{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
11
Ring 11: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
BUYENS DIRK - FURORE
DE CALUWÉ TIFANY - IBLESSE VAN HET LILAANHOF
DE GUSSEME BIRGIT - ELLA MEA VITA
DE VOS FIEN - KIARA VAN DE MEERPUTHOEVE
DE WANDEL LIEVE - HEROS
DHAESE LORE - DAVIDOFF
DIERICKX WOUTER - KUHTAI VAN 'T SPARRENHUIS
HEYVAERT JOKE - LOUIS VAN DE KLEYNEN HARDINK
HOEFKENS EVELINE - SURPRISE VAN HET VERBRANDGOED
JANSSENS JEF - EVENNIX
OELBRANDT DIRK - JERNO
PRAET STIENE - INDIRA
SABBE MICHAEL - ANDRES
TURREKENS STIJN - DORINA M
VAN DER HULST JOSHUA - IDALGO VAN 'T OUD LEYKEN
VAN REEPINGEN FRAN - PRAIA Z
VANDENBROUCKE ALBRECHT - KASPER VAN DE KRUISSTRAETE
VANDENHOUT LIEZE - LAKASGIRL
VYVERMAN LAURA - ISHTAR VAN HET BOOIENHOF
12
Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
ACKERMANS SABINE - AKRACH DANCER
CORNELIS LUC - HIPSY
DE SMEDT ELKE - JAZZ VAN ' T OORDEEL
DE STERCK SOFIE - HERMES VAN HET EDEHOF
DE VOS EMMY - KENTAUR VAN HET REYNAERTSHOF
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
LAMBRECHT LIESBETH - KARTOUCHE VAN DE KATTE
MATTHYS BART - EBERLINA II B
ROGMANS NATASCHA - VALINE VAN HET EIKENHOF
SIMONS ELLEN - WAWIT TER LINDEN Z
STANDAERT YANNICK - RENZO VAN 'T ELSENHOUT
TEMMERMAN SARAH - VLASCO VAN DE PULLEWOUWE
VAERENBERGH KRISTIEN - DAYZER
VAN REEPINGEN RANI - TERRIFIC S VAN HET MOUNHOF
VANDENDRIESSCHE WIM - FEERIQUE DE REGOR
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
VANDEWALLE LIESE - PUMPKIN
VANGOMPEL PIET - FREKE VAN DE BREMHOEVE
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
13
Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:56
Nr.
Tijd
Combinatie
PERRIN VALERIE - LEWB (NIET-LID) - CALISTO (BLANCO)
ANNE DE DONCKER - SHAKIRA (NIET-LID) - ANNE DE DONCKER - SHAKIRA (BLANCO)
BAEKEN CHARLOTTE - A.F. CHARAN
BOSMAN KARA - LOLA VAN 'T SPARRENHUIS
CLAEYS EMILY - JENKA
CORDEMANS NIELS - JOKCLINE VAN HET LEUTSHOF
DE CALUWÉ DESTENY - JUICY ORANGE
DE DONCKER ANNE - chakira of roses (BLANCO)
DE DONCKER RANI - CENTA VAN DE WOLFSGRACHT
DE ROECK NATHALIE - IGOR VAN HET EDEHOF
FRANCOIS LORE - GUNNA HORTA
GUFFENS JANA - KIONA VAN HET HEIDEHOF
LAMBRECHT JELLE - KIPLING VAN TORENHOF
PEYNSAERT SARAH - GIZMO
SCHOL CHRIS - OFRA VAN DE CUMUL
TURREKENS SIMON - LUCKY OGANO
VAN BEEK EMILIE - CASCADEUR
VAN BEEK EMILIE - SAVIERA
VAN BUGGENHOUT DEBBIE - HAVANIUS VAN DE BOSKANTHOEVE
VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
VAN MILEGHEM VEERLE - IDANA VAN DE WINDMOLEN
14
Ring 14: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
BERT TUYTELEERS - FLY HIGH (NIET-LID) - BERT TUYTELEERS - FLY HIGH (BLANCO)
BATTIAU JORIJN - INCHALLA DE LA BOVERIE
CLOMPEN SOFIE - CORIANUS Z
DE MAESSCHALCK JUSTINE - WHY ME VAN 'T BERKENRIJS
DE NEEF GLENN - ARIZONA
DE ROECK JOYCE - NANCY
DE VOS RONY - KEDEIRA VAN HET REYNAERTSHOF
HELLEBUYCK KRIS - LAMBIK VAN HET WATERBLOK
OELBRANDT WOUTER - KALUNA
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
RAES LYNN - ROHAN
RENS LUC - KALLISTA VAN HET HULSTHOF
STUBBE MELANIE - JAZOEE
STUBBE MELANIE - PICO
THIJS SANNE - BILBO VH WENTJE
TREKELS MAARTEN - ASAKA
TUYTELEERS BERT - FLY HIGH
VAN DEN BOSCCHE SANDRA - VACCARES VAN CAPELLE
VAN DER STEEN LAURENCE - ULLA VAN DE PRIMAIJS
VERHAGEN VERA - VORNGRAAF VD COQUELLE
4
Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
SMULDERS SUSAN - KNHS (NIET-LID) - EASY SNAKE (BLANCO)
BOSMANS MELE - SCULLY DE WINGHE Z
BOSMANS MELE - TOP GUN VAN SCHUTTERSHOF
CLIMAN AMY - DUIDAM VAN DE KAPEL
DE BRUYNE DIRK - CALLUM
DE GRAEVE LOUISE - HIP-HOP
DECLERCK BJORN - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
DEMEULEMEESTER JORIS - JACK OF DIAMONDS
GEEROMS KRIS - DARUSO EDEL Z
JOSSE KAREN - CUARTZ D'HATHOR Z
NOENS CHRISTOPHE - GABBANA VAN HABROEK
RESPEN WILLEM - CABALLERO
RESPEN WILLEM - ICARIUS
ROMBOUTS GITTE - CLEVER PIK SILVER H
TURREKENS LUC - HAVANNA
VAN BEVEREN THOMAS - ADONIS DE BOGAERDE
VAN CAUWENBERGHE MARIE - DIORADA OF DIAMONDS Z
VAN CAUWENBERGHE MARIE - VINKENHOVE NAOMI
VANMANSHOVEN MARC - AMPHORA VAN DE LEENAKKER
VERHAEGEN GEERT - JAGO VD WITHOEVE
5
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:56
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHAGER MICHELLE - KNHS (NIET-LID) - E.T.S. PIETER JAMESON (BLANCO)
STIJN BOELAERT - WINDSOR (NIET-LID) - STIJN BOELAERT - WINDSOR (BLANCO)
BAUDAER HANNELORE - GAULTIER
BOELAERT STIJN - WINDSOR
CEULEERS BIRGIT - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
DE RIDDER ELIEN - CAPITOLA VD ST HUBERTUSHOEVE
DEMEIRE JORIJN - HYANTHA V D MISPELAERE
GEIREGAT MICHIEL - AZRAËL VAN'T HOF
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
HOFFELINCK FRANK - ISLA BONITA VAN 'T ASSCHAUT
LARDOT DEBORAH - GRANADA VAN TENHAEGENDOORN
MC ARTHUR ESTHER - FLOOR V.H. BLOEMENHOF
OELBRANDT LIEN - VALCO
REYGAERTS HUBERT - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
SNELLINX MARCO - FAROUSCHNA
VALCKX MICHEL - I'M A DOUGHNUT (GB)
VAN BERLAMONT ROALD - V-UTOPHIA Z
VAN STEENBERGHE STEFANIE - JUNO TEN BERGHE
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
VERHAEGEN GRIET - JERICO
WIJNDAELE ANDRE - CORIAL GRIS
6
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
SMEDTS JUDITH - KNHS (NIET-LID) - DROPSHOT (BLANCO)
CIELEN KATELIJNE - ROBBE
DE BACKER STEFAAN - CUINYRO
DE BACKER STEFAAN - CUSAURO VAN 'T KREKENHOF
DE SMET JEAN - ARIE
HEEREN TAMARA - ROBIN
IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
JANSSENS BART - HAKYM
JANSSENS BART - HIN DO SHIN
LAMBRECHT JELLE - DARLING VAN TORENHOF
LAUWEREYS KOENRAAD - LA UNA
OELBRANDT WOUTER - EVITA
STAQUET DIRK - AGOS VIDALOS
STEEGMANS RAF - CHICO' S MAN VDF Z
TURREKENS EVELINE - BLACK INDIAN
VAN BADEN ANOUK - CLEOPAS
VAN CAENEGEM BART - FLEUR DNL
VANDEN BUSSCHE LAUDE - INDIGO VAN DE LUCASHOEVE
VERMEULEN NATALIE - FANNY VAN 'T SCHOOR
VERSCHUEREN CHRIS - FLEUR DE LYS VAN'T GROUWENHOF
7
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
VINCK CHRIS - VLP (NIET-LID) - DARIO (BLANCO)
CORDEMANS TIM - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
CORNELIS LUC - NOOR
DEKENS ETIENNE - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
DHAENENS LISA - BORUSHKA
DONCKERS KARIN - KARANJA
DONCKERS KARIN - NOLIMIT VDB Z
DONCKERS KARIN - STECENO
GEIREGAT BRECHT - GUYLIAN VAN 'T OUDBOS
JANSSENS JEF - ELVIS
MINGOLLA DOMINIQUE - ULANDA
MINGOLLA DOMINIQUE - VALENTINA-G
MINNEBO BRUNO - FELIX VAN DE RUYSBROEKHOEVE
PIOT KARL - KAIOU VD NEERHOEVE
SCHIETTECATTE JO - EINSTEIN
SONCK CHRIS - JENNA V
SONCK CHRIS - NASSER
TIMMERMANS STEFANIE - FELISTIJN
VAN BOXSTAEL BERT - JASMINE V. 'T ELSHOUT
VANDER MEEREN BIANCA - ALLADIN VAN HET DAALHOF
8
Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
GATEZ MARC - LEWB (NIET-LID) - CATAWEE (BLANCO)
KATRIEN HEREMANS - IO VIVAT (NIET-LID) - KATRIEN HEREMANS - IO VIVAT (BLANCO)
BOMBEEK PAUL - ETOSHO
BOSMANS GERT - JOYE DE VIVRE
BUYENS STEF - HILANDRO
CEULEERS WALTER - UTOPIA
CLOMPEN JOACHIM - MANNEQUIN G Z
DE VOS FIEN - ALIEN-C
DE ZUTTER BRECHT - WE WANT YOU VAN 'T KUNSTDAL
FRANCOIS LORE - BREEZER GROVE
GUFFENS JANA - JEWEL'S ROX V/D VLUCHTDIJK
HEREMANS KATRIEN - IO VIVAT
STEVENS RITA - APART H
STUBBE MELANIE - NIKITA
VAN BOSSCHE ASTRID - HERMINE VAN HET HOOGEINDE
VAN CAUWENBERGHE JOZEF - CAVAN Z
VAN DER FRAENEN PETER - CODY
VAN DER STICHELEN WILLEM - CATCH UP HELDENLAAN Z
VAN DINGENEN KOEN - CABBANA Z
VAN GILS ANOUK - DATSUN
VAN MIDDELEM MIEKE - EGASUS
VERLINDEN RUBEN - DIDANE
9
Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
BERGHMANS LUC - CEDERIK-ML
BRIES BERT - CALISTO 'P' VAN 'T LIERHOF
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
D'HAENE SOFIE - ACCENT
DE KNIBBER SOFIE - EVITA
DE PAUW LIESBET - JESCLAUDI VAN HET RILIHOF
DE SAEDELEER BERNARD - WARRIOR JOKE AH
DESMADRYL LUC - ULRIK VAN CEVIN
GOETHALS MARA - ZENO
GROUWELS SVEN - IOSCA VAN DE NOTELAER
GROUWELS SVEN - IT'S ME
HAEGEMAN JOACHIM - DORA VAN PERBEEMD
MARTENS KATO - JOKE VD WIJVERS
OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
SEGERS ELIEN - FARFELU SH01
VAN DER HULST JOSHUA - FALTES VAN 'T ZWARTSCHAAP
VAN UYTVANCK BJORN - BIJOU DE CAMUS
VAN UYTVANCK BJORN - VULKANO
VAN VAERENBERGH LORIEN - F-VALCON
ZATYKO NATASHA - GALINKA VAN DE ROETE
10
Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
CLIMAN JORDY - CAROS VAN DE KAPEL
DE SPIEGELEIRE LISELOTTE - FAISAL VAN HELMOND
DIERICKX WOUTER - HAVANNA VAN 'T HOFKE
HAELTERS JEREMY - EL CONDOR
HAELTERS JEREMY - PAMELA DE LA DEFLIERE
HEYVAERT JOKE - FALCO VAN DE RUYSBROEKHOEVE
MOONS HANNE - JAMORO VAN 'T KINROYDERVELD
NAUDTS BART - HIPPOLIET VAN DE MALTAHOEVE
POPPE CATRIEN - ET-LA-BAS VAN HOF TER RECHT
POPPE CATRIEN - KEROS
RENDA GIULIANO - BRISCOLA DU B&A
SOUFFRIAU STEPHANIE - JUFFER VAN HET HOF VAN MULDERS
VAN BOGAERT JONI - FESTA JOKINUMBA
VAN BUGGENHOUT DEBBIE - FAFOUL VAN DE BOSKANTHOEVE
VAN DER HEYDEN CAROLINE - FAIBLE V/H DENNEHOF
VAN DER HEYDEN CAROLINE - RASTO
VAN DINGENEN LEEN - FLAP C
VANHORENBEKE VALERIE - JAMAICA
VERMEIR CARO - FLOO VAN DEN BLAUWAERT
1
Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
10:56
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHAGER MICHELLE - KNHS (NIET-LID) - E.T.S. ZIQUE DEUX (BLANCO)
BAEKEN CHARLOTTE - GOLDEN-ACTION V/D VIJFHEIDE
CEULEERS JELLE - ATILA DES NEGRES
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
DE BAERDEMAEKER ELS - EQUITOP TEN HUNSEL
DE BAERDEMAEKER ELS - HUCCIANO DE WALPUT
DE KNIBBER SOFIE - DIABLO VAN DE SMISHOEVE
DE VOS EVI - CHAKIRA
DE WANDEL KRIS - ITALIAN PEPPER DU MIROIR
GELDHOF REMCO - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
GELDHOF REMCO - HIGH FLYER VAN'T KINROYDERVELD
GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
LARDOT LYNN - FILOS V/H OOSTERHOF
MERTENS LUDO - QUELLE AMIGO
STAQUET DIRK - FIGO VAN 'T JENNEKENSHOF
VAN ASSELBERGHS MAARTEN - NEPIN XX
VANDENBROUCKE ALBRECHT - HERA VAN DE KRUISSTRAETE
VEREYCKEN WOUTER - FALKAS VAN DE BARTVELDEN
WAGEMANS ANNELEEN - CHICHON V H WENTJE
WAGEMANS ANNELEEN - GRIMALDI DE LA COUR
WAMBACQ JENTEL - SUPER VAN DEN DAEL
2
Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
DE GRAAF CYNTHIA - KNHS (NIET-LID) - BUGATTI (BLANCO)
CORDEMANS NIELS - G HOGEBOOM
DE BACKER PETER - VISAURA VAN 'T KREKENHOF
DE MIDDELEER JO - VIDOC
DE SOUTER JONATHAN - AMOSA
DE SWAEF DORIEN - QUINTEN DE FERANN
DE ZUTTER DIETER - IRIS VAN DE VOOGHELZANG
GORIS HANNE - I SPY DE MUZE
KENNES LUC - JADALCO
LARDOT DEBORAH - GUINESSE DU PALIS
MATTHYS BART - JAZARRO VAN DE LOVAART
NAERT MATHIAS - JANNES VAN 'T SPOEL
NAERT MATHIAS - SIEBE VAN 'T SPOEL
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - HARDY VAN DE TIENDEN SCHUUR
VANHERREWEGEN ROEL - BLUFFER
VERHOEVEN NATHALIE - TAPAJOS
VERHOEVEN NATHALIE - UKINAL VAN DE BURCHT
VERSCHUERE WALTER - VIRGIN UIT DE MELLE
VIERENDEELS DAVE - TAMIRA VD DAS Z
3
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
SMULDERS SUSAN - KNHS (NIET-LID) - DON DIABLO Z (BLANCO)
BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
COSIJNS JELLE - INKATA VAN HET RAAFVELD
DE RIDDER HANS - JELCO VAN 'T FARSENHOVEN
DE ROECK NATHALIE - IRIS DES CASTILLES
DEKETELAERE EVY - ARTANO-K VAN 'T KATTENHEYE
DONCKERS KARIN - HINCAPIE
GEEROMS KRIS - UNIFORMA Z
INGHELS PAULIEN - GENTE GRANDE
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
KENNES BEN - FREE SPIRIT VAN WITTENBERG
LAURIJSSEN PAUL - CAROSSIUS Z
LAURIJSSEN PAUL - HIDONKA-A
MULERT DOMINIQUE - HAPPY GIRL VAN DE MARQUETTE
PIOT KARL - GERONIMO PACOLET
STEEGMANS RAF - VENCOR
STERKENS PETER - ENZO G
TUYTELAERS-KOOREMANS NINA - NAG DE LA MEIJE
VAN VAERENBERGH LORIEN - WUBBE
VERMEERBERGEN JITSE - WILANKA
06/04/2015 - WRVB952 - EVENTING PAARDEN AFFLIGEM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots