{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
AERNOUTS NATHALIE - ZIVA
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
BARTHOLOMEEUSEN WIM - OCEANS DIAMOND
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
BERTELS DANNY - CHABLIS
BERTELS JOLIEN - MAYBELL
BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
BROECKX YANA - ELTON VAN HET EELSHOF
BROECKX YANA - FANTASTIQUE VAN HET EELSHOF
BROSENS KAAT - CARTINA Z
CALUWE MARIO - HIDALGO
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
DOCX LOUISE - GALICE SSB
FAES CHRISTOPHE - ELIAS Z
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
GEERTS JEROEN - OPALINE DE W&S
HAVERMANS VALERIE - O' BELLE VAN HET CAPPELLEVELD
HEYLEN RIK - JARISKA
JACOBS NETTE - GERONE
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
LAEREMANS DAAN - CASPER VH NEERHOF Z
LEENAERTS LOES - ONDIATA
LEENAERTS STEF - MON AMIE VAN 'D OUDE PASTORY
LENAERTS EVI - OSCAR VAN DE ROMSTEE
LOMMELEN TOON - NOBRIGADO
MAES NICK - OLLIE VAN DE KLOTPUTTEN
MALISART KOBE - O' LALAIKA
MALISART MICHELLE - JUMBO
MARTENS INNE - D. ZWOTTIE
MARTENS INNE - NOBEL VH APPELSVOORDEHOF
MOENS JELLE - NEVER GIVE UP VAN DE BRAEMBEIER
MOLS MARLEEN - OLGA 'V'
MOLS MARLEEN - PRINCESS VAN DE NOORDHEUVEL
NUYTS DORIEN - ALDO DE REVE
PILLOT ANNE - CHELSY Z
RENDERS LISE - JUSTIFEUER G & W
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
SPITS JORICH - I AM HDH
SPITS JORICH - JIRADO VAN 'T KONINGSHOF
SPITS PIETER - EGADE-INFANTE
STEENACKERS LIES - NEW - HOLLAND
STES HANNE - NESS OF BALLMORE
STOFFELEN JAN - JARTELLE
VALCKX MELANIE - OHLALA T&M
VALCKX MELANIE - T-BONE EH Z
VAN DEN BULCK THIBO - BOSJA
VAN DEN DRIES NAOMI - GRACILIANO V/D BARTHOEVE
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
VAN DIJCK GITTE - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
VAN DIJCK PETER - DARIO
VAN GORP GERT - TOKIO VG Z
VAN STEEN KRIS - LUCKY ONE VAN DE CONYNENBERG
VANDEPERRE DORIEN - CASA Z
VERHEYEN CHRISTOPH - OLAF VD BISSCHOP
VERMEIREN NELE - MADI - LILI
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
VERSCHUEREN FREDERIK - ONA VD WITHOEVE
VERVECKEN INE - DANTE
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
WUYTS LIEVE - ISABELLA VAN DE HOLTAKKERS
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSCH BRAM - ZERO Z
BROSENS LIEKE - FERDINAND VAN 'T PALMENHOF
BROSENS STEF - HASSAN
CALUWE JELLE - INKA VAN 'T GESTELHOF
CLAES TIM - NOBLESSE V/H MOLENHOF
DE BOECK SARA - MAYA VAN HET LELIEHOF
DILLEN WANNES - ARGENTINUS V/D DONKERSHOEVE Z
DOCKX PASCALE - EROS VAN DE KAPELLEBOSHOEVE
GORIS HANNE - I SPY DE MUZE
HEYLEN RIK - ALASKA VH LEYSEHOF Z
HUYBRECHTS CHARLOTTE - L'ETOILE
JACOBS JULIE - MAURAN S
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
LAMBRECHTS PAUL - MOCHITO VAN DE LAGE HEIDE
LEENAERTS LOES - IRIS
LEENAERTS STEF - NEVADA
LOMMELEN TOON - LOMAR VAN DE JOMAHEIDE
MEEUS JONAS - KALINKA VAN DE GROTE HOEVE
MERTENS JAN - IL BANDITO VAN DE DREEF
MOLS FRAN - NEW WHITE M
SANDERS LODE - ESTALIEZA DE LALOENA
SCHEIRS NICKY - COBALT
SPITS JORICH - ILENDO VD PONYHOEVE
STES HANNE - ODIN OF BALLMORE
STOFFELEN TOM - ORBAN V/D GANZENAKKER
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
VALCKX MELANIE - JUST FOR PLEASURE DE LOOGE
VAN DE POEL VINCENT - EAGLEGIRL VAN 'T ARK VAN NOACH
VAN DE WATER FREDERIQUE - DAHLI
VAN DEN BERGH PIETER - NATCHO VD RILOO
VAN DEN EYNDE ANOUK - MISS FINE
VAN DEN HEUVEL DENNIS - GIGANT
VAN HAM LIES - DARWIN
VAN KEER ELS - KASSE
VAN LAERHOVEN RIK - ORAMIE VAN ' T LAARHOF
VAN LOOVEREN EVELIEN - QUASINA III ST GHYVAN Z Z55666411
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
VERCRAEYE STEPHANIE - I.D. VAN STAL CIPA
VERMEIREN LOTTE - BALOU
WUYTS LEEN - LARINKA VAN 'T LUSTHOF
WYNANTS DYLAN - INESSE-WK
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN NICK - MYSTIQUE VD MIDDELSTEDE
AERNOUTS JURGEN - FLOOR
BARTHOLOMEEUSEN WIM - MARLOU VAN DE LEEUWERK
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
BOSSAERTS STEF - F-MAGIC VAN DE WILGENDREEF Z
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - CURIOSA VAN SILCO
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - KYLENA VD WOLFSKOOY
GEERTS JEROEN - ATOUCHA V.D.
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
HAAGEN CARLIJN - GANDUR
HELLEMANS LUKAS - KADET - P
JANSSENS SOFIE - ANYBODY
KOOREMANS RAF - CAVALOR CHAI CHAI
KOOREMANS RAF - KARLIJN DE MARIPOSA
MAES YOREN - M' ORANGE M
MATTHYSEN LAURENS - BE COOL- G
MERTENS JAN - LEX VAN DE DREEF
MERTENS JAN - MAGNIFIC DE REVE
MERTENS JAN - MALISSA
OOMS JULIE - DIARADO- SON Z
OOMS TIM - KYBA VAN DE JOMAHEIDE
SNOEIJS KOEN - ZIDANE
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
SOMERS CATO - LA FAYETTE
SPITS JORICH - GAMBLE S
SPITS JORICH - GOUDSMID V.D.PONYHOEVE
STOFFELEN JAN - NIARA
STOFFELEN TOM - MADAM +
VAN DE POEL VINCENT - HELIANTHE
VAN DEN BERGH PIETER - DOLLY VAN DE KAPEL
VAN LOOVEREN DIMITRY - IBRAHIM
VERAGHTERT GERT - LATINA VAN HET ZEVENVINDEL
VERAGHTERT GERT - MANDY VAN HET ZEVENVINDEL
VERHEIJEN KEES - CHIC D'EMMA Z
VERMEIREN NELE - DESTINY "U" VAN HET JUXSCHOT
VINCKX DIRK - BORUS
VINCKX DIRK - EQUILLINE VAN DE MARSWEG
VOETEN NATHALIE - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
01/03/2020 - WRSA19PROVANTW - PROVINCIALE INDOOR ANTWERPEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots