{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
6
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BAX TIM - VALDEZ
BEKAERT FLORENCE - FERRO VAN DE KRUISSTRAETE
CLOMPEN JOACHIM - AMBER G Z
IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
LAENEN BOB - BREITLING
LAENEN BOB - CORNE
LEEMANS LORE - CALIPSO V/H BOGERTJE
LISON DIRK - BOY TOMMY VD HERTENRODE Z
MARIEN JANA - FLO VAN HET BLONDVELD
MERTENS JUUL - HAYA DE ST. GEORGE
PARIDAANS JANNE - FLEUR VAN DE VOSSEHAAG
SCHIETTECATTE JO - EINSTEIN
SOBRY ANS - WINSTON V
TEMMERMAN SARAH - VLASCO VAN DE PULLEWOUWE
THEWISSEN JESSIE - ELIOT VAN DE CAETSBEEK
VAN DEN DRIES NAOMI - LUCKY
VAN DER HEYDEN CAROLINE - FAIBLE V/H DENNEHOF
VAN DER HEYDEN CAROLINE - RASTO
VAN NIJNATTEN MARGO - SPIRIT EXCALIBUR
VANCANN MARCO - QUINTESSENCE OF QUADRILLO
VANSPRINGEL BO - CALANTÉ VAN DE LANGVOORT
WOUTERS PETER - ARGENTINA VAN 'T GROENHOF
7
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ARNAUTS FLORIS - ENSENADA
BERNAERT ELIANA - JODOKUS VAN DE VRIJENAKKER
BOMBEEK DRIES - ETOSHO
CLOMPEN SOFIE - MANNEQUIN G Z
DE BACKER STEFAAN - CUSAURO VAN 'T KREKENHOF
DE MEULDER LOTTE - HELLA VAN DE KLOTHOEF
DE MEY STEFANIE - ELECTRO-ROYAL VAN HET EELSHOF
GEIREGAT MICHIEL - AZRAËL VAN'T HOF
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
HELSEN GEERT - SARCOS DE VESQUERIE
JANSENS JUDITH - HESINCA "T"
JANSENS KARLYN - EMBER
LARDOT LYNN - GUINESSE DU PALIS
LOPES ELINE - CARPE DIEM
OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
POPPE CATRIEN - ET-LA-BAS VAN HOF TER RECHT
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
SWIJNS WIM - DAQAIS VAN DEN DALENBERG
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
VOS ANKE - HILTON
8
Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS TESSA - KLASKE VAN DE HERTENRODE
COOLS EVELIEN - JOLY'S DUSTY
DE GUSSEME PIETER - ALDIS LAMP II VD VRIJENAKKER
DE RIDDER ELIEN - CAPITOLA VD ST HUBERTUSHOEVE
DENO WENDY - GRANADA VAN TENHAEGENDOORN
EMBRECHTS TATJANA - GRACILIANO V/D BARTHOEVE
GEEROMS KRIS - DARUSO EDEL Z
GELDHOF REMCO - LOOPING VAN 'T KINROYDERVELD
MERCKEN KRISTEL - ANOUK
MERCKEN KRISTEL - VAN AMI
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
OELBRANDT WOUTER - EVITA
OP DEN KAMP ANOEK - HAVANNA FARENA
PEETERS DANIELLE - JOYFUL
STAQUET DIRK - AGOS VIDALOS
VAN DER VELDE EVELIEN - DUKE RK
VAN GIEL HERMAN - HATSJEPSOET V/D KLEINBEMDEN
VAN GILS JAN-WILLEM - EBUSSON DB
VAN MULDERS BART - ALLADIN VAN HET DAALHOF
VANDENBROUCKE ALBRECHT - KASPER VAN DE KRUISSTRAETE
VERLINDEN RUBEN - DIDANE
WUYTS GITTE - FRIEND
9
Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
BOTH KRISTIEN - FELIZ
BOTH KRISTIEN - FLOORIANA
BOTH KRISTIEN - HAUBER UIT DE MELLE
BRUURS JANTINA - CUPIDO
BUYENS STEF - HILANDRO
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
DESCHRIJVERE LIEZE - HAITI V/H IJZEREN LINDENHOF
DESMYTER ELS - VALENTINO N
GROUWELS SVEN - JARI VAN HET STEENTJE
JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
JOSSE KAREN - AQUI-ARUNA
LIEKENS GERD - DISCO BOY
LIPPENS LARA - GALANT VAN HET LILAANHOF
MARIEN NELE - CAMBRIDGE LVB Z
MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
MERTENS FRANS - EBORA VAN 'T HEIKANTHOF
VAN DINGENEN LEEN - FLAP C
VAN GORP PAUL - PRADO
VAN OOST TINE - UPPERCUT
WILLEMS GIL - KASPAROV DH
3
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAEKMANS KRISTOF - HIDALGO B
BREBELS JORIS - VENI VIDI VICI
COPS CEDRIC - GEISHA
COSIJNS JELLE - INKATA VAN HET RAAFVELD
DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
DECLERCK BJORN - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
GUFFENS JANA - JEWEL'S ROX V/D VLUCHTDIJK
JANSSENS SOFIE - KAISER UIT DE MELLE
LAMBRECHT TIJL - FUNNY GIRL V/H TORENHOF
LAURIJSSEN PAUL - CAROSSIUS Z
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
OOMS TIM - KYBA VAN DE JOMAHEIDE
PIOT KARL - GERONIMO PACOLET
STEVENS RITA - APART H
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
TORSIN HANNES - FARANA VAN HET EELSHOF
VALCKX MELANIE - JIMONDI VAN 'T VERAHOF
VAN UYTVANCK BJORN - VULKANO
VERCALSTEREN SIENTJE - WHISPER VAN DE WERF
VEREYCKEN WOUTER - FALKAS VAN DE BARTVELDEN
VERHEYEN WIM - COLDSTREAM D'HESSY
VIERENDEELS DAVE - TAMIRA VD DAS Z
4
Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BEX WESLEY - DA VINCI
BUCKINX STANY - KITY VAN VRIJHERN
DE VOS FIEN - ALIEN-C
DEKENS ETIENNE - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
DHAENENS LISA - BORUSHKA
EVERAERT ROB - INITIATIEF VAN DE KIEVIETSDRIESSEN
GORIS HANNE - I SPY DE MUZE
HEGEMANN HANNELORE - APACHE UIT DE MELLE
LOOS STIJN - C-BREAKER Z
MALISART KOEN - HALLA
MERTENS JUUL - HELIOS M
MINNEBO BRUNO - FELIX VAN DE RUYSBROEKHOEVE
MISSOTTEN MARIE - PARADISA
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
RENS LUC - FANNE VAN HET HULSTHOF
SMET FREDERIK - HUMANISTE II VD VRIJENAKKER
STEEGMANS RAF - CHICO' S MAN VDF Z
STEEGMANS RAF - VENCOR
VAN OOST WARD - JANOS VAN DE ZADORI HOEVE
VANDEN BUSSCHE LAUDE - INDIGO VAN DE LUCASHOEVE
VANDER MEEREN JONI - LARESSE VAN 'T VOSSENHOL
5
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
APPELEN LUCAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
BAEKEN CHARLOTTE - GOLDEN-ACTION V/D VIJFHEIDE
BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
CEULEERS JELLE - ATILA DES NEGRES
DE RIJKE DAPHNE - VITA DU MARAIS DD
DEKETELAERE EVY - ARTANO-K VAN 'T KATTENHEYE
DONCKERS KARIN - KARANJA
DONCKERS KARIN - NOLIMIT VDB Z
GELDHOF REMCO - HIGH FLYER VAN'T KINROYDERVELD
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
KAHN SIEN - DOMINANT
KENNES BEN - FREE SPIRIT VAN WITTENBERG
KOOREMANS MARTINE - CENTO V.D.PONYHOEVE Z
MAES YOREN - EMILIO VAN DE NOTELAER
MARTENS STEVEN - DALIDA VAN 'T MARTENSHOF
MERTENS LUDO - QUELLE AMIGO
POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
SCHILDERMANS STEFFI - ALTESSE
SMET SANDER - UTOPIA Z
VALVEKENS STEFFI - ANNEMOON
VAN DER FRAENEN PETER - CODY
VAN OOST TINE - BRITT VAN ORTI
2
Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse M
08:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
ARNAUTS KATRIEN - DONNA CARRERA
ARNAUTS MICHIEL - HERMES VAN HET HAZEPAD
ARNAUTS MICHIEL - IDALCO
BOONEN LUC - ADDO
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
DE CARTIER IDALIE - AFINCO
DE PAUW STEFAAN - BROOKLYN
GORIS TOM - ARTHURIUS
GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
KLAVER MARA - BONBON
MAES YOREN - ENJOY-IT
MARIEN STEVEN - D'ARTAGNAN V/D UILENBERG
POELMANS LORE - HERMES VAN HET STRATENEINDE
SMET RONNY - GINA V'T PLUTONIA HOF
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
SNOEIJS MATHIAS - ALIGHA
SPITS PIETER - EXCLUSIVE V.I.P.
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
TUYTELAARS EDITH - HANNA
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
VAN CUTSEM JONAS - HOOVER VAN 'T SLAVINNEVELD
WIJNDAELE KOEN - JE T'ADORE VD GROOTEN DRIESCH
1
Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse Z
08:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
CLOMPEN JOACHIM - CHIRANA Z
DE BOLLE JULIE - CALIPSO V-H VITSEROEL
DE CLEENE WOUTER - BOY
DEKENS ELS - CHICCO
EVERAERT ROB - ETAMORO VAN DE ZELM
GROUWELS SVEN - FENNER
JANSSENS JEF - HAPPY-BOY
KUMPS JELLE - ZIEZO
OOMS TIM - EQUINA VAN DE BUITENHEIDE
SONCK BART - CATOO
STERKENS PETER - ENZO G
SWAANS KEVIN - FERRUM VAN DE NACHTEGAELE
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - ESPRIT
VIERENDEELS STEFAAN - FIGOR DE BOGAERDE
24/04/2016 - WRVN151minderhout - NATIONAAL KAMPIOENSCHAP LRV EVENTING PAARDEN MINDERHOUT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots