{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
F
Ring F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100039964 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BORNEM
2
09:45
1252512 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONINGSHOOIKT
3
10:00
100029419 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONTICH
4
10:15
100008809 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SCHOONBROEK
5
10:30
100053507 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
6
10:45
2910909 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERENTHOUT
7
11:00
1253724 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LILLE
8
11:15
1260996 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZOERSEL
3977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
G
Ring G: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
2074988 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEIST OP DEN BERG
2
09:45
100034969 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PUURS KALFORT
3
10:00
100016075 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERSELT
4
10:15
2462281 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OUD TURNHOUT
5
10:30
13516241 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GEEL LARUM
6
10:45
3503518 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - WESTERLO
7
11:00
100023049 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PULDERBOS
8
11:15
100040012 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MINDERHOUT
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100039995 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONTICH
2
09:45
100039932 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARENDONK
3
10:00
100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
4
10:15
12931716 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONINGSHOOIKT
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100039972 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GEEL LARUM
2
09:45
100040024 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OUD TURNHOUT
3
10:00
100039963 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BORNEM
4
10:15
1259683 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WEELDE RAVELS
5
10:30
100040029 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - PULDERBOS
H
Ring H: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100041808 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GIERLE
2
09:45
1249882 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
4
10:15
100040091 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
5
10:30
11715677 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BORNEM
6
10:45
1255744 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
7
11:00
100031009 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OUD TURNHOUT
I
Ring I: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
1256148 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MINDERHOUT
2
09:45
14031452 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OLMEN
3
10:00
12862196 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEEL LARUM
4
10:15
12818952 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
5
10:30
1252916 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONTICH
6
10:45
100036298 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:15
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:15
100057110 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - LICHTAART
2
11:30
100053345 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HERENTHOUT
3
11:45
100035089 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - RIJKEVORSEL
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:30
11:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
2910808 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERENTHOUT
3
10:00
2530888 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MINDERHOUT
4
10:15
1260794 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ZOERSEL
5
10:30
5909926 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LILLE
6
10:45
1259481 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WEELDE RAVELS
7
11:00
5449578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
C
Ring C: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:30
11:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
3885353 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - RIJKEVORSEL
2
09:45
10590679 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LICHTAART
3
10:00
1255542 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MERKSPLAS
4
10:15
13976484 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARENDONK
5
10:30
7103026 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
6
10:45
1258673 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - SINT LENAARTS
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
10:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
4662363 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERSELT
2
09:45
1260390 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
3
10:00
5493331 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - RIJKEVORSEL
4
10:15
1260289 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:45
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:45
100056990 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - MINDERHOUT
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERLINDEN MICHÈLE - ROXY
3
09:16
JACOBS LISA - CANELLE
8
09:56
VERRYCKT LOUISE - TRIENTJE
10
10:12
STRIJBOS LANDER - JOLLY
12
10:28
DE HOON HASSE - LOTTE
13
10:36
MARDULIER CIANO - CASPER
14
10:44
VERVOORT LISANNE - JULLEKE
15
10:52
WITVROUWEN SEM - STEVENS PRIDE
16
11:00
VISSERS JANA - TOONTJE
17
11:08
THIJSSEN EMILIE - CHANEL
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
LAURYSSEN CIL - LEVI
5
09:32
VAN ROSSUM FLEUR - LORENZO
6
09:40
PLEYSIER ANNA - LUANA
7
09:48
SANDERS NETTE - CASANDRA
9
10:04
GEERAERTS LUNA - WITHOF ANOUCK
10
10:12
GOOSSENS MILLE - FELMA
11
10:20
ADRIAENSEN MAUD - JOERY
13
10:36
SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
14
10:44
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
15
10:52
VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
16
11:00
DOCKX NORAH - PONNEKE
17
11:08
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
18
11:16
VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
19
11:24
BASTIAENSEN LIV - SHADOW
20
11:32
CEUPPENS SIEBEN - SALTY
21
11:40
VAN ELSEN LEONIE - SHINE'S SPIRIT
22
11:48
VAN STEEN JESSE - KIANTY
23
11:56
VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
HUYBRECHTS JANA - GWENARTH ANNABELLA
2
09:08
VAN GASTEL HANNA - VENNEBOS COCO CHANEL
4
09:24
GEUDENS THIBO - DANCER
5
09:32
KONINGS KATO - HAPPY
7
09:48
MEYVIS FLOOR - ALADIN VZ
9
10:04
VERMEIREN HELENA - DUSTY
10
10:12
VAN DEN BUYS LEON - STORM
13
10:36
JENNES LOTTE - BEAUTY
14
10:44
JACOBS LISA - GOLDEN SPRING
15
10:52
VERVOORT EMELINE - JOY
16
11:00
SAS NIEKE - PABLO
17
11:08
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
18
11:16
PEETERS STIG - QUINCY
19
11:24
COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
20
11:32
VERMEULEN DIEUWKE - AVENIT'S TYARA
21
11:40
FOUQUAET CHARLOTTE - BIJOU
22
11:48
VAN DAMME ROMÉE - MANDY
23
11:56
DE VOS LAURENS - SUMMERTIME
24
12:04
STRIJBOS LANDER - ROOSJE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
VERAGHTERT ROOS - WILEMIENTJE VAN BLOMMERSCHOT
6
09:40
GEYSEN LINN - BOOMER
7
09:48
VAN DIJCK TUUR - OLLEKE BOLLEKE
8
09:56
PELKMANS FLOOR - MAXI
9
10:04
KENIS CIS - CHANEL OF LOVE
10
10:12
VAN LOOVEREN JULIE - TES
11
10:20
SAS NIEKE - KAMILLE VAN DE LOCHTENBERG
13
10:36
ADRIAENSEN FERRE - RATINA VAN HET MIRISSAHOF
14
10:44
MERTENS LIEN - MEXX
15
10:52
PEETERS TJEBBE - LILA VAN DEN HOEK
16
11:00
BROSENS BO - BON JORNO
17
11:08
WILMS LOTTE - FLEUR
18
11:16
HERMANS ZOË - VERA
19
11:24
NICASI ELENA - ZWARTJE
20
11:32
RUTS STAN - ROAD RUNNER
21
11:40
VANDEWEGHE FINNE - VANDA VANQUISH
22
11:48
NAUWELAERTS PAULINE - VATOU
23
11:56
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
24
12:04
KENIS CIS - KORTEHOEVE'S MAX
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN ROSSUM FLEUR - LEKIE
5
09:32
DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
6
09:40
MEYVIS LIEN - LIEKE V. BAARLE
7
09:48
JANSSENS ROBINN - NIKITA
8
09:56
BARANOWSKI GILIA - LARS
9
10:04
SPIESSENS MAURO - NETTE
10
10:12
VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
11
10:20
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
13
10:36
GODRIE BRAM - PAREL
14
10:44
JENNES LOES - VISA VAN BLOMMERSCHOT
15
10:52
VAN STEEN KAREL - SPIRIT
16
11:00
FOUQUAET CHARLOTTE - FROZEN VAN HET NONNENBOS
16
11:00
SMETS NORAH - JAEPELOU
17
11:08
WILLEMSE JOLIEN - WILLEMSHOF ISA
18
11:16
URKENS WOUT - CADET
19
11:24
PINCEEL FIEN - BOEFER
20
11:32
GODRIE BRAM - CARINA
21
11:40
VAN ELSEN JOLIEN - AAFKE VH PAARDEVELD
22
11:48
SMAL XANDER - TEQUILA
23
11:56
SMETS NORAH - HENGELHOEF KATJA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
6
09:40
VERHEYEN STAN - TEN ANKERS FREELA
8
09:56
GELUYKENS MITHE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
9
10:04
VAN DIJCK CAS - POLLY
10
10:12
VAN LOOVEREN JONAS - ZALERO
11
10:20
PLEYSIER ANNA - SPOTJE
12
10:28
VAN TICHELT ESTHER - PIPI
13
10:36
VOERMANS BRENT - FLUPKE
14
10:44
DE CUYPER ASTRID - LANGEVOREN LYNETTE
15
10:52
MARIËN AXELLE - ROXY
16
11:00
VAN CRAEN BO - SKY
17
11:08
VAN DAMME FRANCIS - SILVER STAR
18
11:16
VAN RAEMDONK MATTIS - MAKKER VAN DEN HOEK
19
11:24
SMETS ROXANNE - JAEPELOU
20
11:32
MARIËN AXELLE - BLESKE
21
11:40
VAN DE VELDE FLEUR - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
22
11:48
MERTENS RIK - INKIEPINKIE
23
11:56
CHRISTIANEN KATO - SUPER - LJ
24
12:04
ADRIAENSEN MAUD - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
5
09:32
GEUDENS JOREN - MAYKEL
6
09:40
VAN ELVEN JULIE MARIE - QUI - VIVE
7
09:48
VANDEN BERGH TJEBBE - PIPO
8
09:56
VAN DEN BUYS NETTE - KILIANA VAN HET HAVERVELD
9
10:04
VAN LOMMEL JITSKE - ROSITA
11
10:20
VERLINDEN MICHÈLE - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
13
10:36
GEUDENS JOREN - UTOPIA
14
10:44
OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
15
10:52
DE VOS LAURENS - NATUREL VAN HET ROZENDALHOF
17
11:08
VRINS EMMA - ASTERIX
18
11:16
JOOSTEN NINA - FAME JAY
19
11:24
CAERS JUNE - NOA VAN SOLWERD
20
11:32
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
21
11:40
OP DE BEECK FINN - SPRING SURPRISE
22
11:48
VERHOEVEN MICHELLE - QUALITYFINGER
23
11:56
BIJNENS RENSKE - ROMEO
24
12:04
VERLINDEN MICHÈLE - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
HEYLEN ELENA - SIR FALCO
4
09:24
GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
6
09:40
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
7
09:48
VOCHTEN NOÉ - DE MISPELHOEF'S MILIKA
9
10:04
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
10
10:12
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
11
10:20
WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
12
10:28
HERMANS ZOË - PRINSES
13
10:36
FAES LOTTE - JUMP-SON DE LA LOENA
14
10:44
VERAGHTERT LISE - MAESTRO
15
10:52
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
16
11:00
GEERINCKX JULIE - RUBY
17
11:08
DE WINTER RUBEN - DONDER
18
11:16
VAN STEEN JESSE - JOB
19
11:24
HEYLEN PAULIEN - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
20
11:32
DE PAUW HANNE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
21
11:40
VERWIMP EMMA - SEPPE
22
11:48
ADRIAENSEN MAX - UNICORN VAN DE BROECKSE BEEMDEN
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
8
13:56
DE WIT LIEN - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
9
14:04
GEYSEN ANOUK - FALDO
10
14:12
VAN GINKEL BO - MERLIJN
11
14:20
DE KEIRSMAEKER LORE - EMIRAT TOUSSAINT
13
14:36
CHRISTIANEN LORE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
14
14:44
GODRIE BRAM - SMOKEY
15
14:52
MAST LUNA - KATRIEN
16
15:00
VAN LOON LUCA - PALLAS
17
15:08
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
18
15:16
BELMANS LOTTE - FAEY
19
15:24
VAN ELSEN LEONIE - VICKY
20
15:32
DE VOS LOUISE - MELODY
21
15:40
DELVAUX ELINE - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
22
15:48
LAMBRECHTS FLEUR - ROMIO VAN DE DELTHOEVE
23
15:56
VANBERGHEN JULIE - BRUNNOË
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
13:48
GRIELENS LINDSEY - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
10
14:12
VAN LOMMEL JITSKE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
11
14:20
MASURE MIRTE - SITSINGEN THISTLE
13
14:36
DAEMS KATO - BELL
14
14:44
CORNEILLIE ANNABEL - WELL DONE VAN DE BARTVELDEN
15
14:52
MERTENS FIEKE - PINK LADY
16
15:00
MICHIELS TESS - WEMBLEY
18
15:16
SEYEN AMBER - LANDSKER BRONZINO
19
15:24
VAN DEN ACKERVEKEN LENA - PIEKE'S KIRBY
20
15:32
AERTS LAURE - YSSELVLIEDTS SEGALA
21
15:40
BUTS LOUIS - TOETJE
22
15:48
GEERINCKX MARIE - AMOS
23
15:56
VANGENECHTEN LOUISE - EASY
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
7
13:48
MARDULIER CEANE - LADY III
9
14:04
BUTS STAN - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
10
14:12
HERRIJGERS WITSKE - PEEKABOO
11
14:20
SCHUERMANS LÉONIE - MAGIC
12
14:28
BOECKX YOLENE - JACKSON
13
14:36
DE WINTER THIBO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
14
14:44
GOOSSENS JITSE - ORLANDO
15
14:52
MERTENS ALISSA - DJAMILA
16
15:00
DESMEDT ANNA - SARINA
17
15:08
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
18
15:16
CHRISTIANEN KATO - DE HALGOREN VIVACÉ
19
15:24
VAN DESSEL TRISTAN - ARINA HOEVE LARIX
20
15:32
DANEELS LORE - FLOR
21
15:40
WOUTERAERTS MANOU - FLASH
22
15:48
DE RIDDER AXL - BONNIE
23
15:56
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
14:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SELS MILAN - CASSIUS D.J.
2
13:08
BREUGELMANS LAURA - FRITS
3
13:16
VERMEESEN BRENTHE - HIPPOSTAR VAN DE DELTHOEVE
4
13:24
RUTS ELISE - NUTELLA
5
13:32
EVERAERT LISA - SJENNY
6
13:40
JEEGERS IME - QIPSY
7
13:48
DE VALCK FIEN - NANDO (LANDOR)
8
13:56
OORTS LORE - SUMMER
9
14:04
DE PAUW HANNE - WENGELO'S SIKKO
10
14:12
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
11
14:20
SMETS TESSE - AARON
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
14:36
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:44
VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
3
14:52
JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
4
15:00
TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
5
15:08
LAENEN GITTE - NASTY BOY
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
DE WIT LIEN - JÃœR V/D WEZELSE HEIHOEVE
7
13:48
VAN GINKEL JITSKE - BAMBI
8
13:56
BUIKS RUNE - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
9
14:04
MALISART MARTE - NOESKA
10
14:12
LOMANS FLEUR - CUPIDO
11
14:20
BELEN LAURIEN - ODESSA
12
14:28
FRANKEN THIBO - KANTJE'S JOY
13
14:36
VERMEESEN BRENTHE - FUN FUN
14
14:44
HELSEN STIG - HUMMER
16
15:00
MATTHEUS NANOU - VELVET VAN DE GROENHEUVEL
17
15:08
VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
18
15:16
POORTMANS MAXINE - HENRY V
19
15:24
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
20
15:32
VERHULPEN SENNE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
21
15:40
SCHUEREWEGEN NOA - MUFFIN
22
15:48
MEGANCK MEREL - VERSACE V/H HERTOG JANSHOF
23
15:56
VAN ELSEN CHAYENNE - RATATOUILLE V'T OUD MOLENHUIS
24
16:04
KENIS SIEN - JURIST
24
Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
MOUWS FIEN - KING STAYERSHOF'S ROCKY
5
13:32
VOCHTEN NOÉ - S - CALYSSE V/D BOLKERHOEVE
6
13:40
BOECKX YOLENE - ILANA VAN 'T DAELDERHOF
7
13:48
VAN STEEN RIK - DUO
8
13:56
LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
9
14:04
MOUWS FIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
10
14:12
VAN DE VENNE JAY - KINAMARA NEW BEGINNING
11
14:20
JORENS LINE - KANTJE'S WHY NOT
12
14:28
VAN GOMPEL AMÉLINE - WHY NOT BRENJENHOFS
13
14:36
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
14
14:44
DE BIE MIEN - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
15
14:52
DE RIDDER AXL - MISTER MAGIC
16
15:00
DE VADDER JOLIEN - LEANDRA
17
15:08
PINCEEL ROOS - DARLING BOY TH
18
15:16
DE SMET FIEN - PEQUENO
19
15:24
COENEN JANNE - MODDERBEEK'S ODE
20
15:32
VERVECKEN ROOS - VALMY SCHUERACHER
21
15:40
MICHIELS FLOOR - VIGOR VAN HET BERNUMHOF
22
15:48
VAN GUCHT JADE - ALD FEART'S WENDA
23
15:56
VERHULPEN LORE - QUASIMODO D'HOGE RIELEN
25
Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
OYOLI NOARA - WIGAND
5
13:32
GOOSSENS JITSE - ANJERSHOF NIKKI
6
13:40
VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
7
13:48
MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
8
13:56
VAN LOOVEREN JINTHE - PRALINE DE CIVRY
9
14:04
VAN LOOVEREN LARA - COBREN
10
14:12
JANSENS ROBIN - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
11
14:20
DAMEN JONAS - DANNY B
12
14:28
LENAERTS JULIE - WINSTON V DE LOENSDELLE
13
14:36
DE KEIRSMAEKER LUNA - KIYANA
14
14:44
GRIELENS LINDSEY - AMBERLY VAN DE EDELE HOFSTEDE
15
14:52
VERHOEVEN ELINE - ULTIME VENT OPTIMUS
16
15:00
FLEERACKERS MIRTHE - HOPPENHOF'S LENNON
17
15:08
VAN LOOVEREN JINTHE - JETJE
18
15:16
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
19
15:24
THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
20
15:32
BEN NAIS ELEANORE - LUCKY BOY
21
15:40
BIJNENS RENSKE - KANJER
22
15:48
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
23
15:56
ADRIAENSEN TIANY - VENTOUX DU ST GEORGES
26
Ring 26: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
HEYLEN ELENA - ROCKY
5
13:32
HOPPENBROUWERS EMILY - CORNE'S HEIDY
6
13:40
HERRIJGERS MADIEKE - PEGASUS
7
13:48
VAN DEN WEYGAERT MILAN - ADVENTURE BOYD
8
13:56
PANS LENTEL - KANTJES LORENZO
9
14:04
GEUDENS TIFFANY - VEGAS D.
10
14:12
JOOSTEN MILA - MIOLA C 100168810
11
14:20
CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
13
14:36
SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
14
14:44
SICCARD MILLIE - IPA BELLEROSE D'ANDAINE
15
14:52
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
16
15:00
VERSTAPPEN JANNE - ROSY VAN DEN ITTER
17
15:08
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
18
15:16
BREUGELMANS IGNA - FLÃœEL
19
15:24
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
20
15:32
VAN BALEN LORE - SILVERTOWN'S SHINTA
21
15:40
BECQUET LOU - UNICA VAN HET LINDENHOF
22
15:48
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
23
15:56
SEGERS EMMA - KYRANO VAN EQUICENTER
27
Ring 27: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
HERRIJGERS WITSKE - PEGASUS
5
13:32
LENCHANT RANA - ROMY B2
6
13:40
RAATS LENTHE - RAFIKI
7
13:48
STRIJBOS LENTHE - JANA DE BERLOTT
8
13:56
VOCHTEN LUCA - NASH V/H LANGLAAR
9
14:04
VERHOEVEN ROBINN - NANNI 83
11
14:20
LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
13
14:36
GELUYKENS RUBE - PASHA VAN 'T RIETHOF
14
14:44
JANSSENS ALINA - LEANDRA
15
14:52
STERCKX RUBE - ORCHID'S SANDOKAN
16
15:00
VAN MEERBEEK LAURA - LARCO VAN DE KLOTHOEF
17
15:08
VINGERHOETS IANTHÉ - ORCHID'S ARMANCA 20062443
18
15:16
VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
19
15:24
WITTEVRONGEL TOOR - KANTJE'S BUNZER
20
15:32
MICHIELS ELLA - HERA VAN DE MOLENHOEK
21
15:40
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
22
15:48
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
23
15:56
VAN HOEF KAAT - CAMIRO
24
16:04
STRIJBOS LENTHE - ORCHID'S NEPTUNES
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
BOLLANSÉE LOTTE - KANTJE'S NIBOR
6
13:40
DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
7
13:48
BOSSCHAERTS FEBE - VAIANA
8
13:56
LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
9
14:04
VAN HOOIJDONK JULIE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
10
14:12
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
11
14:20
VAN STEEN STAF - GULLY SANGLIER
12
14:28
DOUWEN EMI - CINDY
13
14:36
TUYTELEERS NINA - AMEDIJK'S IDOOL
14
14:44
MARIËN CARO - HASSING'S KAGERA
15
14:52
VAN HAAREN NOOR - EINDERSHOF WAYLON
16
15:00
VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
17
15:08
LENAERTS JULIE - VINO H
18
15:16
DE WOLF STINNE - PRINCE HEIHOEVE'S
19
15:24
VAN HOEF SIEN - KATINKA
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
MASURE AMBER - JOLY'S ORION
7
13:48
SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
8
13:56
LEIRS STERRE - PEPSI
9
14:04
AERNOUTS SAAR - KATINKA VAN HET WILDERHOF
11
14:20
LAENEN GITTE - GRAVELINE VAN DE DELTHOEVE
12
14:28
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
13
14:36
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
14
14:44
DE WACHTER FEMKE - EBI
15
14:52
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
16
15:00
MERTENS LISSE - MOJITO
17
15:08
CLAES LUNA - EBRO
18
15:16
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
19
15:24
DRIES BENTE - LORENSO SORO
20
15:32
ADRIAENSEN MAX - GITTA VAN HET AVENHOF
GOIRIS LAURE - ODIN
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
5
13:32
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
6
13:40
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
7
13:48
BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
9
14:04
VERBEECK LARA - STELLA
10
14:12
VERAGHTERT ROOS - KONINGSHOEK WESLEY
11
14:20
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
12
14:28
VERSTAPPEN JOSSE - WHITE FACE VTS
13
14:36
VAN ROOY ROMY - ORCHID'S MARLO
14
14:44
SMETS TILLE - NEVLIN
15
14:52
VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
16
15:00
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
17
15:08
HELSEN HANNAH - CLAIRE
18
15:16
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
19
15:24
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
5
13:32
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
6
13:40
GODRIE LOTTE - CASSANDRA
7
13:48
VAN DIJCK LENKE - LARS
8
13:56
JANSEN LAURINE - HOPPENHOF´S JARI
10
14:12
HEYLEN ANOUK - MIKEL
11
14:20
VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
12
14:28
VAN DEN HEULE JANA - LAMERINO
13
14:36
HELSEN HANNAH - KANJER VAN ORCHID'S
14
14:44
MERTENS MART - ELVIRA
15
14:52
BECQUET FRAN - EASY BOY
16
15:00
GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
17
15:08
VAN GORP NISSE - VIVI VAS-Y
18
15:16
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
5
13:32
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
7
13:48
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
8
13:56
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
9
14:04
GEUDENS JARNE - KLAVERTJE CHARACTER
10
14:12
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
12
14:28
DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
13
14:36
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
14
14:44
VAN MIERT LIEN - ITCH S
15
14:52
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
16
15:00
VAN DE ZANDE IMKE - LEUNS VELD'S CHANELL
17
15:08
LAENEN STINA - FRODO
18
15:16
JANSSENS ELISE - SCOLBAN COLLAN
19
15:24
BOLLANSÉE LOTTE - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
2
09:08
VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
3
09:16
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
4
09:24
SAS NIEKE - DUMPIE
5
09:32
MEGANCK MEREL - RUFUS
6
09:40
DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
7
09:48
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
8
09:56
VERWIMP EMMA - PRADA
9
10:04
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
10
10:12
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:28
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:28
MASURE MIRTE - KLAZIEN
3
10:44
ADRIAENSEN BO - MICKEY
5
11:00
VERWIMP EMMA - DEWI
6
11:08
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
7
11:16
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
8
11:24
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
9
11:32
WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
10
11:40
ADRIAENSEN BO - QUICKSTEP V/D WATERHOEVE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:00
13:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
3
13:16
VERSTAPPEN JANNE - NICK
4
13:24
PAUWELS LOBKE - MOORSTREET'S LENNON
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:40
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:56
PIEDFORT JOZEFIEN - REDUSTER MARTIN
4
14:04
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
5
14:12
BUSCHMAN NINA - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
6
14:20
SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
7
14:28
VAN HOECK INE - GALOT
8
14:36
COENEGRACHTS SOFIA - CHAMPION'S DOUBLE
9
14:44
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
10
14:52
PEETERS STIEN - DJANGO
11
15:00
STERCKX FLEUR - ORCHID'S XILLA
12
15:08
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
13
15:16
VERBIST KAYLA - CINDER
14
15:24
VERSTAPPEN JOSSE - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
15
15:32
LAENEN ROMY - BONBON
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
16:40
16:51
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:40
DE HOON UTE - LOTTE
2
16:42
VERVOORT LISANNE - JULLEKE
3
16:44
MARDULIER CIANO - CASPER
4
16:47
VERLINDEN MICHÈLE - ROXY
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
15:11
16:37
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:13
KONINGS KATO - HAPPY
3
15:15
VRINS CHLOÉ - WINALDA HIEM'S CARON
4
15:18
VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
5
15:20
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
6
15:22
JACOBS LISA - GOLDEN SPRING
7
15:25
VAN DEN BUYS LEON - STORM
8
15:27
MEYVIS FLOOR - ALADIN VZ
9
15:29
GEUDENS THIBO - DANCER
10
15:32
GOOSSENS MILLE - FELMA
11
15:34
CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
12
15:36
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
13
15:39
SAS NIEKE - DUMPIE
14
15:41
GEYSEN DILLE - CHOU CHOU
15
15:43
GEYSEN LINN - WATERLAND’S SAMIRA
16
15:46
LAURYSSEN CIL - LEVI
17
15:48
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
18
15:50
DE WINTER JOREN - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
19
15:53
VERRYCKT LOUISE - A-JIRKA
21
15:57
VAN GASTEL HANNA - VENNEBOS COCO CHANEL
22
16:00
VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
23
16:02
VERLINDEN MICHÈLE - JUL
25
16:07
VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
26
16:09
DOCKX NORAH - PONNEKE
27
16:11
NOEYENS THIJN - TOBY
28
16:14
VAN STEEN JESSE - KIANTY
29
16:16
STRIJBOS LANDER - ROOSJE
31
16:21
GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
32
16:23
COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
33
16:25
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
34
16:28
VAN ELSEN LEONIE - SHINE'S SPIRIT
35
16:30
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
36
16:32
SAS NIEKE - PABLO
37
16:35
MEGANCK MEREL - RUFUS
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (B)
08:30
10:38
Nr.
Tijd
Combinatie
0
08:27
VERAGHTERT LISE - MAESTRO
1
08:30
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
2
08:32
MARIËN AXELLE - BLESKE
3
08:34
HELSEN SIEL - WITTE
4
08:37
VERWIMP EMMA - SEPPE
5
08:39
VAN DE PUTTE AMELIE - VIC VAN DE NIEUWE HEIDE
6
08:41
OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
7
08:44
ADRIAENSEN FERRE - QUICKSTEP V/D WATERHOEVE
8
08:46
DE WEERDT VINZ - WONDER VAN HET ROZENDAELHOF
9
08:48
HEYLEN PAULIEN - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
10
08:51
TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
11
08:53
KENIS CIS - KORTEHOEVE'S MAX
13
08:58
VAN LOOVEREN JONAS - TES
14
09:00
FOUQUAET CHARLOTTE - FROZEN VAN HET NONNENBOS
15
09:02
CAERS JUNE - NOA VAN SOLWERD
16
09:05
WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
17
09:07
WILLEMSE JOLIEN - WILLEMSHOF ISA
18
09:09
ADRIAENSEN MAX - UNICORN VAN DE BROECKSE BEEMDEN
19
09:12
VAN DEN BUYS LEON - SONJA
20
09:14
VAN STEEN JESSE - JOB
21
09:16
VAN DEN BUYS NETTE - KILIANA VAN HET HAVERVELD
22
09:19
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
23
09:21
OP DE BEECK FINN - SPRING SURPRISE
24
09:23
RUTS STAN - ROAD RUNNER
25
09:26
NAUWELAERTS PAULINE - VATOU
26
09:28
MORTELMANS MEREL - MAGIC IVE VAN DE HEUVELHOEVE
27
09:30
SMAL XANDER - TEQUILA
28
09:33
VAN BROEKHOVEN LOUISE - SJALON
29
09:35
GELUYKENS MITHE - SPOOKY VAN DE BROECKSE BEEMDEN
30
09:37
VERLINDEN MICHÈLE - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
31
09:40
VAN LOOVEREN JONAS - ZALERO
32
09:42
KENIS CIS - CHANEL OF LOVE
33
09:44
VRINS EMMA - ASTERIX
34
09:47
VAN STEEN KAREL - SPIRIT
35
09:49
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
38
09:56
VAN GASTEL HANNA - HIAWATHA
39
09:58
VERLINDEN MICHÈLE - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
41
10:03
VAN GINNEKEN TIBE - ROATERSHOEVE'S AMBER
46
10:15
FAES LOTTE - JUMP-SON DE LA LOENA
47
10:17
MEYVIS LIEN - LIEKE V. BAARLE
50
10:24
VOCHTEN NOÉ - DE MISPELHOEF'S MILIKA
52
10:29
DE PAUW LOTTE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
53
10:31
BIJNENS RENSKE - ROMEO
54
10:33
GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
55
10:36
JORENS LINE - BODYGUARD
56
10:38
HEYLEN ELENA - SIR FALCO
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (C)
10:41
11:53
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:41
CHRISTIANEN LORE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
3
10:45
DE PAUW HANNE - WENGELO'S SIKKO
5
10:50
JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
6
10:52
DE VOS LOUISE - MELODY
7
10:55
VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
9
10:59
HERRIJGERS WITSKE - PEEKABOO
10
11:02
OORTS LORE - SUMMER
11
11:04
DE WIT LIEN - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
12
11:06
BREUGELMANS LAURA - FRITS
13
11:09
MERTENS FIEKE - PINK LADY
14
11:11
DE RIDDER AXL - BONNIE
17
11:18
DE WINTER THIBO - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
18
11:20
DIERCKX FLEUR - SURPRISE
19
11:23
VANBERGHEN JULIE - BRUNNOË
20
11:25
LAENEN ROMY - TOBIAS
21
11:27
JANSENS MATTS - FELLINI
22
11:30
TUYTELEERS MAXIM - VANILLA
23
11:32
BENS LOUISE - WELL DONE VAN DE BARTVELDEN
24
11:34
WOLTERS HAYLEY - MAAIJKE
25
11:37
JEEGERS IME - QIPSY
26
11:39
EVERAERT LISA - SJENNY
27
11:41
GOYVAERTS AURÉLIE - Q 8 "P"
28
11:44
VAN LOMMEL JITSKE - MARADONNA VAN HET STRATENEINDE
29
11:46
DANEELS LORE - FLOR
30
11:48
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
31
11:51
VAN DESSEL TRISTAN - ARINA HOEVE LARIX
32
11:53
DAEMS KATO - BELL
33
11:55
VAN LOOVEREN JONAS - SUMMER
34
11:58
RUTS ELISE - NUTELLA
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse B (D)
11:56
15:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:56
VAN GORP NISSE - VIVI VAS-Y
2
11:58
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
3
12:00
ADRIAENSEN TIANY - VENTOUX DU ST GEORGES
4
12:03
LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
5
12:05
VAN BAVEL AMBER - MIDNIGHT STORMY SKY
6
12:07
MOUWS FIEN - KING STAYERSHOF'S ROCKY
7
12:10
JOOSTEN MILA - MIOLA C 100168810
8
12:12
SICCARD MILLIE - IPA BELLEROSE D'ANDAINE
9
12:14
MATTHEUS NANOU - VELVET VAN DE GROENHEUVEL
10
12:17
JANSEN LAURINE - HOPPENHOF´S JARI
11
12:19
KENIS SIEN - JURIST
12
12:21
DE BIE MIEN - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
13
12:24
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
14
12:26
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
15
12:28
VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
16
12:31
THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
17
12:33
LAENEN ROMY - BONBON
18
12:35
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
19
12:38
BELEN LAURIEN - ODESSA
20
12:40
DE WINTER THIBO - SAFIRA
21
12:42
LENAERTS JULIE - VINO H
22
12:45
DE KEIRSMAEKER LUNA - KIYANA
23
12:47
MALISART MARTE - NOESKA
24
12:49
VAN LOOVEREN LARA - COBREN
25
12:52
VAN DIJCK LENKE - LARS
26
12:54
BOLLANSÉE LOTTE - KANTJE'S NIBOR
27
12:56
VERSTAPPEN JOSSE - FOXY LADY
28
12:59
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
29
13:01
PEETERS STIEN - DJANGO
30
13:03
BOSSCHAERTS FEBE - VAIANA
31
13:06
GOIRIS LAURE - ODIN
32
13:08
SCHUEREWEGEN NOA - MUFFIN
33
13:10
SEGERS EMMA - KYRANO VAN EQUICENTER
34
13:13
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
36
13:17
BREUGELMANS IGNA - FLÃœEL
37
13:20
MAERTENS YELENA - WASHINGTON VAN HET KLAVERTJE
38
13:22
DE PAUW LOTTE - WIZARD VAN DE GOORHOEVE
39
13:24
DE REN AMÉLIE - JOLY'S DUSTY
40
13:27
VAN HOOIJDONK JULIE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
45
13:38
SIPS LORE - SUURI VAN HET KRUISBLOKHOF
47
13:43
VAN GINNEKEN TIBE - WESTERVELD'S DEE JEE
50
13:50
CAERS RENÉE - LORD LOUSTIC DE GANZENDRIES
54
13:59
VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
55
14:02
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
58
14:09
GELUYKENS RUBE - PASHA VAN 'T RIETHOF
59
14:11
SCHROOYEN SANDER - HELIOS
61
14:16
VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
62
14:18
VOCHTEN NOÉ - S - CALYSSE V/D BOLKERHOEVE
64
14:23
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
66
14:27
FRANKEN KIRSTEN - WENDELINA
67
14:30
ADRIAENSEN MAX - GITTA VAN HET AVENHOF
69
14:34
BRANDERS AXELLE - HARLEY DAVIDSON
70
14:37
HEYLEN ELENA - ROCKY
71
14:39
JANSSENS ELISE - SCOLBAN COLLAN
72
14:41
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
73
14:44
STRIJBOS LENTHE - JANA DE BERLOTT
74
14:46
VAN STEEN STAF - GULLY SANGLIER
75
14:48
VAN HOEF SIEN - KATINKA
77
14:53
VOCHTEN LUCA - NASH V/H LANGLAAR
78
14:55
RAATS LENTHE - RAFIKI
79
14:58
WILLEMSE NORE - KARAMBA VAN ORCHID'S
80
15:00
VERAGHTERT ROOS - KONINGSHOEK WESLEY
81
15:02
JANSENS ROBIN - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
82
15:05
VERHOEVEN ROBINN - NANNI 83
83
15:07
GEUDENS TIFFANY - VEGAS D.
84
15:09
DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
85
15:12
FRANKEN THIBO - KANTJE'S JOY
86
15:14
VAN GOMPEL AMÉLINE - WHY NOT BRENJENHOFS
VAN ELSEN WARRE - GILENKA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L (B)
12:30
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
2
12:32
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
3
12:34
CAERS JUNE - OELALA GOLDEN H
4
12:37
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
5
12:39
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
6
12:41
DE WINTER JOREN - HOOPY
7
12:44
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
8
12:46
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
9
12:48
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
10
12:51
SPIESSENS MAURO - NETTE
11
12:53
VAN VAERENBERGH ALEXANDER - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
12
12:55
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
13
12:58
GEYSEN LINN - BOOMER
14
13:00
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
15
13:02
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
16
13:05
ADRIAENSEN BO - MICKEY
18
13:09
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
19
13:12
VAN STEEN RIK - MISTY DEE
20
13:14
VAN HEESWIJK MEGAN - FREOLE ROSE DES VENTS
21
13:16
FRANKEN THIBO - VIOOLTJE - LJ
22
13:19
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
23
13:21
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
09:25
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:02
GEYSEN ANOUK - FALDO
3
09:04
VAN STEEN RIK - YOU CAN DO IT
4
09:07
LAENEN GITTE - NASTY BOY
5
09:09
DESMEDT ANNA - SARINA
6
09:11
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
7
09:14
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
8
09:16
PAUWELS LOBKE - MOORSTREET'S LENNON
9
09:18
DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
10
09:21
BUTS STAN - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
11
09:23
VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse M (C)
14:30
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
KENIS SIEN - REDBULL
2
14:32
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
3
14:34
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
4
14:37
KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse L (D)
09:35
11:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:35
VAN STEEN STAF - EVENBOER'S DENNY
2
09:37
SIPS LORE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
3
09:39
BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
4
09:42
VAN WESENBEECK PAULIEN - PRONK STABLES HOME CREATION
5
09:44
VAN LOOVEREN JASPER - IRIS 20092424
6
09:46
GEYSEN ANOUK - JOLY'S HONEYROSE
7
09:49
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
8
09:51
KOYEN CIS - VOSJE
9
09:53
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
10
09:56
JANSSENS ALINA - LEANDRA
11
09:58
LEIRS STERRE - PEPSI
12
10:00
BOLLANSÉE LOTTE - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
16
10:10
MEYVIS JULES - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
17
10:12
SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
18
10:14
KOOREMANS LIESELOT - ZION II VDK
20
10:19
BUSCHMAN NINA - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
21
10:21
FRANKEN THIBO - IMAGINE
22
10:24
CAERS RENÉE - PRADA VAN DE HEIKENS
23
10:26
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
24
10:28
DELARUE ELISE - J'ADORE DIOR
25
10:31
VAN LOOVEREN JINTHE - PRALINE DE CIVRY
26
10:33
LENCHANT RANA - ROMY B2
27
10:35
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
28
10:38
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
29
10:40
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
31
10:45
MERTENS MART - ELVIRA
32
10:47
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
33
10:49
DAMEN JONAS - DANNY B
34
10:52
HELSEN HANNAH - CLAIRE
35
10:54
CLAES LUNA - EBRO
36
10:56
LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
37
10:59
VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
38
11:01
GEYSEN WITSE - VASCO VAN DE GROENHEUVEL
39
11:03
GEYSEN BJARNE - VICTOR VAN DE GROENHEUVEL
40
11:06
KOOREMANS LIESELOT - DIOR
41
11:08
DOUWEN EMI - CINDY
42
11:10
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
43
11:13
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
44
11:15
STERCKX FLEUR - ORCHID'S XILLA
45
11:17
MORIS LEONIE - JANA
46
11:20
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
47
11:22
CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
48
11:24
DE WEERDT VINZ - TINTIN VAN DEN KIEVIT
49
11:27
MAERTENS YELENA - SHILAVSCA DRUM VAN HET JUXSCHOT
50
11:29
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
51
11:31
VAN ROOY ROMY - ORCHID'S MARLO
52
11:34
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
53
11:36
MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
54
11:38
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
55
11:41
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
56
11:43
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
57
11:45
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
58
11:48
VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
59
11:50
DE COCK MATIS - GARRYDUFF KAMILLA
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse M (D)
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
2
16:03
CAERS RENÉE - MANFRED
3
16:06
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
4
16:10
MERTENS MART - TUCKER
5
16:13
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
6
16:16
LAURIJSSEN CLAIRE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
7
16:20
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
8
16:23
MERTENS LISSE - MOJITO
9
16:26
HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
10
16:30
DUCHENE EMIEL - ORCHID'S RELANDO
11
16:33
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
12
16:36
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
13
16:40
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
14
16:43
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
15
16:46
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
16
16:50
BRASPENNING MEREL - ZAFIRO (VALKO)
17
16:53
FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
18
16:56
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
19
17:00
CAERS RENÉE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
F
Ring F: STIJL Klasse B
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100039964 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BORNEM
2
09:45
1252512 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONINGSHOOIKT
3
10:00
100029419 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONTICH
4
10:15
100008809 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SCHOONBROEK
5
10:30
100053507 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
6
10:45
2910909 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HERENTHOUT
7
11:00
1253724 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LILLE
8
11:15
1260996 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZOERSEL
3
Ring 3: STIJL Klasse L (B)
12:30
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
2
12:32
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
3
12:34
CAERS JUNE - OELALA GOLDEN H
4
12:37
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
5
12:39
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
6
12:41
DE WINTER JOREN - HOOPY
7
12:44
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
8
12:46
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
9
12:48
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
10
12:51
SPIESSENS MAURO - NETTE
11
12:53
VAN VAERENBERGH ALEXANDER - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
12
12:55
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
13
12:58
GEYSEN LINN - BOOMER
14
13:00
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
15
13:02
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
16
13:05
ADRIAENSEN BO - MICKEY
18
13:09
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
19
13:12
VAN STEEN RIK - MISTY DEE
20
13:14
VAN HEESWIJK MEGAN - FREOLE ROSE DES VENTS
21
13:16
FRANKEN THIBO - VIOOLTJE - LJ
22
13:19
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
23
13:21
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
6
Ring 6: STIJL Klasse L (C)
09:00
09:25
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:02
GEYSEN ANOUK - FALDO
3
09:04
VAN STEEN RIK - YOU CAN DO IT
4
09:07
LAENEN GITTE - NASTY BOY
5
09:09
DESMEDT ANNA - SARINA
6
09:11
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
7
09:14
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
8
09:16
PAUWELS LOBKE - MOORSTREET'S LENNON
9
09:18
DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
10
09:21
BUTS STAN - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
11
09:23
VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
5
Ring 5: STIJL Klasse M (C)
14:30
14:39
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
KENIS SIEN - REDBULL
2
14:32
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
3
14:34
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
4
14:37
KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
9
Ring 9: STIJL Klasse L (D)
09:35
11:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:35
VAN STEEN STAF - EVENBOER'S DENNY
2
09:37
SIPS LORE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
3
09:39
BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
4
09:42
VAN WESENBEECK PAULIEN - PRONK STABLES HOME CREATION
5
09:44
VAN LOOVEREN JASPER - IRIS 20092424
6
09:46
GEYSEN ANOUK - JOLY'S HONEYROSE
7
09:49
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
8
09:51
KOYEN CIS - VOSJE
9
09:53
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
10
09:56
JANSSENS ALINA - LEANDRA
11
09:58
LEIRS STERRE - PEPSI
12
10:00
BOLLANSÉE LOTTE - OBLIX VAN 'T HOLLANDHOF
16
10:10
MEYVIS JULES - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
17
10:12
SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
18
10:14
KOOREMANS LIESELOT - ZION II VDK
20
10:19
BUSCHMAN NINA - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
21
10:21
FRANKEN THIBO - IMAGINE
22
10:24
CAERS RENÉE - PRADA VAN DE HEIKENS
23
10:26
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
24
10:28
DELARUE ELISE - J'ADORE DIOR
25
10:31
VAN LOOVEREN JINTHE - PRALINE DE CIVRY
26
10:33
LENCHANT RANA - ROMY B2
27
10:35
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
28
10:38
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
29
10:40
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
31
10:45
MERTENS MART - ELVIRA
32
10:47
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
33
10:49
DAMEN JONAS - DANNY B
34
10:52
HELSEN HANNAH - CLAIRE
35
10:54
CLAES LUNA - EBRO
36
10:56
LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
37
10:59
VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
38
11:01
GEYSEN WITSE - VASCO VAN DE GROENHEUVEL
39
11:03
GEYSEN BJARNE - VICTOR VAN DE GROENHEUVEL
40
11:06
KOOREMANS LIESELOT - DIOR
41
11:08
DOUWEN EMI - CINDY
42
11:10
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
43
11:13
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
44
11:15
STERCKX FLEUR - ORCHID'S XILLA
45
11:17
MORIS LEONIE - JANA
46
11:20
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
47
11:22
CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
48
11:24
DE WEERDT VINZ - TINTIN VAN DEN KIEVIT
49
11:27
MAERTENS YELENA - SHILAVSCA DRUM VAN HET JUXSCHOT
50
11:29
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
51
11:31
VAN ROOY ROMY - ORCHID'S MARLO
52
11:34
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
53
11:36
MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
54
11:38
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
55
11:41
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
56
11:43
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
57
11:45
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
58
11:48
VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
59
11:50
DE COCK MATIS - GARRYDUFF KAMILLA
8
Ring 8: STIJL Klasse M (D)
16:00
17:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
2
16:03
CAERS RENÉE - MANFRED
3
16:06
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
4
16:10
MERTENS MART - TUCKER
5
16:13
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
6
16:16
LAURIJSSEN CLAIRE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
7
16:20
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
8
16:23
MERTENS LISSE - MOJITO
9
16:26
HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
10
16:30
DUCHENE EMIEL - ORCHID'S RELANDO
11
16:33
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
12
16:36
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
13
16:40
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
14
16:43
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
15
16:46
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
16
16:50
BRASPENNING MEREL - ZAFIRO (VALKO)
17
16:53
FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
18
16:56
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
19
17:00
CAERS RENÉE - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
11/09/2022 - ZPTA202210 - PROVINCIAAL PONYTORNOOI KONINGSHOOIKT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots