{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
ZANDPISTE: BEG + 4J
08:30
11:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
GEERTS PAULINE - QALISTO 28
2
08:38
ROBBERECHT STEF - QUALANDO DE CARMEL
3
08:42
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
4
08:44
VAN HOECK HANNE - CORALDINIA DRUM VH JUXSCHOT Z
5
08:46
MERCKEN DENNIS - KARA
6
08:48
DE BECK ROZELIEN - FOOTLOOSE VD WITHOEVE Z
6
08:40
VAN LAER KRISTOF - QUERIDO DE L'ART
7
08:50
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
8
08:52
VERAGHTERT GERT - QUINTA VAN HET ZEVENVINDEL
9
08:54
VAN DE PERRE SOFIE - CHOCO DE NYZE Z
11
08:58
MATTHYSEN LAURENS - QUELLE BELLE 55
12
09:00
GEERTS JEROEN - QUILENKAN G
13
09:02
BRUYNINX DAISY - DANTON VAN HET EELSHOF Z
14
08:56
ROMBOUTS STIJN - OTHELLO VAN DE SCHAGGELHOEVE
14
09:04
VAN OLMEN DORIEN - QUINN VAN BERKENIJS
16
09:08
GEERTS RENO - C'EST CHIQUE VAN BUWA Z
17
09:10
DE ROOSE YONI - ELFIE DE JOLIE Z
18
09:12
SMETS LENNERT - QUESTE Q VAN ' T LAURENSHOF
19
09:06
CUYPERS LOTTE - MY SPECIAL FLEUR
19
09:14
DEMEULEMEESTER JORIS - QUELLE COULEUR VAN DE SNEPPE
20
09:16
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
21
09:18
THIRY JO - QUINN TEN WILGENDRIES
22
09:20
SCHEIRS PAUL - QUINLAN
23
09:22
VAN DER SCHRAELEN MARCO - QUINO + RC
24
09:24
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
25
09:26
MOLS MARLEEN - QU'ELLE EST BELLE VAN 'T PARDASSENHOF
26
09:30
OOMS JOHAN - PIXIE VAN DE MOLENDRIESHOEVE
27
09:32
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
28
09:34
SIPS YENTE - NELLEKE VAN DE RENTHOEVE
29
09:36
VRANKEN NICK - QUICKLY VAN HET HEIDEHOF
30
09:38
POELMANS GUIDO - HERMES VAN HET STRATENEINDE
30
09:28
VAN UYTVANCK BJORN - QUATRO VAN DE MEERPUTHOEVE
31
09:40
DE WEIRT MATHIEU - VITA
32
09:42
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
33
09:44
VAN GOOLEN JILL - SPIRIT F
34
09:46
GODRIE YMAANI - I'STAR BEE
35
09:48
SPITS JORICH - LAVINO
36
09:50
SNYERS PATRICIA - KASPER VAN 'T BROEKEND
38
09:54
VERRAES VINCENT - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
39
09:56
PAESEN GWEN - TIC TAC
40
09:58
SCHELSTRAETE JORRIT - ADORABLE Z
41
10:00
GHESQUIERE MANON - KAPELLO
42
09:52
VAN LAER KRISTOF - PAPILLON DE L'ART
43
10:04
VAN BEEK LINSIE - KA VAN DE ZILVERENHOEK
44
10:06
DESUTTER DIETER - JAMAICA F
45
10:08
NIJSEN HANNELORE - AMAZING DREAM Z
46
10:10
SANDERS LODE - JAGUAR DE LALOENA
47
10:12
SCHEIRS PAUL - QUINTO STAR S.P.
48
10:14
PINXTEN PETER - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
49
10:16
SCHOL PEGGY - AMARETTO
50
10:18
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
51
10:20
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
53
10:24
BAERT KIM - ONLY ONE VAN DE KORTEWEG
54
10:26
MEURRENS KRIS - QUIBELLE
55
10:30
SCHEPERS MICHIEL - EH-MIE VAN T BOSVELD
56
10:32
VAN GUYSE OLIVIER - QRESY VAN DEN BOSDAM
57
10:34
DE WITTE JANTINE - EROS
57
10:22
VERCOUTTER LOTTE - JE T'ADORE
58
10:36
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
59
10:38
VERMEULEN ARTHUR - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
60
10:40
BRAL STANY - PIPPA VAN DE KORNELISHOEVE
60
10:28
VAN UYTVANCK BJORN - QANNAN DA VD MALTAHOEVE
61
10:42
DIELS TOM - LAVINA TODI Z
63
10:46
CLAES AMBER - DJUICY Z
64
10:48
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
65
10:50
GYSSELS WOUTER - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
66
10:52
VERSTAPPEN JO - QUALITE 'V'
68
10:44
CORTIER EMMA - POIROT VAN DE PEREBOOM
68
10:56
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
69
10:58
JACOBS JULIE - QUATRO DE TOXANDRIA
70
11:00
BERKERS JONAS - QUONKA VD BISSCHOP
71
11:02
RYS CHIARA - QUEBEC DE BEAUTY
72
11:04
VERHAEGEN CEALLACH - CELICA VAN HET EELSHOF
73
11:06
VAN GORP GERT - QUIDESSA VG
73
10:54
VAN MASSENHOVE ARNE - VIPER R.G. Z
74
11:08
VAN HOOF EMMA - KASPER V V B
75
11:10
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
76
11:12
DE WINDT CHLOÉ - QUIANA VAN DE HARINGSLEDE
77
11:14
VERHEYEN NANE - QUINNETTE VAN DE GANZENAKKER
78
11:16
MOLS MARLEEN - QUALITY GIRL VAN 'T RAVENNEST
79
11:18
TIELEN ANN - QUIANA VAN DE DERKES
80
11:20
BONTE JOERI - NIKEE VAN DE KAPEL MILANEN
81
11:22
VERVOORT ALINE - DIABLO Z
82
11:24
PARDON KATRIEN - BRONING DE L’ABBAYE
83
11:26
GOETHALS YENTL - CLAUDIUS VL Z
84
11:30
PYNOO GRIET - PRETORIA VAN DE RIJSELPOORT
86
11:34
DE VLEESCHAUWER PIETER - QUANTA-COSTA VAN DE SPELONCKHOEVE
87
11:36
MEURRENS LAURA - CORNETS-LADY
88
11:38
DEGREVE MARCIA - QUESO Z
89
11:40
DIELS TOM - LUNA S
90
11:42
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
90
11:28
VAN UYTVANCK BJORN - QUINCY VAN DE TRAMROUTE
92
11:32
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
1
GRASPISTE: KLASSE MIDDEN
08:30
10:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VERMEIREN NELE - MADI - LILI
2
08:32
VAN UYTVANCK BJORN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
3
08:34
RENDERS LISE - JUSTIFEUER G & W
4
08:36
WYNANTS DYLAN - INESSE-WK
5
08:38
HEYLEN SEPPE - HANTICA VAN DEN BERG
6
08:40
GREVENDONCK ANN - METANI LZ
7
08:42
MERTENS THOMAS - ELTON VAN HET EELSHOF
8
08:44
BRAL STANY - INICA VAN DE KORNELISHOEVE
9
08:46
DE BOECK SARA - MAYA VAN HET LELIEHOF
10
08:48
VAN LEUVEN JONAS - GIZANI VAN DE GOEVELHOEVE Z
11
08:50
PINXTEN PETER - NEL P
13
08:54
TIELEN ANN - TETSKE A Z
14
08:56
WUYTS GITTE - IBLESSE VAN DE DIJKHOEVE
15
08:58
DEMEYER JOLIEN - KWATTRO TER POELBERG
16
09:00
VAN DER LINDEN SAM - MONA DE REGOR
17
09:02
BUYENS BART - FRISIA'S TWINKELING Z
18
09:04
COPPILLIE YANA - SOPRANO VD HACIENDA
19
09:06
WILLEMSE RAF - KWANDOR
20
09:08
AERTS GLENN - ODIENA VAN BERIMAR
21
09:10
DE CARTIER SYBILLE - LAGA
22
09:12
VAN HOVE IVAN - NADA VAN SPIEVELD
23
09:14
HOUBEN RUBEN - ORKANDO HR
24
09:16
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
25
09:18
DHONDT KELLY - MYLADY VAN DEN DOORN
26
09:20
VERMEIREN ELKE - BALOU
27
09:22
VAN BOCKSTAL JOERI - GINGER VB
28
09:24
VAN KEER ELS - KASSE
29
09:26
VERTONGEN CAITLIN - LIBERTY VAN 'T SAS
30
09:28
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
30
09:30
ROBBERECHT STEF - GYTTA VAN HOF TER NAILLEN
31
09:32
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
32
09:34
PILLOT ANNE - CHELSY Z
33
09:36
LANNOO SISKA - JAVELINE
34
09:38
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
35
09:40
TEMMERMAN BART - DEFF LEPPARD
36
09:42
STOFFELEN JAN - OVITO VAN DE LOOISE HEIDE
37
09:44
VAN HESE ILKE - BEST-MIX KARAMEL VAN DE MOLENHOEK
38
09:46
HELLEMANS LUKAS - MADONNA VAN MORETUS
39
09:48
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
40
09:50
VANDERBRUGGEN AMELIE - FLEUR DE PONT QUATRE
41
09:52
VERHEYEN AN - HEVITA
42
09:54
BRUYNINCKX BRECHT - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
43
09:56
NOTERMAN ASHLEY - BACARADA Z
44
09:58
SCHEIRS NICKY - MAYDEN VAN HET AVENHOF
45
10:00
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
46
10:02
MEEUS JONAS - KALINKA VAN DE GROTE HOEVE
47
10:04
JACOBS JULIE - MAURAN S
48
10:06
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
49
10:08
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
50
10:10
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
51
10:12
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
52
10:14
RAEMDONCK ELIEN - FARA DROESHOUT
53
10:16
HEYLEN RIK - ALASKA VH LEYSEHOF Z
54
10:18
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
55
10:20
CALUWE JELLE - INKA VAN 'T GESTELHOF
1
GRASPISTE: KLASSE ZWAAR
10:40
12:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:40
SPITS JORICH - GOUDSMID V.D.PONYHOEVE
2
10:42
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
3
10:44
GOETHALS FENNA - ISAURA VAN DE MEERPUTHOEVE
4
10:46
CAERS JAN - COMING HOME Z
5
10:48
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
6
10:50
VAN LAER LIESBETH - GIANA
7
10:52
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
8
10:54
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
9
10:56
ADRIAENSEN NICK - MYSTIQUE VD MIDDELSTEDE
10
10:58
MEERT CELIEN - CAHEELAH DE BEAUFOUR
11
11:00
LAENEN FILIP - INKA
12
11:02
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
13
11:04
SCHEIRS PAUL - MANON VAN DUITSCHOOLHOF
14
11:06
VAN THILLO SIMON - GALICIA D'AUVRAY EC
15
11:08
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
16
11:10
AERTSEN LEONIE - JEUNESSE S
17
11:12
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
18
11:14
MATTHYSEN LAURENS - LA PRINCESSE VD MIDDELSTEDE
19
11:16
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
20
11:18
HOOFT DIMITRI - MITCH VAN HET CLAEYSSENHOF
21
11:20
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
22
11:22
MAES YOREN - M' ORANGE M
23
11:24
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
24
11:26
CALUWE MARIO - VALENTINA DH Z
25
11:28
STORME GEERT - JAKARTA 'T HOF TER KALVEKETE
26
11:30
OOMS TIM - KYBA VAN DE JOMAHEIDE
27
11:32
DE WEERDT JEROEN - LINKE VAN 'T MUILSHOF
28
11:34
VINCKX DIRK - EQUILLINE VAN DE MARSWEG
29
11:36
VAN LAER KRISTOF - LA VITA DE L' ART
30
11:40
BERKVENS SHELSEY - MELANIE
30
11:38
SPITS JORICH - GAMBLE S
31
11:42
JENNE LORE - HOUSTON
32
11:44
VERAGHTERT GERT - LATINA VAN HET ZEVENVINDEL
33
11:46
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
34
11:48
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
35
11:50
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
36
11:52
SCHEIRS PATRICK - DAAN VAN DE VRUNTE
38
11:56
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
38
11:54
THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
40
12:00
PIECK INGE - FALKO VON ROCHERATH
41
12:02
VAN MASSENHOVEN WALTER - GAYA
42
12:04
VAN DUYSE PHILIP - GROSSO MODO
43
12:06
MATTHYSEN LAURENS - BE COOL- G
44
12:08
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
45
12:10
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
46
12:12
VAN DEN EYNDE ANOUK - MISS FINE
47
12:14
KONINGS STEVEN - FIDEL
48
12:16
DE COCK THOMAS - LANSON-R
49
12:18
RAMAEKERS INGRIET - LADY Z
50
12:20
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
1
ZANDPISTE: LICHT REEKS 1
14:27
15:49
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:27
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
2
14:29
JACOBS NETTE - GERONE
3
14:31
VAN LAERHOVEN AXELLE - ILYA VAN HET ETTINGENHOF
4
14:33
DE ROOSE YONI - DANTE
5
14:35
MISSOTTEN MARIE - AZURRO
6
14:37
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
7
14:39
BORRY EVY - GUAYA VAN DE LEGEWEG
8
14:41
CALUWE STEFAN - NOXX
9
14:43
LEENAERTS LOES - ONDIATA
10
14:45
OOMS JULIE - JERKA VAN DE NOORDHEUVEL
11
14:47
GYSSELS JANA - KANTOR
12
14:49
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
13
14:51
RUBBENS JANA - ODIE - MERCI VAN HET WEIDSE HOF
14
14:53
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
15
14:55
GORIS DAVY - CONTADOR Z
16
14:57
COPS NATHALIE - GO ON
17
14:59
COOMANS STEPHANIE - JOY DE WINGHE
18
15:01
DELOOF AURELIE - NOUVELLE V/D WARANDEHOEVE
19
15:03
VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
20
15:05
FRANCOIS LORE - GUNNA HORTA
21
15:07
HENOT JONAS - ABRA KADABRA VD HEIDE Z
22
15:09
VERSCHUEREN FREDERIK - ONA VD WITHOEVE
23
15:11
MEURRENS KRIS - GOLDIKA VAN 'T ROTH
24
15:13
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
25
15:15
SMETS LENNERT - LORRE VAN 'T LAURENSHOF
26
15:17
BUCKINX FERDY - HIANKA
27
15:19
SIPS YENTE - FHILKE'S
28
15:21
MAES YOREN - GANDUR
29
15:23
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
30
15:27
MEERT CELIEN - LISSANDRO VAN VRECKOM
31
15:29
ADRIAENSEN NICK - OLYMPIA VD MIDDELSTEDE
32
15:31
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
33
15:33
VAN OOST WARD - NAPOLEON VAN ORTI
34
15:35
CALLEWAERT AURI - JUVANI DU VAL FLEURI Z
35
15:37
VERHEYEN RUUD - NO DOUBT
36
15:39
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
37
15:41
MALFLIET MYRTHE - BALOUVI Z
38
15:43
STAQUET DIRK - COMEROMY VAN HET KEIZERSHOF Z
39
15:45
DE COCK THOMAS - NISRA - R
40
15:47
BROSENS KAAT - CARTINA Z
1
ZANDPISTE: 5-JARIGEN
12:15
13:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
GEEROMS GERT - PATRONES VAN DE WINDMOLEN
2
12:17
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
3
12:19
SCHEPERS JASPER - PORSCHE VAN 'T GELUTT
4
12:21
BRUYNINX DAISY - PALJAS VAN HET EELSHOF
5
12:23
HEYLEN RIK - KINGSTON JUNA
5
12:29
VERBRAEKEL WILLEM - CUBERLINA II Z
6
12:25
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
7
12:27
THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
7
12:33
VAN GORP NICK - PANDORA VG
9
12:37
VAN DEN ABEELE SAM - PECHE VAN DE MISPELAERE
9
12:31
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
10
12:39
LOOS DANNY - PREVANO DL
11
12:41
AERNOUTS DIETER - PYRANKA VAN 'T ACHTERHOF
11
12:35
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
12
12:43
ROBBERECHT STEF - PANDORA VAN DE KRUISHOEVE
13
12:45
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
14
12:47
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
16
12:51
MERTENS JUUL - PEBBLES M
17
12:53
PIECK INGE - AIR JORDINA VD CUMUL
18
12:55
APPELTANS ELKE - SOLID'S GIRL WP Z
18
12:49
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
19
12:57
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
20
12:59
BRUYNINCKX BRECHT - PICO BT
21
13:01
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - PROUD MARY
22
13:03
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
23
13:05
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
24
13:07
HENDRICKX EVELIEN - PEBLE VAN DE DWEERHOEVE
25
13:09
POLFLIET LIEVEN - CHUCK VAN DOORSLAARSHOEVE Z
27
13:15
HAVERMANS INE - PORSCHE D'AVENA HOMBRE
28
13:17
VAN ROMPAEY ISIDOOR - MISS CLOE ODTH Z
29
13:19
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
29
13:11
NOPPE ANN-FLORENCE - PIA PANDORA
30
13:13
GOETSCHALCKX BART - PALIETER V/D ESBERG
31
13:23
MARIEN JANA - PASIONELLE VD WITTE DRIESENDIJK
32
13:25
VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
33
13:27
VAN GORP NICK - HERCULES VG Z
34
13:29
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PIRLO
34
13:21
GEEROMS GERT - HEY JO
35
13:31
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
36
13:33
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
37
13:35
DE BECK ROZELIEN - DOURGANA HERO Z
38
13:37
SPITS JORICH - KARMIJN ES
39
13:39
VAN THILLO SIMON - PALLADIO VT
GEERTS PAULINE - PALERMO 28
WILLEMSE RAF - PERLANDO
2
ZANDPISTE: LICHT REEKS 2
16:44
18:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:44
OOMS JULIE - ILKA B
2
16:46
CALLEWAERT AURI - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
3
16:48
BROECKX YANA - FANTASTIQUE VAN HET EELSHOF
4
16:50
STEENACKERS LIES - NEW - HOLLAND
5
16:52
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
6
16:54
LEMMENS GUNTER - HIMALAYA VAN DE BREMBOSHOEVE
7
16:56
SCHEIRS PAUL - MIDNIGHT SUGAR
8
16:58
DE BRAUWER DORLI - HENRY DE REVEL
9
17:00
DEMEYER JOLIEN - MIKA VAN 'T LANDOUWEHOF
10
17:02
DEMOL DORIAN - BACARDI DE LA DEFLIERE
11
17:04
DE BOECK FRANK - TRENTINO A Z
12
17:06
LOOS STIJN - ORINTA L
13
17:08
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
14
17:10
TIMMERMANS ESTHER - HARVEY
16
17:14
MERTENS JUUL - HELIOS M
17
17:16
TIELEN JOKE - ERONETTE
18
17:18
CAMELBEKE KATO - HERA
19
17:20
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
20
17:22
COSTERMANS ARNE - KITTY VAN 'T ELZENHOUT
21
17:24
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
22
17:26
VANRUSSELT MARTH - JOLA BLUE
23
17:28
HOOYBERGHS STEPHANIE - EAGLEGIRL VAN 'T ARK VAN NOACH
24
17:30
MERTENS PAULIEN - KAMPUS VAN 'T HEIKE
25
17:32
VAN DIJCK PETER - G.PASSIFLORA K.C.
26
17:34
VAN WAES MAARTEN - ORTEGA VAN DE MOERVAARTHOEVE
27
17:36
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
28
17:38
VANGRONSVELD LAUREN - LEONIDAS VAN DE BROY
29
17:40
OOMS JULIE - LEVISTA Z
30
17:42
DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
31
17:44
BROECKX YANA - FRIVOLLE VAN HET EELSHOF
32
17:46
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
33
17:48
WUYTACK MARILYN - O - CLIPSE W
34
17:50
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
35
17:52
VERVECKEN HELEEN - JAYLO
36
17:54
VAN DE WEGHE HANNE - KARAMELLE
37
17:56
VERVOORT ALINE - DARDANELLE VD KROON
38
17:58
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
39
18:00
LAURENS KOENRAAD - FLASCH VAN 'T LAURENSHOF
40
18:02
DE PROFT ANNELIES - LUMINO V.'T. MOLENHOF
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - PROUD MARY
1
GRASPISTE: 6-JARIGEN
12:55
14:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:55
GEEROMS GERT - ELLIPSE DE LEZELLEC
2
12:57
MALISART MICHELLE - JUMBO
3
12:59
SOMERS NONA - ORIGINALS "S"
5
13:03
VANHOOF PIETER - ORYANTA V/D HOLVENHOEVE
6
13:05
POLFLIET PHAEDRA - ODARCO VAN D' ABELENDREEF
7
13:07
LANNOO RUBEN - OPALINE
8
13:09
DELOOF AURELIE - ITO
9
13:11
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
10
13:13
VAN DUYSE GUNTHER - OTIS VAN DE ZEVENSTER
11
13:15
CEUSTERS BERT - OH MON DIEU VAN ' T REBELSHOF
12
13:17
VAN DRIESSCHE ROMEC - OVINA V/DEN HEIKANT
14
13:21
TORMANS MARTIJN - OBERON VAN DEN BERG
15
13:23
THIRY BEN - OKAVANGO VAN DE NOTELAER
16
13:25
SCHEPERS JASPER - ORIGI VAN 'T GEYZEVEN
17
13:27
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
18
13:29
VAN OOST WARD - ODIN VAN ORTI
19
13:31
LOOS DANNY - O. ZIEZO DB
20
13:33
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
21
13:35
MOORS CARMEN - TRÈS CHIQUE VAN VISA VERSA Z
22
13:37
VAN LEUVEN JONAS - AMBIORIX Z
23
13:39
SNOEIJS MATHIAS - OPORTO VAN BERKENRIJS
24
13:41
MAES YOREN - O'VIVE M
25
13:43
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
26
13:45
PIECK INGE - JALVE
27
13:47
VAN HOVE IVAN - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
28
13:49
BERKVENS SHELSEY - ELWAN VAN BEEK Z
29
13:51
SCHEIRS PAUL - EVITA DE LA POMME Z
30
13:53
GEEROMS GERT - CLICQUOT
30
13:55
VANHOOF PIETER - OPIUM V/H RUSSELTVELD
31
13:57
GEERTS LUC - OBELIX
32
13:59
HUYSMANS GRIET - OBAMA VAN DE BREEPOEL
33
14:01
HERMANS KRIS - OLYMPIA - H
34
14:03
VAN DE MIEROP NICK - O' GUST VDM
36
14:05
GOETSCHALCKX BART - OBAMA V/D ESBERG
36
14:07
VAN GORP GERT - TOKIO VG Z
38
14:11
ADRIAENSEN NICK - OBLIGE VD MIDDELSTEDE
38
14:09
LAUWERYSEN VICTOR - JYLLENA
39
14:13
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
40
14:15
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
41
14:17
GEEROMS GERT - CANCELLARO ESSE Z
GREVENDONCK ANN - OTIS F V/H BLEJANHOF
26/09/2020 - ZRTLNAT20 - NATIONAAL RUITERTORNOOI SPRINGEN EN JONGE PAARDEN - TERREINEN POSTELMANS LUMMEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots