{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
09:00
11:06
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
NEVEN EVELIEN - SWEET NONSENSE
2
09:09
SMITS AN - NIVEAUX SND
3
09:18
DE WEER ANNE-LIEKE - SAVANNA VD GULDENNAGEL
4
09:27
KLOS DESIREE - SAY MY NAME VAN CAVALERONDE
7
09:54
MERTENS AMBER - SONNENSTRAHL EG
8
10:03
QUINTEN LENE - SANTANA Q
11
10:30
SMITS AN - SANTOS SECRET
12
10:39
DE WEER ANNE-LIEKE - SAUVAGE VD GULDENNAGEL
13
10:48
KLOS DESIREE - SAFETY FIRST VAN CAVALERONDE
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:00
15:06
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:09
KLOS DESIREE - SAFETY FIRST VAN CAVALERONDE
3
13:18
DE WEER ANNE-LIEKE - SAUVAGE VD GULDENNAGEL
4
13:27
SMITS AN - SANTOS SECRET
7
13:54
QUINTEN LENE - SANTANA Q
8
14:03
MERTENS AMBER - SONNENSTRAHL EG
11
14:30
KLOS DESIREE - SAY MY NAME VAN CAVALERONDE
12
14:39
DE WEER ANNE-LIEKE - SAVANNA VD GULDENNAGEL
13
14:48
SMITS AN - NIVEAUX SND
14
14:57
NEVEN EVELIEN - SWEET NONSENSE
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
11:15
12:45
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:15
HOEFMAN PETER - NAZARÉ
2
11:24
BOUWENS ELLEN - SMART GUARDIAN SB
3
11:33
VAN DE GOOR EMILY - SIR FLYNN VAN DE VOSSEBERGEN
4
11:42
VAN MOER ANKE - STEENAKKERS DIAMANT
5
11:51
VAN LOOVEREN ANNELIES - SANICIO VAN DE LUFKENSHOEVE
6
12:00
VAN LINDT BRAM - NOORTJE
7
12:09
ROBBERECHTS WIM - NIVARD
8
12:18
LAMMENS LAURANNE - SAMIRA-G
9
12:27
FOETS PIETER - SJAREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
10
12:36
HOEFMAN PETER - LLAMATIVO CHB
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
15:15
16:45
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
HOEFMAN PETER - LLAMATIVO CHB
2
15:24
FOETS PIETER - SJAREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
3
15:33
LAMMENS LAURANNE - SAMIRA-G
4
15:42
ROBBERECHTS WIM - NIVARD
5
15:51
VAN LINDT BRAM - NOORTJE
6
16:00
VAN MOER ANKE - STEENAKKERS DIAMANT
7
16:09
VAN DE GOOR EMILY - SIR FLYNN VAN DE VOSSEBERGEN
8
16:18
BOUWENS ELLEN - SMART GUARDIAN SB
9
16:27
VAN LOOVEREN ANNELIES - SANICIO VAN DE LUFKENSHOEVE
10
16:36
HOEFMAN PETER - NAZARÉ
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
09:00
11:33
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MENTEN MORANNE - RANI VAN DE GULDENNAGEL
2
09:09
SEYEN SARAH - BELLA LINA
3
09:18
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
4
09:27
GEERENS SILKE - MY FREE LADY
6
09:45
SPITS PIETER - MAXIMUS
7
09:54
SCHEIRS ERIK - ROE D'ART
8
10:03
MARCELIS ANJA - ROSARIO
9
10:21
NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
10
10:30
ZWARTS LIESBETH - MILA MK
11
10:39
LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
12
10:48
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
13
10:57
RENDERS LAUREN - MANCHESTER
14
11:06
DESSERS LIESELOTTE - MINKA
15
11:15
VAN LINT KIRINA - MY DREAM VH AEGROSCHOT
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
13:00
15:33
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN LINT KIRINA - MY DREAM VH AEGROSCHOT
2
13:09
DESSERS LIESELOTTE - MINKA
3
13:18
RENDERS LAUREN - MANCHESTER
4
13:27
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
5
13:36
NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
6
13:45
LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
7
13:54
ZWARTS LIESBETH - MILA MK
8
14:12
MARCELIS ANJA - ROSARIO
9
14:21
SCHEIRS ERIK - ROE D'ART
10
14:30
SPITS PIETER - MAXIMUS
12
14:48
GEERENS SILKE - MY FREE LADY
13
14:57
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
14
15:06
SEYEN SARAH - BELLA LINA
15
15:15
MENTEN MORANNE - RANI VAN DE GULDENNAGEL
3A
Ring 3A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
09:00
10:30
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
2
09:09
VAN LINDT BRAM - REAGAN
3
09:18
JACOBS ALESSIA - REBELLION
4
09:27
GRAUWELS TINY - RIST TEN WILGENDRIES
5
09:36
DEVLIES ELISABETH - RICARDO
6
09:45
LAMMENS LAURANNE - RIO C V/H VIJVERBOS
7
09:54
FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
8
10:03
JORIS DRIEKA - RUBINA VAN DE LINDEHOEVE
9
10:12
CONVENTS SILVIA - RAMIRA VAN DE BERGHOEVE
10
10:21
SWINNEN CELINE - ROLEX 'W' VAN PRINSENHOF'S
3A
Ring 3A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
13:00
14:30
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SWINNEN CELINE - ROLEX 'W' VAN PRINSENHOF'S
2
13:09
CONVENTS SILVIA - RAMIRA VAN DE BERGHOEVE
3
13:18
JORIS DRIEKA - RUBINA VAN DE LINDEHOEVE
4
13:27
FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
5
13:36
LAMMENS LAURANNE - RIO C V/H VIJVERBOS
6
13:45
DEVLIES ELISABETH - RICARDO
7
13:54
GRAUWELS TINY - RIST TEN WILGENDRIES
8
14:03
JACOBS ALESSIA - REBELLION
9
14:12
VAN LINDT BRAM - REAGAN
10
14:21
SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
11:33
12:27
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:33
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
3
11:51
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
5
12:09
HEGEMANN HANNELORE - NETSTUTTERIETS DJ
6
12:18
NOLMANS THAIS - GALARDO ROUGE
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
15:33
16:27
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:33
NOLMANS THAIS - GALARDO ROUGE
2
15:42
HEGEMANN HANNELORE - NETSTUTTERIETS DJ
5
16:09
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
6
16:18
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
3B
Ring 3B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
10:39
11:33
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:39
VAN LOOVEREN ANNELIES - QUISTELLE VAN ' T KIEZELHOF
2
10:48
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
4
11:06
VAN LAER NICK - QUINTINA VAN KINSCHOT
5
11:15
TONNAER JACQUELINE - DONNA NOBLESSE
6
11:24
VAN ENGELAND MILOU - LESSONA-O
3B
Ring 3B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
14:39
15:33
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:39
VAN ENGELAND MILOU - LESSONA-O
2
14:48
TONNAER JACQUELINE - DONNA NOBLESSE
3
14:57
VAN LAER NICK - QUINTINA VAN KINSCHOT
5
15:15
VAN LOOVEREN ANNELIES - QUISTELLE VAN ' T KIEZELHOF
6
15:24
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
B-Terrein
B-Terrein : SPRINGEN Klasse 4J
08:00
11:49
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
THIRY BEN - SUBTIEL VAN T&L
2
08:01
SNELDERS JEFFREY - SCOTT 55
3
08:03
WINKELS SYMEN - CANTARO PP Z
4
08:05
REYKERS NIELS - MONK VAN DE VRUNTE
5
08:07
DENTENEER JULIE - SAUVIGNON DLJ
6
08:08
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SISSOKO
7
08:10
MOTMANS GOELE - TELL TO TREE “R”
8
08:12
HENOT JONAS - SAVAN VD HEIDE
9
08:14
VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
10
08:15
MAES LIEN - SILANO-S
11
08:17
BOTH MARIJKE - SANCHEZ VAN DE CAPPELAKKER
12
08:19
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
13
08:21
BREBELS JEROEN - SPECIAL LADY B
14
08:22
DAEMS SARAH - AARON VON HARRY Z
15
08:24
SALIMANS LENE - TORENTO VH DINGENSHOF Z
16
08:26
THIRY BEN - SAO PAULO VAN 'T ZONNEVELD
17
08:28
CEULEERS JELLE - SHELBY V/H RIGELHOF
18
08:29
COOMANS STEPHANIE - STORM VAN DE LANGE-LO
19
08:31
COPPENS VINCENT - ABARTH KEY SR Z
20
08:33
CORDEMANS TIM - SESAR
21
08:35
BEELEN NEL - SULTAN-V
22
08:36
SCHEPERS JORIS - SAHINI
23
08:38
SMEYS FREDERIC - SISSI VAN HET DELLENHOF
24
08:40
ZEELMAEKERS ROBIN - KAI MOOK Z
25
08:42
VERWERFT NIELS - CLEVER BOY Z
26
08:43
WINKELS SYMEN - CHAMPAGNE SUPER NOVA Z
27
08:45
TIMMERMANS ESTHER - SCARLET
28
08:47
TORSIN HANNES - SILAS VAN BETS
29
08:50
THIRY BEN - SPARTACUS VAN DE WITTEMOERE
29
08:49
VERMEULEN LENNART - SAVALINO PRINSEVELD DSC
30
08:52
SNELDERS JEFFREY - SHUTTERFLY
31
08:54
DE LAET NILS - SANDRA VAN DE HELLE
32
08:56
HEREMANS LISSA - SIENNA VAN DE WITTEHEI
33
08:57
DEKEYZER BRAM - UNIQUE VON HARY Z
34
08:59
VERLIES NICK - MAZELTOV N89 Z
35
09:01
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - STEFFI D'ECLIPSE
36
09:03
VAN DE POL NICOLAS - PINANI NL
37
09:04
BRUYNDONCKX JOACHIM - URANIUM Z
38
09:06
VERBOVEN JORDY - SMOOTHIE VAN DE OUDE HOEVE
39
09:08
DE GUCHTENAERE LANDER - SEMLI VAN 'T OUD VELDHOF
40
09:10
WAUTERS LOUIS - SPOTIFY CASTANOO
41
09:11
VERHEYEN JELLE - SYD VAN HET GERMELAERVELD
42
09:13
VERMEULEN KEVIN - SOBILINSKY V/H DINGENSHOF
43
09:15
THIRY BEN - SOLIDE VAN T&L
44
09:17
REYKERS NIELS - SAM VAN DE VRUNTE
45
09:18
HENOT JONAS - SILAN VD HEIDE
46
09:20
LOPES ELINE - SENORITA VAN KATTEBEEK
47
09:22
VERMEIREN ELISE - SILAS-V
48
09:24
OOMS JULIE - NO DOUBT JUNA
49
09:25
DE BAERDEMAEKER INGE - SARON VAN DE PLATIJN
50
09:27
VAN OVERSTRAETEN LIES - LUÏSE DWS
51
09:29
WINKELS SYMEN - DAISY 14 15 Z
52
09:31
NEYT SEBASTIEN - PRINCE VAN HET WILDERHOF Z
53
09:32
VAN OPDORP TINNE - SAPPHIRA G
54
09:34
JACOBS JULIE - SAGAN VAN TOXANDRIA
55
09:36
STOFFELEN TOM - SITA BLUE VAN DE KLEINHEIDE
56
09:38
LENAERTS EVI - SYMFONIE VAN HET EIKENHOF
57
09:39
LENAERTS ILS - SIERRA VAN DE KLEINHEIDE
58
09:43
GEYSKENS YARI - SUMMER BOY-L
58
09:41
THIRY BEN - LEONARD T&L Z
59
09:45
LOOS STIJN - SPECIAL LADY-L
60
09:46
LOENDERS WOUT - NICARLA VOGELENZANG
61
09:48
DE BECK ROZELIEN - CALLA LILA VD WITHOEVE Z
62
09:50
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIDIBE DE MUZE
63
09:52
FRANCO KILIAN - SAFIR VAN 'T MARTENDONKERF
66
09:53
SCHEPERS JASPER - SJAREL VAN DE WATERHOEVE
70
10:04
THIRY KIM - SUNJATA-V
71
10:06
THIRY BEN - SORAYA
72
10:07
WAUTERS LOUIS - SIR GREY CASTANOO
73
10:09
BECKER MONIQUE - NAPHIRA
74
10:11
POLFLIET JONAS - SO FAMOUS JS
76
10:14
BRUYNEN DENISE - SWITCH VAN HET GROESHOF
77
10:16
BOTH KRISTIEN - STRONG TOGETHER UIT DE MELLE
78
10:18
ANDRIES HANNES - SILHOUET VAN DE ROZENBERG
79
10:20
WINKELS SYMEN - EBOUILLIE PROVA Z
80
10:21
BERKVENS SHELSEY - SPECTAKEL VG VD CORSENDONKSEHOEVE
81
10:23
VAN LAER LOUISE - ALEXIA Z
83
10:27
SPITS JORICH - DIABELLA
84
10:28
DEGEEST CHARLOTTE - MAKENA VAN HET GAVERSHOF Z
85
10:30
THIRY BEN - STARK VD GULDENNAGEL
86
10:32
MOLS MARLEEN - STRAWBERRY CREAM EH
87
10:34
VERSTAPPEN JO - SAFFIER VAN DE HERTOGEN
87
10:35
VAN OPDORP TINNE - STELLA VAN DE FOXEMAAT
88
10:37
NEYT SEBASTIEN - PRINSES VAN HET WILDERHOF Z
89
10:39
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
90
10:41
BODO SAMUEL - SAVE BALOU HR
91
10:42
HOUBEN RUBEN - SPRUCE MEADOWS HR
92
10:44
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIFRANE D'ECLIPSE
93
10:46
POLLEUNIS SAM - SKYE P
94
10:48
SNELDERS JEFFREY - SIKOLINO 55
96
10:51
STEEN MILA - SOHOO CASTANOO
97
10:53
BESSEMANS STEFANIE - SWEET AMARIS TB
98
10:55
THIRY BEN - SERENA VAN HET AVENHOF
98
10:49
SCHEPERS JASPER - SAYGON VAN DE VOGELZANG
99
10:56
SCHEIRS PAUL - SISI VAN 'T MERODEHOF
100
10:58
WAUTERS LOUIS - SO GREY - DI CASTANOO
101
11:00
THIRY KIM - MY WAY TO MB D'EEL
102
11:02
LENAERTS FLEUR - LEVISTA VAN'T ROELHOF Z
103
11:03
LOENDERS WOUT - SILAS VTS
104
11:05
FRANCO KILIAN - SNAPPER V T HAZELARENHOEKJE
105
11:07
DE BECK ROZELIEN - ELLIOT VD WITHOEVE Z
106
11:09
GEERITS KOEN - SELAH VDE
107
11:10
POLFLIET JONAS - SO MATCHO VAN DEN OVERHEET
108
11:12
BECKER MONIQUE - SUNTOUCHABLE VAN 'T KOUTERHOF
109
11:14
WINKELS SYMEN - ICE MAN PROVA Z
110
11:16
MICHIELS WOUT - SCOTT VAN HET LARENSHOF
111
11:17
DE SWERT DOMIEN - SAVANNA VAN HET HARTEVELD
112
11:19
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
113
11:21
GEERTS PAULINE - SINDERELLA 28
114
11:23
GEERTS LOUISE - SAO PAULO 28
115
11:24
MERTENS PAULIEN - SHAKIRA
116
11:26
SCHEIRS PAUL - GEENA DE GISELLE Z
116
11:28
DEGEEST CHARLOTTE - TARA RA Z
117
11:30
CRAUWELS KAREN - ABRACADABRA Z
118
11:31
BODO SAMUEL - SPECIAL BALOU HR
119
11:33
VERHEYEN CHRISTOPH - SALIFAX DE W&S
120
11:35
SPITS JORICH - SANTINI V.I.P.
121
11:37
VERSTAPPEN JO - SAGAN V
122
11:38
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SALUNA D'ECLIPSE
123
11:40
STEEN MILA - SWEET JUICE CASTANOO
124
11:42
WAUTERS LOUIS - SNELLENEDDY CASTANOO
126
11:45
SNELDERS JEFFREY - SO CUTE 55
129
11:44
SCHEPERS JASPER - SO SPECIAL VAN 'T GELUTT
131
11:47
VERBAETEN JENNIFER - CYNTHANA Z
VERBRUGGEN JELLE - SHERILYN V
LANGEWOUTERS JOLIEN - SIR LUIGI VAN HET EIKEHOF
LANGEWOUTERS JOLIEN - SJAAKIE VAN HET EIKEHOF
A-Terrein
A-Terrein : SPRINGEN Klasse 4J
08:10
11:59
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:10
THIRY BEN - SUBTIEL VAN T&L
2
08:11
SNELDERS JEFFREY - SCOTT 55
3
08:13
WINKELS SYMEN - CANTARO PP Z
4
08:15
REYKERS NIELS - MONK VAN DE VRUNTE
5
08:17
DENTENEER JULIE - SAUVIGNON DLJ
6
08:18
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SISSOKO
7
08:20
MOTMANS GOELE - TELL TO TREE “R”
8
08:22
HENOT JONAS - SAVAN VD HEIDE
9
08:24
VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
10
08:25
MAES LIEN - SILANO-S
11
08:27
BOTH MARIJKE - SANCHEZ VAN DE CAPPELAKKER
12
08:29
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
13
08:31
BREBELS JEROEN - SPECIAL LADY B
14
08:32
DAEMS SARAH - AARON VON HARRY Z
15
08:34
SALIMANS LENE - TORENTO VH DINGENSHOF Z
16
08:36
THIRY BEN - SAO PAULO VAN 'T ZONNEVELD
17
08:38
CEULEERS JELLE - SHELBY V/H RIGELHOF
18
08:39
COOMANS STEPHANIE - STORM VAN DE LANGE-LO
19
08:41
COPPENS VINCENT - ABARTH KEY SR Z
20
08:43
CORDEMANS TIM - SESAR
21
08:45
BEELEN NEL - SULTAN-V
22
08:46
SCHEPERS JORIS - SAHINI
23
08:48
SMEYS FREDERIC - SISSI VAN HET DELLENHOF
24
08:50
ZEELMAEKERS ROBIN - KAI MOOK Z
25
08:52
VERWERFT NIELS - CLEVER BOY Z
26
08:53
WINKELS SYMEN - CHAMPAGNE SUPER NOVA Z
27
08:55
TIMMERMANS ESTHER - SCARLET
28
08:57
TORSIN HANNES - SILAS VAN BETS
29
09:00
THIRY BEN - SPARTACUS VAN DE WITTEMOERE
29
08:59
VERMEULEN LENNART - SAVALINO PRINSEVELD DSC
30
09:02
SNELDERS JEFFREY - SHUTTERFLY
31
09:04
DE LAET NILS - SANDRA VAN DE HELLE
32
09:06
HEREMANS LISSA - SIENNA VAN DE WITTEHEI
33
09:07
DEKEYZER BRAM - UNIQUE VON HARY Z
34
09:09
VERLIES NICK - MAZELTOV N89 Z
35
09:11
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - STEFFI D'ECLIPSE
36
09:13
VAN DE POL NICOLAS - PINANI NL
37
09:14
BRUYNDONCKX JOACHIM - URANIUM Z
38
09:16
VERBOVEN JORDY - SMOOTHIE VAN DE OUDE HOEVE
39
09:18
DE GUCHTENAERE LANDER - SEMLI VAN 'T OUD VELDHOF
40
09:20
WAUTERS LOUIS - SPOTIFY CASTANOO
41
09:21
VERHEYEN JELLE - SYD VAN HET GERMELAERVELD
42
09:23
VERMEULEN KEVIN - SOBILINSKY V/H DINGENSHOF
43
09:25
THIRY BEN - SOLIDE VAN T&L
44
09:27
REYKERS NIELS - SAM VAN DE VRUNTE
45
09:28
HENOT JONAS - SILAN VD HEIDE
46
09:30
LOPES ELINE - SENORITA VAN KATTEBEEK
47
09:32
VERMEIREN ELISE - SILAS-V
48
09:34
OOMS JULIE - NO DOUBT JUNA
49
09:35
DE BAERDEMAEKER INGE - SARON VAN DE PLATIJN
50
09:37
VAN OVERSTRAETEN LIES - LUÏSE DWS
51
09:39
WINKELS SYMEN - DAISY 14 15 Z
52
09:41
NEYT SEBASTIEN - PRINCE VAN HET WILDERHOF Z
53
09:42
VAN OPDORP TINNE - SAPPHIRA G
54
09:44
JACOBS JULIE - SAGAN VAN TOXANDRIA
55
09:46
STOFFELEN TOM - SITA BLUE VAN DE KLEINHEIDE
56
09:48
LENAERTS EVI - SYMFONIE VAN HET EIKENHOF
57
09:49
LENAERTS ILS - SIERRA VAN DE KLEINHEIDE
58
09:53
GEYSKENS YARI - SUMMER BOY-L
58
09:51
THIRY BEN - LEONARD T&L Z
59
09:55
LOOS STIJN - SPECIAL LADY-L
60
09:56
LOENDERS WOUT - NICARLA VOGELENZANG
61
09:58
DE BECK ROZELIEN - CALLA LILA VD WITHOEVE Z
62
10:00
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIDIBE DE MUZE
63
10:02
FRANCO KILIAN - SAFIR VAN 'T MARTENDONKERF
66
10:03
SCHEPERS JASPER - SJAREL VAN DE WATERHOEVE
70
10:14
THIRY KIM - SUNJATA-V
71
10:16
THIRY BEN - SORAYA
72
10:17
WAUTERS LOUIS - SIR GREY CASTANOO
73
10:19
BECKER MONIQUE - NAPHIRA
74
10:21
POLFLIET JONAS - SO FAMOUS JS
75
10:23
VERLIES NICK - AMAZING POWER NUMO Z
76
10:24
BRUYNEN DENISE - SWITCH VAN HET GROESHOF
77
10:26
BOTH KRISTIEN - STRONG TOGETHER UIT DE MELLE
78
10:28
ANDRIES HANNES - SILHOUET VAN DE ROZENBERG
79
10:30
WINKELS SYMEN - EBOUILLIE PROVA Z
80
10:31
BERKVENS SHELSEY - SPECTAKEL VG VD CORSENDONKSEHOEVE
81
10:33
VAN LAER LOUISE - ALEXIA Z
82
10:35
KESTENS FIEN - HIDDEN SPOT DS Z
83
10:37
SPITS JORICH - DIABELLA
84
10:38
DEGEEST CHARLOTTE - MAKENA VAN HET GAVERSHOF Z
85
10:40
THIRY BEN - STARK VD GULDENNAGEL
86
10:42
MOLS MARLEEN - STRAWBERRY CREAM EH
87
10:44
VERSTAPPEN JO - SAFFIER VAN DE HERTOGEN
87
10:45
VAN OPDORP TINNE - STELLA VAN DE FOXEMAAT
88
10:47
NEYT SEBASTIEN - PRINSES VAN HET WILDERHOF Z
89
10:49
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
90
10:51
BODO SAMUEL - SAVE BALOU HR
91
10:52
HOUBEN RUBEN - SPRUCE MEADOWS HR
92
10:54
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIFRANE D'ECLIPSE
93
10:56
POLLEUNIS SAM - SKYE P
94
10:58
SNELDERS JEFFREY - SIKOLINO 55
96
11:01
STEEN MILA - SOHOO CASTANOO
97
11:03
BESSEMANS STEFANIE - SWEET AMARIS TB
98
11:05
THIRY BEN - SERENA VAN HET AVENHOF
98
10:59
SCHEPERS JASPER - SAYGON VAN DE VOGELZANG
99
11:06
SCHEIRS PAUL - SISI VAN 'T MERODEHOF
100
11:08
WAUTERS LOUIS - SO GREY - DI CASTANOO
101
11:10
THIRY KIM - MY WAY TO MB D'EEL
102
11:12
LENAERTS FLEUR - LEVISTA VAN'T ROELHOF Z
103
11:13
LOENDERS WOUT - SILAS VTS
104
11:15
FRANCO KILIAN - SNAPPER V T HAZELARENHOEKJE
105
11:17
DE BECK ROZELIEN - ELLIOT VD WITHOEVE Z
106
11:19
GEERITS KOEN - SELAH VDE
107
11:20
POLFLIET JONAS - SO MATCHO VAN DEN OVERHEET
108
11:22
BECKER MONIQUE - SUNTOUCHABLE VAN 'T KOUTERHOF
109
11:24
WINKELS SYMEN - ICE MAN PROVA Z
110
11:26
MICHIELS WOUT - SCOTT VAN HET LARENSHOF
111
11:27
DE SWERT DOMIEN - SAVANNA VAN HET HARTEVELD
112
11:29
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
113
11:31
GEERTS PAULINE - SINDERELLA 28
114
11:33
GEERTS LOUISE - SAO PAULO 28
115
11:34
MERTENS PAULIEN - SHAKIRA
116
11:36
SCHEIRS PAUL - GEENA DE GISELLE Z
116
11:38
DEGEEST CHARLOTTE - TARA RA Z
117
11:40
CRAUWELS KAREN - ABRACADABRA Z
118
11:41
BODO SAMUEL - SPECIAL BALOU HR
119
11:43
VERHEYEN CHRISTOPH - SALIFAX DE W&S
120
11:45
SPITS JORICH - SANTINI V.I.P.
121
11:47
VERSTAPPEN JO - SAGAN V
122
11:48
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SALUNA D'ECLIPSE
123
11:50
STEEN MILA - SWEET JUICE CASTANOO
124
11:52
WAUTERS LOUIS - SNELLENEDDY CASTANOO
126
11:55
SNELDERS JEFFREY - SO CUTE 55
129
11:54
SCHEPERS JASPER - SO SPECIAL VAN 'T GELUTT
131
11:57
VERBAETEN JENNIFER - CYNTHANA Z
VERBRUGGEN JELLE - SHERILYN V
LANGEWOUTERS JOLIEN - SIR LUIGI VAN HET EIKEHOF
LANGEWOUTERS JOLIEN - SJAAKIE VAN HET EIKEHOF
A-Terrein
A-Terrein : SPRINGEN Klasse 5J
12:25
16:21
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:25
VOS GREGORY - ILITHYIA C Z
2
12:26
KESTENS FIEN - STIEVIE DS Z
4
12:30
SPITS JORICH - REMEMBER S
5
12:32
WINKELS SYMEN - CHANEL PROVA Z
6
12:33
CORTHAUTS ONA - QULANA DE LÉAU Z
7
12:35
POLFLIET JONAS - RAYBAN-P
8
12:37
NEYT SEBASTIEN - MAVERICK FLY
9
12:39
VAN OPDORP SEPPE - REBELLE VAN DE FOXEMAAT
10
12:40
VAN OPDORP TINNE - RANORA VAN DE LEEUWERK
11
12:42
BERKVENS SHELSEY - RE'ALBA V/D BURCHT
12
12:44
VAN LAER LOUISE - MARGAUX
14
12:47
ANDRIES HANNES - RENOIR VAN DE ROZENBERG
15
12:49
BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
16
12:51
LENAERTS EVI - RAFFAELLO VAN HET EIKENHOF
17
12:53
MOORS CARMEN - CARA VAN DE MOORSKESHOEVE Z
18
12:54
VERMEIREN PIETER - RIGO BLUE - V
19
12:56
VERHEYEN JELLE - REBEL TINTADO
20
12:58
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
21
13:00
THIRY KIM - ROOTS V/H ROELHOF
22
13:01
DE GUCHTENAERE LANDER - ROXINHO VAN 'T OUD VELDHOF
23
13:03
CLEMENS TOON - CASPARO-Z
24
13:05
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
25
13:07
COCQUYT LAURENCE - RASINA VAN DE MISPELAERE
26
13:08
DE BOITSELIER VICTOR - DOLCE VITA OLYMPIC GENTLE Z
27
13:10
DE SMEDT ELLEN - RHAPSODY
29
13:14
HUYSMANS JEF - RIBA HS
29
13:15
JONCKERS MEREL - RUTHLESS VAN HET AEGROSCHOT
30
13:17
VERHEYEN CHRISTOPH - ROMA DE W&S
32
13:21
SPITS JORICH - LA BELLE MCP Z
33
13:22
VOS GREGORY - RAMIRA VAN DE DORNEHOEVE
34
13:24
ELSEN KLAAR - REBEL-V
35
13:26
ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
36
13:28
LUIJTEN SOFIE - ROMEY VAN DE BERGHOEVE
37
13:29
WINKELS SYMEN - DOREE PROVA Z
38
13:31
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMSEY
39
13:33
MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
40
13:35
MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
42
13:38
POLFLIET JONAS - RENVILLE-P
43
13:40
THIRY KIM - CHARLIE DE JOLIE Z
44
13:42
PEETERS ELINE - BEYONCÉ DE JOLIE Z
45
13:43
DE BECK ROZELIEN - RAPSODY VD WITHOEVE
46
13:45
CORTHAUTS ONA - QUPIDO DE LÉAU Z
47
13:47
ROELANTS JORIS - MASSIMO VAN HET HARINGVLIET
48
13:49
LOENDERS WOUT - RECONDIE L
49
13:50
BERKVENS SHELSEY - ROMANA VAN DE CORSENDONKSEHOEVE
50
13:52
KENIS SANDER - RIMINI VAN ORTI
51
13:54
VAN LAER LOUISE - RESTART
52
13:56
TAEYMANS MAURO - REBEL DE DREI MASTEN
54
13:59
BREUGELMANS TANIA - RIVA
55
14:01
EVERAERT SANDER - LAFORTUNA DE FREMIS
56
14:03
MOLS RAF - RUBE DW
57
14:04
TINDEMANS RENZO - QUINOA VAN'T WAASLAND Z
58
14:08
VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
59
14:10
GEERTS JEROEN - RANNAN-VH
60
14:11
CLAESSENS AXELLE - RHAPSODY VAN HET MEIERHOF
61
14:13
JONCKERS MEREL - LATOYA VAN HET AEGROSCHOT Z
62
14:15
SPITS JORICH - DIATENDRA
63
14:17
THIRY KIM - RISQUE TOUT II T
64
14:18
VERLIES NICK - DONNAROO OLYMPIC DE BETZE Z
70
14:29
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ARSENAL DW Z
71
14:31
VAN LOOVEREN DIMITRY - ROYAL DIAMANT
72
14:32
VANRUSSELT MARTH - SMILE Z
73
14:34
MOORS CARMEN - ROOSJE VAN DE MOORSKESHOEVE
75
14:38
HENDRIX KOBE - REALITY MILTOO
75
10:13
VERLIES NICK - AMAZING POWER NUMO Z
76
14:39
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
77
14:41
SCHEIRS PAUL - RED DIAMOND S.P.
78
14:43
STEEGMANS RONALD - RASTIS
79
14:45
SNEYERS KEN - CILIMBA Z
80
14:46
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
81
14:48
DIRICKX SUS - CAI VAN HET HOBOS Z
82
10:25
KESTENS FIEN - HIDDEN SPOT DS Z
82
14:50
TORMANS MARTIJN - ROBELIJNTJE 28
83
14:52
VANHOUDT KELLY - AILINA Z
84
14:53
PIECK INGE - RALF
85
14:55
POUKENS MARJAN - COMME IL DAME
86
14:57
VAN ROSSUM CAROLINE - ARAMINTHA FLO 'T' Z
87
15:00
THIRY KIM - NAFI DE JOLIE Z
87
14:59
DE DYCKER LIEN - ROHAN VAN HET AVENHOF
88
15:02
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
89
15:04
VOS GREGORY - TYSON VH DINGESHOF Z
90
15:06
DE WEER ANNE-LIEKE - ROULETTE VAN DE GULDENNAGEL
91
15:07
BESSEMANS STEFANIE - RIANE TB
92
15:09
THIRY BEN - RADJA VAN DE VRUNTE
93
15:11
EVERAERT ROB - CORNET FINNLADY JP Z
94
15:13
DE SWERT DOMIEN - RACCOON VAN 'T BOSCHVELD
95
15:14
WAUTERS LOUIS - REALLY BLUE CASTANOO
96
15:16
JONCKERS MEREL - CHUCKY VAN HET AEGROSCHOT Z
97
15:18
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
98
15:20
SCHEIRS PAUL - RAMIERO VAN ' T MERODEHOF
99
15:21
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
100
15:23
KENIS SANDER - RINARI D'EMMA
101
15:25
VAN LOOVEREN DIMITRY - ROLEX
102
15:27
MICHIELS WOUT - RANY-L
103
15:28
VERBOVEN JORDY - RIANTI VAN DE OUDE HOEVE
104
15:30
VAN VLIERBERGHE SAMMY - GOLDEN LADY VAN ERPEKOM Z
105
15:32
LAUWERYSEN VICTOR - MORANTHE
106
15:34
GEERITS KOEN - ROXET VDE
107
15:35
PIECK INGE - REBELLIN
109
15:39
VERHAEGEN NATHALIE - STORM VAN HET BINNENVELD Z
110
15:41
VOS GREGORY - ROMERO V/H DINGENSHOF
111
15:42
WOUTERS TWIGGY - CONAN Z
112
15:44
HENDRIX KOBE - RANI VAN 'T GESTELHOF
113
15:46
VERLIES NICK - ACAPELLA Z
114
15:48
VLAYEN DRIES - CIAO DV Z
115
15:49
TORMANS MARTIJN - RHODOS 28
116
15:53
WEIDENBAUM SHARON - MARY POPPINS
116
15:51
GEERTS PAULINE - ROXANE VAN 'T VLASMEER
117
15:55
WILLEMSE RAF - RIVERDANCE
118
15:56
DIRICKX SUS - KINGSLAND VAN HET LEYSEHOF Z
119
15:58
HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
120
16:00
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
121
16:02
VAN ROSSUM CAROLINE - OMAR VAN HET WILDERHOF Z
122
16:03
DEMEERSMAN LARS - CANDOR Z
123
16:05
SCHEIRS PAUL - NICKY BLUE Z
124
16:07
COPPIN MURIEL - AGATRIX BGM Z
125
16:09
DE DYCKER LIEN - RANDINA VAN HET AVENHOF
126
16:10
BESSEMANS STEFANIE - RICKY D'O
127
16:12
ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
128
16:14
VAN LOOVEREN DIMITRY - RED DIAMANTHINA
129
16:16
JONCKERS MEREL - RIGA VAN HET AEGROSCHOT
130
16:17
EVERAERT ROB - CAPRICE DK Z
131
16:19
WAUTERS LOUIS - RONNIE FLEX CASTANOO
B-Terrein
B-Terrein : SPRINGEN Klasse 5J
14:50
19:53
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:50
HENDRIX KOBE - REALITY MILTOO
2
14:52
VAN LOOVEREN DIMITRY - ROYAL DIAMANT
3
14:54
SCHEIRS PAUL - RED DIAMOND S.P.
4
14:56
SPITS JORICH - DIATENDRA
5
14:59
MOLS RAF - RUBE DW
6
15:01
TORMANS MARTIJN - ROBELIJNTJE 28
7
15:03
VANHOUDT KELLY - AILINA Z
8
15:05
VERHEYEN CHRISTOPH - ROMA DE W&S
9
15:08
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
10
15:10
THIRY KIM - NAFI DE JOLIE Z
11
15:12
POUKENS MARJAN - COMME IL DAME
12
15:14
DE DYCKER LIEN - ROHAN VAN HET AVENHOF
13
15:17
DE WEER ANNE-LIEKE - ROULETTE VAN DE GULDENNAGEL
14
15:19
BESSEMANS STEFANIE - RIANE TB
15
15:21
THIRY BEN - RADJA VAN DE VRUNTE
16
15:23
WAUTERS LOUIS - REALLY BLUE CASTANOO
17
15:26
DE SWERT DOMIEN - RACCOON VAN 'T BOSCHVELD
18
15:28
JONCKERS MEREL - CHUCKY VAN HET AEGROSCHOT Z
19
15:30
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
20
15:32
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMSEY
21
15:35
SCHEIRS PAUL - RAMIERO VAN ' T MERODEHOF
22
15:37
VAN LOOVEREN DIMITRY - ROLEX
23
15:39
MICHIELS WOUT - RANY-L
24
15:41
SPITS JORICH - LA BELLE MCP Z
25
15:44
WINKELS SYMEN - DOREE PROVA Z
26
15:46
GEERITS KOEN - ROXET VDE
27
15:48
PIECK INGE - REBELLIN
28
15:50
THIRY KIM - RISQUE TOUT II T
29
15:53
WOUTERS TWIGGY - CONAN Z
29
15:55
HENDRIX KOBE - RANI VAN 'T GESTELHOF
30
15:57
VOS GREGORY - ROMERO V/H DINGENSHOF
31
15:59
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ARSENAL DW Z
32
16:02
TORMANS MARTIJN - RHODOS 28
33
16:04
GEERTS PAULINE - ROXANE VAN 'T VLASMEER
34
16:06
EVERAERT SANDER - LAFORTUNA DE FREMIS
35
16:08
HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
36
16:11
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
37
16:13
DE BECK ROZELIEN - RAPSODY VD WITHOEVE
38
16:15
COPPIN MURIEL - AGATRIX BGM Z
39
16:17
DE DYCKER LIEN - RANDINA VAN HET AVENHOF
40
16:20
BESSEMANS STEFANIE - RICKY D'O
41
16:22
SCHEIRS PAUL - NICKY BLUE Z
42
16:24
VAN LOOVEREN DIMITRY - RED DIAMANTHINA
43
16:26
SPITS JORICH - REMEMBER S
44
16:29
WAUTERS LOUIS - RONNIE FLEX CASTANOO
45
16:31
THIRY KIM - CHARLIE DE JOLIE Z
46
16:33
PEETERS ELINE - BEYONCÉ DE JOLIE Z
47
16:35
JONCKERS MEREL - RIGA VAN HET AEGROSCHOT
48
16:38
WINKELS SYMEN - CHANEL PROVA Z
49
16:40
VOS GREGORY - ILITHYIA C Z
50
16:42
EVERAERT ROB - CAPRICE DK Z
51
16:44
BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
52
16:47
CORTHAUTS ONA - QULANA DE LÉAU Z
53
16:49
PIECK INGE - RALF
54
16:51
DIRICKX SUS - CAI VAN HET HOBOS Z
55
16:53
NEYT SEBASTIEN - MAVERICK FLY
56
16:56
LOENDERS WOUT - RECONDIE L
57
16:58
POLFLIET JONAS - RAYBAN-P
58
17:02
VAN OPDORP SEPPE - REBELLE VAN DE FOXEMAAT
58
17:00
ANDRIES HANNES - RENOIR VAN DE ROZENBERG
59
17:05
VAN OPDORP TINNE - RANORA VAN DE LEEUWERK
60
17:07
BERKVENS SHELSEY - RE'ALBA V/D BURCHT
61
17:09
LENAERTS EVI - RAFFAELLO VAN HET EIKENHOF
62
17:11
THIRY KIM - ROOTS V/H ROELHOF
63
17:14
BREUGELMANS TANIA - RIVA
64
17:16
VOS GREGORY - RAMIRA VAN DE DORNEHOEVE
69
17:27
CLAESSENS AXELLE - RHAPSODY VAN HET MEIERHOF
70
17:29
VAN LAER LOUISE - MARGAUX
71
17:32
VERLIES NICK - ACAPELLA Z
72
17:34
GEERTS JEROEN - RANNAN-VH
73
17:36
MOORS CARMEN - CARA VAN DE MOORSKESHOEVE Z
74
17:38
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
75
17:41
DIRICKX SUS - KINGSLAND VAN HET LEYSEHOF Z
76
17:43
VERHEYEN JELLE - REBEL TINTADO
77
17:45
DE GUCHTENAERE LANDER - ROXINHO VAN 'T OUD VELDHOF
78
17:47
DE BOITSELIER VICTOR - DOLCE VITA OLYMPIC GENTLE Z
79
17:50
CORTHAUTS ONA - QUPIDO DE LÉAU Z
80
17:52
EVERAERT ROB - CORNET FINNLADY JP Z
81
17:54
CLEMENS TOON - CASPARO-Z
82
17:56
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
83
17:59
COCQUYT LAURENCE - RASINA VAN DE MISPELAERE
84
18:01
VAN ROSSUM CAROLINE - ARAMINTHA FLO 'T' Z
85
18:03
VERBOVEN JORDY - RIANTI VAN DE OUDE HOEVE
86
18:05
VOS GREGORY - TYSON VH DINGESHOF Z
87
18:10
BERKVENS SHELSEY - ROMANA VAN DE CORSENDONKSEHOEVE
87
18:08
POLFLIET JONAS - RENVILLE-P
88
18:12
KENIS SANDER - RIMINI VAN ORTI
89
18:14
DE SMEDT ELLEN - RHAPSODY
90
18:17
DEMEERSMAN LARS - CANDOR Z
91
18:19
ELSEN KLAAR - REBEL-V
92
18:21
ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
93
18:23
HUYSMANS JEF - RIBA HS
94
18:26
LAUWERYSEN VICTOR - MORANTHE
95
18:28
LUIJTEN SOFIE - ROMEY VAN DE BERGHOEVE
96
18:30
VERLIES NICK - DONNAROO OLYMPIC DE BETZE Z
97
18:32
VAN LAER LOUISE - RESTART
98
18:35
JONCKERS MEREL - RUTHLESS VAN HET AEGROSCHOT
99
18:37
KESTENS FIEN - STIEVIE DS Z
100
18:39
STEEGMANS RONALD - RASTIS
101
18:41
ROELANTS JORIS - MASSIMO VAN HET HARINGVLIET
102
18:44
SNEYERS KEN - CILIMBA Z
103
18:46
VANRUSSELT MARTH - SMILE Z
104
18:48
MOORS CARMEN - ROOSJE VAN DE MOORSKESHOEVE
105
18:50
VERMEIREN PIETER - RIGO BLUE - V
106
18:53
MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
107
18:55
MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
108
18:57
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
109
18:59
TAEYMANS MAURO - REBEL DE DREI MASTEN
110
19:02
VAN ROSSUM CAROLINE - OMAR VAN HET WILDERHOF Z
111
19:04
TINDEMANS RENZO - QUINOA VAN'T WAASLAND Z
112
19:06
VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
113
19:08
WILLEMSE RAF - RIVERDANCE
114
19:11
VAN VLIERBERGHE SAMMY - GOLDEN LADY VAN ERPEKOM Z
116
19:15
KENIS SANDER - RINARI D'EMMA
116
19:17
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
117
19:20
VERHAEGEN NATHALIE - STORM VAN HET BINNENVELD Z
118
19:22
VLAYEN DRIES - CIAO DV Z
119
19:24
ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
120
19:26
JONCKERS MEREL - LATOYA VAN HET AEGROSCHOT Z
121
19:29
WEIDENBAUM SHARON - MARY POPPINS
122
19:31
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
B-Terrein
B-Terrein : SPRINGEN Klasse 6J
12:15
14:24
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
HENDRIX KOBE - ZINAL VD DONKHOEVE Z
2
12:16
BERNAERTS DAAN - GODIVA VAN DE BERGHOEVE Z
3
12:18
DE WEER ANNE-LIEKE - RED FLAME DH Z
4
12:20
JONCKERS MEREL - QERLY'S BALOU VAN HET AEGROSCHOT
5
12:22
WOUTERS TWIGGY - GENTLY VANGT KONINGSHOF Z
6
12:23
GEERITS KOEN - GOLIATH POMMEX
7
12:25
POLLEUNIS SAM - QUALITY P
8
12:27
BECKER MONIQUE - LAVILLE TOPFOK
9
12:29
BUYENS BART - GEORGIO VD BISSCHOP Z
10
12:30
THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
11
12:32
FRANCO KILIAN - QUARANTINETTE VT HAZELARENHOEKJE
12
12:34
SCHEIRS PAUL - QUINTO STAR S.P.
13
12:36
BREUGELMANS TANIA - QUIRANA
14
12:37
DE BECK ROZELIEN - CAS VD WITHOEVE Z
15
12:39
PIECK INGE - Q POWER
16
12:41
LOENDERS WOUT - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
17
12:43
VINCK YASMINE - COOL LADY
18
12:44
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
19
12:46
KENIS SANDER - QUANTICO
20
12:48
BOTH KRISTIEN - QUANTANAMERA B
21
12:50
THIRY BEN - QUAVALLINA
22
12:51
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
23
12:53
VANRUSSELT MARTH - QUEST
24
12:55
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
25
12:57
GEERTS JEROEN - QUINTOUCHA VD
27
13:00
EVERAERT SANDER - QUESTOR JS
28
13:02
BERNAERTS DAAN - QANTHAGO VAN 'T HUKA
29
13:05
GEERITS KOEN - LATOYA VDE
29
13:04
HENDRIX KOBE - QUOTE QUACHACCO
30
13:07
JACOBS JULIE - QUATRO DE TOXANDRIA
31
13:09
COECKELBERGHS MYRTHE - QUASCA ARTIST VD GULDENNAGEL
32
13:11
THIRY BEN - QIONA VAN HET AVENHOF
33
13:12
STEEGMANS RONALD - LULONA
34
13:14
VERMEULEN KEVIN - QUIDO V/H DINGENSHOF
35
13:16
LAMBRECHTS PAUL - QUMANO VAN DE LAGE HEIDE
36
13:18
POLLEUNIS SAM - QUICKLY P
37
13:19
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
38
13:21
SCHEIRS PAUL - QUINLAN
39
13:23
SNEYERS KEN - ALDAGIO VAN MORETUS
40
13:25
LOPES ELINE - QUINOLANDRA
41
13:26
OOMS JULIE - LA COROFINA Z
43
13:30
THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
44
13:32
VAN LOOVEREN DIMITRY - QILANA
45
13:33
WOUTERS TWIGGY - QUATRO VD RODE POELHOEVE
46
13:35
DIRICKX SUS - DAMASCUS UIT DE MELLE Z
47
13:37
KESTENS FIEN - HIGHLIGHT DS Z
48
13:39
SMISAERT LYSANNE - QUINT VAN DE NOORDHEUVEL
49
13:40
BERNAERTS DAAN - QUESTA 16
50
13:42
FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
51
13:44
FRANCO QUINTEN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
52
13:46
GEERITS KOEN - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
53
13:47
BECKER MONIQUE - QUE 'BAB
54
13:49
PIECK INGE - QUEENA
55
13:51
GEERTS PAULINE - QALISTO 28
56
13:53
TORMANS MARTIJN - QUEEN NERA
57
13:54
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
58
13:56
HENDRIX KOBE - QALANDO PRINSEVELD DSC
59
14:00
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
60
14:01
VINCK YASMINE - D'ARTAGNAN TS Z
61
14:03
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
62
14:05
VAN DE POEL VINCENT - QUANTA VAN 'T GESTELHOF
63
14:07
VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
64
14:08
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
65
14:10
VOS GREGORY - QIANA VAN DE DORNEHOEVE
66
14:12
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
68
14:15
WAUTERS LOUIS - QUARTERBACK CASTANOO
69
14:14
POLLEUNIS SAM - QUINTO VAN HET SWENNENHOF
69
14:17
BERNAERTS DAAN - QUISTELLO HW
70
14:19
SCHEPERS JASPER - DREAMER DE L'EAU Z
71
14:21
GEERITS KOEN - VANGELIS POMMEX Z
WILLEMS JADE - QUE PASA JW - LVM
WOUTERS TWIGGY - QUEEN VD RODE POELHOEVE
A-Terrein
A-Terrein : SPRINGEN Klasse 6J
16:45
18:54
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:45
SCHEPERS JASPER - DREAMER DE L'EAU Z
2
16:46
BERNAERTS DAAN - GODIVA VAN DE BERGHOEVE Z
3
16:48
FRANCO KILIAN - QUARANTINETTE VT HAZELARENHOEKJE
4
16:50
GEERITS KOEN - GOLIATH POMMEX
5
16:52
POLLEUNIS SAM - QUALITY P
6
16:53
BECKER MONIQUE - LAVILLE TOPFOK
8
16:57
HENDRIX KOBE - ZINAL VD DONKHOEVE Z
9
16:59
EVERAERT SANDER - QUESTOR JS
10
17:00
THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
11
17:02
DE WEER ANNE-LIEKE - RED FLAME DH Z
12
17:04
GEERTS PAULINE - QALISTO 28
13
17:06
TORMANS MARTIJN - QUEEN NERA
14
17:07
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
15
17:09
WOUTERS TWIGGY - GENTLY VANGT KONINGSHOF Z
16
17:11
VINCK YASMINE - COOL LADY
17
17:13
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
18
17:14
KENIS SANDER - QUANTICO
19
17:16
BOTH KRISTIEN - QUANTANAMERA B
20
17:18
COECKELBERGHS MYRTHE - QUASCA ARTIST VD GULDENNAGEL
21
17:20
THIRY BEN - QIONA VAN HET AVENHOF
22
17:21
VAN LOOVEREN DIMITRY - QILANA
23
17:23
DE BECK ROZELIEN - CAS VD WITHOEVE Z
24
17:25
VANRUSSELT MARTH - QUEST
25
17:27
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
26
17:28
BERNAERTS DAAN - QANTHAGO VAN 'T HUKA
27
17:30
WAUTERS LOUIS - QUARTERBACK CASTANOO
28
17:32
GEERITS KOEN - LATOYA VDE
29
17:35
STEEGMANS RONALD - LULONA
29
17:34
KESTENS FIEN - HIGHLIGHT DS Z
30
17:37
BUYENS BART - GEORGIO VD BISSCHOP Z
31
17:39
POLLEUNIS SAM - QUICKLY P
32
17:41
THIRY BEN - QUAVALLINA
33
17:42
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
34
17:44
SNEYERS KEN - ALDAGIO VAN MORETUS
35
17:46
JONCKERS MEREL - QERLY'S BALOU VAN HET AEGROSCHOT
36
17:48
PIECK INGE - Q POWER
37
17:49
JACOBS JULIE - QUATRO DE TOXANDRIA
38
17:51
HENDRIX KOBE - QUOTE QUACHACCO
39
17:53
LOPES ELINE - QUINOLANDRA
40
17:55
SCHEIRS PAUL - QUINTO STAR S.P.
41
17:56
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
42
17:58
OOMS JULIE - LA COROFINA Z
43
18:00
THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
44
18:02
BECKER MONIQUE - QUE 'BAB
45
18:03
VERMEULEN KEVIN - QUIDO V/H DINGENSHOF
46
18:05
LAMBRECHTS PAUL - QUMANO VAN DE LAGE HEIDE
47
18:07
SMISAERT LYSANNE - QUINT VAN DE NOORDHEUVEL
48
18:09
BERNAERTS DAAN - QUESTA 16
49
18:10
GEERITS KOEN - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
50
18:12
LOENDERS WOUT - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
51
18:14
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
52
18:16
VAN DE POEL VINCENT - QUANTA VAN 'T GESTELHOF
53
18:17
VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
54
18:19
WOUTERS TWIGGY - QUATRO VD RODE POELHOEVE
55
18:21
FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
56
18:23
FRANCO QUINTEN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
57
18:24
BREUGELMANS TANIA - QUIRANA
58
18:28
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
59
18:30
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
60
18:31
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
61
18:33
VINCK YASMINE - D'ARTAGNAN TS Z
62
18:35
SCHEIRS PAUL - QUINLAN
63
18:37
GEERTS JEROEN - QUINTOUCHA VD
64
18:38
DIRICKX SUS - DAMASCUS UIT DE MELLE Z
65
18:40
HENDRIX KOBE - QALANDO PRINSEVELD DSC
66
18:42
PIECK INGE - QUEENA
69
18:47
VOS GREGORY - QIANA VAN DE DORNEHOEVE
70
18:45
POLLEUNIS SAM - QUINTO VAN HET SWENNENHOF
70
18:49
GEERITS KOEN - VANGELIS POMMEX Z
71
18:51
BERNAERTS DAAN - QUISTELLO HW
WILLEMS JADE - QUE PASA JW - LVM
26/05/2022 - WJP2022B1 - SBB COMPETITIE JONGE PAARDEN GEETBETS - SPRINGEN EN DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots