENAERTS FLEUR - LEVISTA VAN'T ROELHOF Z
103
11:13
BESSEMANS STEFANIE - SWEET AMARIS TB
104
11:15
THIRY BEN - SERENA VAN HET AVENHOF
105
11:17
VERAGHTERT GERT - SAMSON VAN HET ZEVENVINDEL
106
11:19
DE BECK ROZELIEN - ELLIOT VD WITHOEVE Z
107
11:20
SCHEIRS PAUL - GEENA DE GISELLE Z
108
11:22
BOTH KRISTIEN - STRONG TOGETHER UIT DE MELLE
109
11:24
LOENDERS WOUT - SILAS VTS
110
11:26
SPITS JORICH - SANTINI V.I.P.
111
11:27
SNELDERS JEFFREY - SO CUTE 55
112
11:29
VERLIES NICK - AMAZING POWER NUMO Z
113
11:31
WINKELS SYMEN - ICE MAN PROVA Z
115
11:34
WAUTERS LOUIS - SNELLENEDDY CASTANOO
116
11:36
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SALUNA D'ECLIPSE
117
11:33
SCHEPERS JASPER - SO SPECIAL VAN 'T GELUTT
117
11:38
DEGEEST CHARLOTTE - TARA RA Z
118
11:40
ZEELMAEKERS ROBIN - KAI MOOK Z
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J
12:10
15:57
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:10
VOS GREGORY - ROMERO V/H DINGENSHOF
3
12:13
VAN LAER LOUISE - MARGAUX
4
12:15
MOORS CARMEN - CARA VAN DE MOORSKESHOEVE Z
6
12:18
BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
7
12:20
ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
8
12:22
WINKELS SYMEN - CHANEL PROVA Z
9
12:24
CORTHAUTS ONA - QULANA DE LÉAU Z
10
12:25
VERAGHTERT GERT - REDDY VAN HET ZEVENVINDEL
11
12:27
DELOOF AURELIE - REAL OHLALA
13
12:31
SPITS JORICH - REMEMBER S
14
12:32
BERKVENS SHELSEY - RE'ALBA V/D BURCHT
15
12:34
NEYT SEBASTIEN - MAVERICK FLY
16
12:36
DIRICKX SUS - CAI VAN HET HOBOS Z
17
12:38
HEYLEN SEPPE - RED BULL M
18
12:39
VERBOVEN JORDY - RIANTI VAN DE OUDE HOEVE
19
12:41
DE GUCHTENAERE LANDER - ROXINHO VAN 'T OUD VELDHOF
20
12:43
BAERTS CARO - SMILE Z
21
12:45
CHRISTIAENS DORIEN - MONROE
22
12:46
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
23
12:48
DE BOITSELIER VICTOR - DOLCE VITA OLYMPIC GENTLE Z
24
12:50
DE SMEDT ELLEN - RHAPSODY
25
12:52
ELSEN KLAAR - REBEL-V
26
12:53
ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
27
12:55
JONCKERS MEREL - RUTHLESS VAN HET AEGROSCHOT
29
12:59
HUYSMANS JEF - RIBA HS
29
13:00
THIRY KIM - ROOTS V/H ROELHOF
30
13:02
LUYTEN KLAARTJE - REBEL DE DREI MASTEN
31
13:04
MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
32
13:06
MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
33
13:07
VAN VLIERBERGHE SAMMY - GOLDEN LADY VAN ERPEKOM Z
34
13:09
NAERT MARIE - KASPER T Z
35
13:11
ROELANTS JORIS - MASSIMO VAN HET HARINGVLIET
36
13:13
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
38
13:16
WEIDENBAUM SHARON - MARY POPPINS
39
13:18
VAN LAER LOUISE - RESTART
40
13:20
SPITS JORICH - LA BELLE MCP Z
41
13:21
WINKELS SYMEN - DOREE PROVA Z
42
13:23
VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
43
13:25
VERBRUGGEN JELLE - SHERILYN V
44
13:27
VERHAEGEN NATHALIE - STORM VAN HET BINNENVELD Z
46
13:30
VOS GREGORY - ILITHYIA C Z
47
13:32
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMSEY
48
13:34
CORTHAUTS ONA - QUPIDO DE LÉAU Z
49
13:35
KESTENS FIEN - STIEVIE DS Z
50
13:37
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
51
13:39
MOORS CARMEN - ROOSJE VAN DE MOORSKESHOEVE
52
13:41
THIRY KIM - CHARLIE DE JOLIE Z
53
13:42
PEETERS ELINE - BEYONCÉ DE JOLIE Z
54
13:44
MOLS RAF - RUBE DW
55
13:46
VAN LOOVEREN DIMITRY - RED DIAMANTHINA
56
13:48
BERKVENS SHELSEY - ROMANA VAN DE CORSENDONKSEHOEVE
57
13:49
JONCKERS MEREL - LATOYA VAN HET AEGROSCHOT Z
58
13:53
KENIS SANDER - RINARI D'EMMA
58
13:51
VERMEIREN PIETER - RIGO BLUE - V
59
13:55
EVERAERT SANDER - LAFORTUNA DE FREMIS
66
14:07
HEYLEN SEPPE - ROCKXY-MUSIC D.C.
68
14:10
VERHEYEN JELLE - REBEL TINTADO
69
14:12
VERLIES NICK - ACAPELLA Z
70
14:14
PIECK INGE - REBELLIN
71
14:16
VOS GREGORY - TYSON VH DINGESHOF Z
72
14:17
VANHOUDT KELLY - AILINA Z
73
14:19
TORMANS MARTIJN - ROBELIJNTJE 28
74
14:21
THIRY KIM - RISQUE TOUT II T
75
14:23
SPITS JORICH - DIATENDRA
76
14:24
SCHEIRS PAUL - RED DIAMOND S.P.
77
14:26
GEERTS JEROEN - RANNAN-VH
78
14:28
HENDRIX KOBE - REALITY MILTOO
79
14:30
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ARSENAL DW Z
80
14:31
DE DYCKER LIEN - ROHAN VAN HET AVENHOF
81
14:33
WOUTERS TWIGGY - CONAN Z
83
14:37
DELOOF AURELIE - RELAX VD BISSCHOP
84
14:38
JONCKERS MEREL - CHUCKY VAN HET AEGROSCHOT Z
85
10:30
KESTENS FIEN - HIDDEN SPOT DS Z
85
14:40
HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
86
14:42
DE SWERT DOMIEN - RACCOON VAN 'T BOSCHVELD
87
14:44
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
87
14:45
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
88
14:47
SNEYERS KEN - CILIMBA Z
89
14:49
CLAESSENS AXELLE - RHAPSODY VAN HET MEIERHOF
90
14:51
VAN LOOVEREN DIMITRY - ROYAL DIAMANT
91
14:52
DIRICKX SUS - KINGSLAND VAN HET LEYSEHOF Z
92
14:54
WAUTERS LOUIS - REALLY BLUE CASTANOO
93
14:56
LAUWERYSEN VICTOR - MORANTHE
94
14:58
VOS GREGORY - RAMIRA VAN DE DORNEHOEVE
95
14:59
KENIS SANDER - RIMINI VAN ORTI
96
15:01
THIRY KIM - NAFI DE JOLIE Z
97
15:03
TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
98
15:05
SCHEIRS PAUL - RAMIERO VAN ' T MERODEHOF
99
15:06
DE WEER ANNE-LIEKE - ROULETTE VAN DE GULDENNAGEL
100
15:08
BESSEMANS STEFANIE - RIANE TB
101
15:10
THIRY BEN - RADJA VAN DE VRUNTE
102
15:12
LOENDERS WOUT - RECONDIE L
103
15:13
PIECK INGE - RALF
104
15:15
DE BECK ROZELIEN - RAPSODY VD WITHOEVE
105
15:17
VAN OPDORP SEPPE - REBELLE VAN DE FOXEMAAT
106
15:19
VAN OPDORP TINNE - RANORA VAN DE LEEUWERK
107
15:20
POUKENS MARJAN - COMME IL DAME
108
15:22
MICHIELS WOUT - RANY-L
109
15:24
LENAERTS EVI - RAFFAELLO VAN HET EIKENHOF
110
15:26
STEEGMANS RONALD - RASTIS
111
15:27
VLAYEN DRIES - CIAO DV Z
112
15:29
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
112
11:19
VERLIES NICK - AMAZING POWER NUMO Z
113
15:31
HENDRIX KOBE - RANI VAN 'T GESTELHOF
114
15:33
DEMEERSMAN LARS - CANDOR Z
115
15:34
BREUGELMANS TANIA - RIVA
116
15:38
CLEMENS TOON - CASPARO-Z
116
15:36
VERLIES NICK - DONNAROO OLYMPIC DE BETZE Z
117
15:40
JONCKERS MEREL - RIGA VAN HET AEGROSCHOT
118
15:41
VAN LOOVEREN DIMITRY - ROLEX
119
15:43
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
120
15:45
TORMANS MARTIJN - RHODOS 28
121
15:47
GEERTS PAULINE - ROXANE VAN 'T VLASMEER
122
15:48
COPPIN MURIEL - AGATRIX BGM Z
123
15:50
SCHEIRS PAUL - NICKY BLUE Z
124
15:52
DE DYCKER LIEN - RANDINA VAN HET AVENHOF
125
15:54
WAUTERS LOUIS - RONNIE FLEX CASTANOO
126
15:55
BESSEMANS STEFANIE - RICKY D'O
WOUTERS TWIGGY - CLAIRE VAN DE RODE POELHOEVE Z
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J
14:30
19:22
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
VERLIES NICK - ACAPELLA Z
2
14:32
TORMANS MARTIJN - ROBELIJNTJE 28
3
14:34
VANHOUDT KELLY - AILINA Z
4
14:36
SPITS JORICH - DIATENDRA
5
14:39
HENDRIX KOBE - REALITY MILTOO
6
14:41
SCHEIRS PAUL - RED DIAMOND S.P.
7
14:43
ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
8
14:45
DE DYCKER LIEN - ROHAN VAN HET AVENHOF
9
14:48
WOUTERS TWIGGY - CONAN Z
10
14:50
HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
11
14:52
DE SWERT DOMIEN - RACCOON VAN 'T BOSCHVELD
12
14:54
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
13
14:57
JONCKERS MEREL - CHUCKY VAN HET AEGROSCHOT Z
14
14:59
WINKELS SYMEN - DOREE PROVA Z
15
15:01
WAUTERS LOUIS - REALLY BLUE CASTANOO
16
15:03
MOLS RAF - RUBE DW
17
15:06
VAN LOOVEREN DIMITRY - ROYAL DIAMANT
18
15:08
VOS GREGORY - RAMIRA VAN DE DORNEHOEVE
19
15:10
THIRY KIM - NAFI DE JOLIE Z
20
15:12
SPITS JORICH - LA BELLE MCP Z
21
15:15
TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
22
15:17
DE WEER ANNE-LIEKE - ROULETTE VAN DE GULDENNAGEL
23
15:19
SCHEIRS PAUL - RAMIERO VAN ' T MERODEHOF
24
15:21
BESSEMANS STEFANIE - RIANE TB
25
15:24
THIRY BEN - RADJA VAN DE VRUNTE
26
15:26
PIECK INGE - RALF
27
15:28
LOENDERS WOUT - RECONDIE L
28
15:30
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMSEY
29
15:33
DE BECK ROZELIEN - RAPSODY VD WITHOEVE
29
15:35
VAN OPDORP SEPPE - REBELLE VAN DE FOXEMAAT
30
15:37
VAN OPDORP TINNE - RANORA VAN DE LEEUWERK
31
15:39
LENAERTS EVI - RAFFAELLO VAN HET EIKENHOF
32
15:42
HENDRIX KOBE - RANI VAN 'T GESTELHOF
33
15:44
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
34
15:46
VERLIES NICK - DONNAROO OLYMPIC DE BETZE Z
35
15:48
VAN LOOVEREN DIMITRY - ROLEX
36
15:51
THIRY KIM - RISQUE TOUT II T
37
15:53
SPITS JORICH - REMEMBER S
38
15:55
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
39
15:57
TORMANS MARTIJN - RHODOS 28
40
16:00
GEERTS PAULINE - ROXANE VAN 'T VLASMEER
41
16:02
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ARSENAL DW Z
42
16:04
DE DYCKER LIEN - RANDINA VAN HET AVENHOF
43
16:06
BESSEMANS STEFANIE - RICKY D'O
44
16:09
SCHEIRS PAUL - NICKY BLUE Z
45
16:11
WAUTERS LOUIS - RONNIE FLEX CASTANOO
46
16:13
EVERAERT SANDER - LAFORTUNA DE FREMIS
47
16:15
JONCKERS MEREL - RIGA VAN HET AEGROSCHOT
48
16:18
WINKELS SYMEN - CHANEL PROVA Z
49
16:20
VOS GREGORY - ILITHYIA C Z
50
16:22
BERKVENS SHELSEY - RE'ALBA V/D BURCHT
51
16:24
KENIS SANDER - RIMINI VAN ORTI
52
16:27
MICHIELS WOUT - RANY-L
53
16:29
PIECK INGE - REBELLIN
54
16:31
THIRY KIM - CHARLIE DE JOLIE Z
55
16:33
PEETERS ELINE - BEYONCÉ DE JOLIE Z
56
16:36
CORTHAUTS ONA - QULANA DE LÉAU Z
57
16:38
VAN LAER LOUISE - MARGAUX
58
16:40
VERAGHTERT GERT - REDDY VAN HET ZEVENVINDEL
58
16:42
MOORS CARMEN - CARA VAN DE MOORSKESHOEVE Z
59
16:45
NEYT SEBASTIEN - MAVERICK FLY
66
17:00
VAN LOOVEREN DIMITRY - RED DIAMANTHINA
67
17:03
COPPIN MURIEL - AGATRIX BGM Z
68
17:05
BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
69
17:07
CLEMENS TOON - CASPARO-Z
70
17:09
THIRY KIM - ROOTS V/H ROELHOF
71
17:12
HEYLEN SEPPE - RED BULL M
72
17:14
VERHEYEN JELLE - REBEL TINTADO
73
17:16
VERBOVEN JORDY - RIANTI VAN DE OUDE HOEVE
74
17:18
BAERTS CARO - SMILE Z
75
17:21
VOS GREGORY - ROMERO V/H DINGENSHOF
76
17:23
DELOOF AURELIE - REAL OHLALA
77
17:25
DE GUCHTENAERE LANDER - ROXINHO VAN 'T OUD VELDHOF
78
17:27
DEMEERSMAN LARS - CANDOR Z
79
17:30
VLAYEN DRIES - CIAO DV Z
80
17:32
POUKENS MARJAN - COMME IL DAME
81
17:34
BERKVENS SHELSEY - ROMANA VAN DE CORSENDONKSEHOEVE
82
17:36
CORTHAUTS ONA - QUPIDO DE LÉAU Z
83
17:39
VAN LAER LOUISE - RESTART
84
17:41
VERMEIREN PIETER - RIGO BLUE - V
85
17:43
CHRISTIAENS DORIEN - MONROE
86
17:45
LAUWERYSEN VICTOR - MORANTHE
87
17:50
DE BOITSELIER VICTOR - DOLCE VITA OLYMPIC GENTLE Z
87
17:48
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
88
17:52
DE SMEDT ELLEN - RHAPSODY
89
17:54
KESTENS FIEN - STIEVIE DS Z
90
17:57
DIRICKX SUS - CAI VAN HET HOBOS Z
91
17:59
CLAESSENS AXELLE - RHAPSODY VAN HET MEIERHOF
92
18:01
MOORS CARMEN - ROOSJE VAN DE MOORSKESHOEVE
93
18:03
GEERTS JEROEN - RANNAN-VH
94
18:06
ELSEN KLAAR - REBEL-V
95
18:08
ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
96
18:10
HUYSMANS JEF - RIBA HS
97
18:12
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
98
18:15
JONCKERS MEREL - RUTHLESS VAN HET AEGROSCHOT
99
18:17
SNEYERS KEN - CILIMBA Z
100
18:19
STEEGMANS RONALD - RASTIS
101
18:21
DELOOF AURELIE - RELAX VD BISSCHOP
102
18:24
HEYLEN SEPPE - ROCKXY-MUSIC D.C.
103
18:26
BREUGELMANS TANIA - RIVA
105
18:30
NAERT MARIE - KASPER T Z
106
18:33
KENIS SANDER - RINARI D'EMMA
107
18:35
LUYTEN KLAARTJE - REBEL DE DREI MASTEN
108
18:37
MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
109
18:39
MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
110
18:42
ROELANTS JORIS - MASSIMO VAN HET HARINGVLIET
111
18:44
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
112
18:46
VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
113
18:48
VAN VLIERBERGHE SAMMY - GOLDEN LADY VAN ERPEKOM Z
114
18:51
WEIDENBAUM SHARON - MARY POPPINS
115
18:53
DIRICKX SUS - KINGSLAND VAN HET LEYSEHOF Z
116
18:55
VERBRUGGEN JELLE - SHERILYN V
116
18:57
VERHAEGEN NATHALIE - STORM VAN HET BINNENVELD Z
117
19:00
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
123
19:13
VOS GREGORY - TYSON VH DINGESHOF Z
124
19:15
JONCKERS MEREL - LATOYA VAN HET AEGROSCHOT Z
B-Terrein
B-Terrein: SPRINGEN Klasse 6J
12:00
14:02
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
HENDRIX KOBE - ZINAL VD DONKHOEVE Z
2
12:01
JONCKERS MEREL - QERLY'S BALOU VAN HET AEGROSCHOT
3
12:03
BERNAERTS DAAN - GODIVA VAN DE BERGHOEVE Z
4
12:05
POLLEUNIS SAM - QUALITY P
5
12:07
WOUTERS TWIGGY - GENTLY VANGT KONINGSHOF Z
7
12:10
PIECK INGE - Q POWER
8
12:12
BECKER MONIQUE - LAVILLE TOPFOK
9
12:14
VINCK YASMINE - COOL LADY
10
12:15
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
11
12:17
BUYENS BART - GEORGIO VD BISSCHOP Z
12
12:19
VAN LOOVEREN DIMITRY - QILANA
13
12:21
SCHEIRS PAUL - QUINTO STAR S.P.
14
12:22
KESTENS FIEN - HIGHLIGHT DS Z
15
12:24
OOMS JULIE - LA COROFINA Z
16
12:26
DE ROOSE YONI - QUEEN OFF HEARTS VAN HET KRIEKENHOF
17
12:28
LAMBRECHTS PAUL - QUMANO VAN DE LAGE HEIDE
19
12:31
THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
20
12:33
GEERTS PAULINE - QALISTO 28
21
12:35
TORMANS MARTIJN - QUEEN NERA
23
12:38
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
24
12:40
BERNAERTS DAAN - QANTHAGO VAN 'T HUKA
25
12:42
LOENDERS WOUT - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
26
12:43
KENIS SANDER - QUANTICO
27
12:45
WILLEMS JADE - QUE PASA JW - LVM
28
12:47
SMISAERT LYSANNE - QUINT VAN DE NOORDHEUVEL
29
12:50
THIRY BEN - QUAVALLINA
29
12:49
VOS GREGORY - QIANA VAN DE DORNEHOEVE
30
12:52
HENDRIX KOBE - QUOTE QUACHACCO
31
12:54
BOTH KRISTIEN - QUANTANAMERA B
32
12:56
GEERTS JEROEN - QUINTOUCHA VD
33
12:57
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
34
12:59
POLLEUNIS SAM - QUICKLY P
35
13:01
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
36
13:03
EVERAERT SANDER - QUESTOR JS
37
13:04
SCHEIRS PAUL - QUINLAN
39
13:08
WOUTERS TWIGGY - QUATRO VD RODE POELHOEVE
40
13:10
COECKELBERGHS MYRTHE - QUASCA ARTIST VD GULDENNAGEL
41
13:11
THIRY BEN - QIONA VAN HET AVENHOF
42
13:13
PIECK INGE - QUEENA
43
13:15
BERNAERTS DAAN - QUESTA 16
44
13:17
BECKER MONIQUE - QUE 'BAB
45
13:18
VERMEULEN KEVIN - QUIDO V/H DINGENSHOF
46
13:20
SNEYERS KEN - ALDAGIO VAN MORETUS
47
13:22
STEEGMANS RONALD - LULONA
48
13:24
VANRUSSELT MARTH - QUEST
49
13:25
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
50
13:27
DELOOF AURELIE - KUEEN OHLALA VDA
51
13:29
DE WEER ANNE-LIEKE - RED FLAME DH Z
52
13:31
THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
53
13:32
TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
54
13:34
VERAGHTERT GERT - QUINTA VAN HET ZEVENVINDEL
55
13:36
VAN DE POEL VINCENT - QUANTA VAN 'T GESTELHOF
56
13:38
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
57
13:39
DE BECK ROZELIEN - CAS VD WITHOEVE Z
58
13:41
HENDRIX KOBE - QALANDO PRINSEVELD DSC
58
13:43
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
59
13:45
DIRICKX SUS - DAMASCUS UIT DE MELLE Z
60
13:46
BREUGELMANS TANIA - QUIRANA
61
13:48
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
62
13:50
VINCK YASMINE - D'ARTAGNAN TS Z
64
13:53
POLLEUNIS SAM - QUINTO VAN HET SWENNENHOF
65
13:55
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
66
13:57
SCHEPERS JASPER - DREAMER DE L'EAU Z
67
13:59
WAUTERS LOUIS - QUARTERBACK CASTANOO
68
14:00
BERNAERTS DAAN - QUISTELLO HW
WOUTERS TWIGGY - QUEEN VD RODE POELHOEVE
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 6J
16:30
18:41
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:30
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
2
16:31
BERNAERTS DAAN - GODIVA VAN DE BERGHOEVE Z
3
16:33
POLLEUNIS SAM - QUALITY P
4
16:35
WOUTERS TWIGGY - GENTLY VANGT KONINGSHOF Z
5
16:37
DELOOF AURELIE - KUEEN OHLALA VDA
6
16:38
VERMEULEN KEVIN - QUIDO V/H DINGENSHOF
7
16:40
HENDRIX KOBE - ZINAL VD DONKHOEVE Z
8
16:42
DE BECK ROZELIEN - CAS VD WITHOEVE Z
9
16:44
BECKER MONIQUE - LAVILLE TOPFOK
10
16:45
VINCK YASMINE - COOL LADY
11
16:47
KESTENS FIEN - HIGHLIGHT DS Z
12
16:49
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
13
16:51
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
14
16:52
GEERTS JEROEN - QUINTOUCHA VD
15
16:54
SNEYERS KEN - ALDAGIO VAN MORETUS
16
16:56
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
17
16:58
LOENDERS WOUT - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
18
16:59
EVERAERT SANDER - QUESTOR JS
19
17:01
THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
20
17:03
DE WEER ANNE-LIEKE - RED FLAME DH Z
21
17:05
GEERTS PAULINE - QALISTO 28
22
17:06
TORMANS MARTIJN - QUEEN NERA
23
17:08
BERNAERTS DAAN - QANTHAGO VAN 'T HUKA
24
17:10
STEEGMANS RONALD - LULONA
25
17:12
DIRICKX SUS - DAMASCUS UIT DE MELLE Z
26
17:13
BREUGELMANS TANIA - QUIRANA
28
17:17
OOMS JULIE - LA COROFINA Z
29
17:20
THIRY BEN - QIONA VAN HET AVENHOF
29
17:19
COECKELBERGHS MYRTHE - QUASCA ARTIST VD GULDENNAGEL
30
17:22
SCHEPERS JASPER - DREAMER DE L'EAU Z
31
17:24
JONCKERS MEREL - QERLY'S BALOU VAN HET AEGROSCHOT
32
17:26
PIECK INGE - Q POWER
33
17:27
BOTH KRISTIEN - QUANTANAMERA B
34
17:29
POLLEUNIS SAM - QUICKLY P
35
17:31
KENIS SANDER - QUANTICO
36
17:33
WAUTERS LOUIS - QUARTERBACK CASTANOO
38
17:36
VERAGHTERT GERT - QUINTA VAN HET ZEVENVINDEL
39
17:38
HENDRIX KOBE - QUOTE QUACHACCO
40
17:40
SCHEIRS PAUL - QUINTO STAR S.P.
41
17:41
THIRY BEN - QUAVALLINA
42
17:43
WOUTERS TWIGGY - QUATRO VD RODE POELHOEVE
43
17:45
BUYENS BART - GEORGIO VD BISSCHOP Z
44
17:47
WILLEMS JADE - QUE PASA JW - LVM
45
17:48
DE ROOSE YONI - QUEEN OFF HEARTS VAN HET KRIEKENHOF
46
17:50
BERNAERTS DAAN - QUESTA 16
47
17:52
BECKER MONIQUE - QUE 'BAB
48
17:54
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
50
17:57
SMISAERT LYSANNE - QUINT VAN DE NOORDHEUVEL
51
17:59
TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
52
18:01
THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
53
18:02
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
54
18:04
VAN LOOVEREN DIMITRY - QILANA
56
18:08
VANRUSSELT MARTH - QUEST
57
18:09
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
58
18:11
VAN DE POEL VINCENT - QUANTA VAN 'T GESTELHOF
58
18:13
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
59
18:15
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
60
18:16
VINCK YASMINE - D'ARTAGNAN TS Z
61
18:18
VOS GREGORY - QIANA VAN DE DORNEHOEVE
62
18:20
SCHEIRS PAUL - QUINLAN
64
18:23
PIECK INGE - QUEENA
65
18:25
LAMBRECHTS PAUL - QUMANO VAN DE LAGE HEIDE
66
18:27
POLLEUNIS SAM - QUINTO VAN HET SWENNENHOF
67
18:29
HENDRIX KOBE - QALANDO PRINSEVELD DSC
68
18:30
BERNAERTS DAAN - QUISTELLO HW
29/05/2022 - WJP2022B2 - SBB COMPETITIE JONGE PAARDEN GEETBETS - SPRINGEN EN DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots