{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
10
Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
CAULIER VIRGINIE - LEWB (NIET-LID) - COCAINE (BLANCO)
DE RODER PATRICIA - KNHS (NIET-LID) - GERLOF (BLANCO)
APPELEN GERT - JAKOB V H KLOKKENHOF
ARNAUTS FLORIS - ENSENADA
BRIES BERT - CALISTO 'P' VAN 'T LIERHOF
BUCKINX STANY - KITY VAN VRIJHERN
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
COECKELBERGS ISABELLE - DIOR VAN DE BAKKERSHOEVE
DEKENS ETIENNE - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
DONCKERS KARIN - KARANJA
DONCKERS KARIN - NOLIMIT VDB Z
GOETHALS MARA - ZENO
HOFFELINCK FRANK - ISLA BONITA VAN 'T ASSCHAUT
MAES KIM - AYLA SEQUENSE
REYGAERTS HUBERT - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
SOETEMANS LOTTE - ECLIPS
SOUFFRIAU STEPHANIE - JUFFER VAN HET HOF VAN MULDERS
STEVENS RITA - APART H
TIELEMANS JEFFREY - JUNIPER
TIELEMANS JEFFREY - OLYMPIC DARCO
VAN BADEN ANOUK - CLEOPAS
VANMANSHOVEN MARC - AMPHORA VAN DE LEENAKKER
VERHAEGEN GEERT - JAGO VD WITHOEVE
VERMEIREN LEO - KINGSTONE VAN 'T OUDDORP
11
Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
KALKMAN QUIRIJN - KNHS (NIET-LID) - QUORN (BLANCO)
REDELE EVE - LEWB (NIET-LID) - INDY (BLANCO)
ADRIAENS INES - KATARINA'S TWINKELING
ARNAUTS MICHIEL - IDALCO
BERGHMANS LUC - CEDERIK-ML
DE BOLLE JULIE - KALLANO VAN HET KOETSHUIS
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
DE ZUTTER BRECHT - WE WANT YOU VAN 'T KUNSTDAL
GEERTS ANNELIES - BULGARI
GROUWELS SVEN - IOSCA VAN DE NOTELAER
GROUWELS SVEN - IT'S ME
JANSSENS JEF - ELVIS
MC ARTHUR ESTHER - FLOOR V.H. BLOEMENHOF
MINGOLLA DOMINIQUE - ULANDA
MINGOLLA DOMINIQUE - VALENTINA-G
RENDA GIULIANO - BRISCOLA DU B&A
SMETS BENNY - FISCUS
VAN DER BORGHT MAARTEN - CARNAC VAN 'T GESTELHOF
VAN GILS ANOUK - DATSUN
VAN GILS ANOUK - TOPHILL
VAN LOO DENIS - JULES VAN SCHUURHOVEN
VAN OOST TINE - UPPERCUT
VERMEIREN FREDERIK - DELISA
VERMUNICHT CAROLIEN - DOWN THE HEDGE
12
Ring 11: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:12
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHMITZ JULIA - LEWB (NIET-LID) - SINHUS DU SANSEAU (BLANCO)
SCHMITZ JULIA - LEWB (NIET-LID) - LADY LIKE (BLANCO)
BOTH KRISTIEN - HERM UIT DE MELLE
BRANS STEFANIE - FUTURE VAN DE TREPKES
BREBELS JEROEN - BRITLEY VAN 'T ROMMERSUM
COENEN STIJN - KATHARINA VAN TALLAERT
DESMADRYL LUC - ULRIK VAN CEVIN
HUSKENS VICKY - IT'S WINNY V/D HOENDRIKSHOEVE
IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
JANSSENS SOFIE - KAISER UIT DE MELLE
KAHN SIEN - DOMINANT
KLAVER MARA - CIAO BELLA
KLAVER MARA - EVER SO CLEVER
LAUWEREYS KOENRAAD - LA UNA
LENAERTS LOTTE - GOBAN
LENAERTS LOTTE - GOBAN
MULKERS DAPHNE - BLISTER VAN DE KEIZELHOEVE Z
PEETERS IMKE - JACKASS PK
SNELLINX MARCO - FAROUSCHNA
VALCKX MICHEL - I'M A DOUGHNUT (GB)
VERHAEGEN GRIET - JERICO
VERVOORT WINI - GARANT
WALBERS GREET - KIRA - W
13
Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
SMULDERS SUSAN - KNHS (NIET-LID) - EASY SNAKE (BLANCO)
CEULEERS WALTER - UTOPIA
DE PAUW LIESBET - JESCLAUDI VAN HET RILIHOF
DEBUSSCHERE JARNO - LUCY
LIEKENS GERD - HASTA
LISON DIRK - BOY TOMMY VD HERTENRODE Z
LISON DIRK - GIGGINOOR
LUYCKS BRAM - BELLE-FLEUR VAN HET ELTENHOF
MALISART KOEN - JAGUAR
NOENS CHRISTOPHE - GABBANA VAN HABROEK
PEETERS DANIELLE - JOYFUL
PIOT KARL - KAIOU VD NEERHOEVE
POPPE CATRIEN - ET-LA-BAS VAN HOF TER RECHT
RODENBURG ARTHUR - ARRAS
SMET RONNY - ANANDA-KRISTY
SMEYERS THOMAS - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
VAN CAUWENBERGHE JOZEF - CAVAN Z
VAN DE MOSSELAER ELINE - ELECTRA VAN HET GOORHOF
VAN DE MOSSELAER ELINE - JAMIRO E
VAN ROY CARLA - D'JOYFUL D'JINX
VAN ROY CARLA - SCHIEFRA
VANRAES KRISTEL - UNIEK
VERLINDEN RUBEN - DIDANE
VOS ANKE - HILTON
14
Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
DEDOBBELEER DANNY - VLP (NIET-LID) - DELICE VAN DE WINDHOEVE (BLANCO)
HEEREN MIEKE - KNHS (NIET-LID) - UNBELIEVABLE (BLANCO)
SCHAGER MICHELLE (BW) - KNHS (NIET-LID) - ETS PETER JAMESON (BLANCO)
CEULEERS BIRGIT - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
CLOMPEN JOACHIM - MANNEQUIN G Z
DE SCHAMPHELAERE BRECHT - KIRWAN DE BRANDEGEM
FEYAERTS KOBE - VALEUR
FRANKEN GABY - CONTADOR Z
HEYVAERT JOKE - FALCO VAN DE RUYSBROEKHOEVE
MAGNUS TINE - ROBES HADISE
MERTENS FRANS - EBORA VAN 'T HEIKANTHOF
MOONS HANNE - JAMORO VAN 'T KINROYDERVELD
OELBRANDT WOUTER - EVITA
OOMS TIM - GAMAIN
OOMS TIM - KYBA VAN DE JOMAHEIDE
POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
VAN DER FRAENEN PETER - CODY
VAN GIEL HERMAN - HATSJEPSOET V/D KLEINBEMDEN
VAN WEEHAEGHE JULIE - FELIX ROSES
VERMETTEN ESTHER - WAVITA
VERSCHUERE ELIEN - TINNEKE
VERSCHUEREN CHRIS - FLEUR DE LYS VAN'T GROUWENHOF
WIJNDAELE ANDRE - CORIAL GRIS
ZATYKO NATASHA - GALINKA VAN DE ROETE
15
Ring 14: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:12
Nr.
Tijd
Combinatie
ARCHIE JANUS - VLP (NIET-LID) - IZZY VAN'T LOZERHOF (BLANCO)
ARCHIE JANUS - VLP (NIET-LID) - EATHENA VAN 'T LOZERHOF (BLANCO)
POPPE ELINE - VLP (NIET-LID) - CHARISMAN Z (BLANCO)
SMEDTS JUDITH - KNHS (NIET-LID) - DROPSHOT (BLANCO)
BEX WESLEY - DA VINCI
BEX WESLEY - GOOGLE MILTOO
BUYENS STEF - HILANDRO
COOLS EVELIEN - JOLY'S DUSTY
CORDEMANS TIM - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
DE BACKER STEFAAN - CUSAURO VAN 'T KREKENHOF
DE BRUYNE DIRK - CALLUM
DE GUSSEME PIETER - ALDIS LAMP II VD VRIJENAKKER
FRANCOIS SILKE - WITNEY
GEEROMS KRIS - DARUSO EDEL Z
LOYEN KOEN - HAPPY LADY IJZERBERG
MAES YOREN - ENJOY-IT
MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
MENTENS JELLE - IRANO
NAUDTS BART - HIPPOLIET VAN DE MALTAHOEVE
STACK RUTH - LAMICELL CHARIZARD
VAN CAUWENBERGHE MARIE - DIORADA OF DIAMONDS Z
VAN CAUWENBERGHE MARIE - VINKENHOVE NAOMI
VANDER MEEREN BIANCA - ALLADIN VAN HET DAALHOF
4
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
GODITIABOIS ERIC - LEWB (NIET-LID) - BOREAL (BLANCO)
LAMBRECHT MAXIME - VLP (NIET-LID) - ARDA (BLANCO)
LAMBRECHT MAXIME - VLP (NIET-LID) - ATHINA DU MONSELET (BLANCO)
TUBES VICTORIA - LEWB (NIET-LID) - WANEITA (BLANCO)
COENEN STIJN - INDIRA VAN DE KWEKENHOEVE
COSIJNS JELLE - INKATA VAN HET RAAFVELD
DE RIJCK DANNY - ATIKA
DE SOUTER JONATHAN - AMOSA
DE ZUTTER DIETER - IRIS VAN DE VOOGHELZANG
KENES ANNE - AREIN
KENES ANNE - ECU
LARDOT DEBORAH - GUINESSE DU PALIS
LOOS STIJN - C-BREAKER Z
MAGNUS TINE - SILIA
MERTENS LUDO - QUELLE AMIGO
SMET RONNY - GINA V'T PLUTONIA HOF
SPITS JORICH - GOUDSMID V.D.PONYHOEVE
SPITS JORICH - VIOLIN
VANDAMME ALEXANDRA - JADE
VERCALSTEREN FRAUKE - SYRA VAN DE WAYKES
VEREYCKEN WOUTER - FALKAS VAN DE BARTVELDEN
VERSCHUERE WALTER - VIRGIN UIT DE MELLE
5
Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BEYNE BRUNO - VLP (NIET-LID) - HAVANO DE SAAR (BLANCO)
FALLON PAULINE - LEWB (NIET-LID) - TIPSY (BLANCO)
GODITIABOIS EMMA - LEWB (NIET-LID) - PETIT TONNERRE (BLANCO)
SCHAGER MICHELLE - KNHS (NIET-LID) - ETS ZIQUE DEUX (BLANCO)
VAN PIEL CLAIRE - KNHS (NIET-LID) - MR BAILY (BLANCO)
APPELEN LUCAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
ARNAUTS KATRIEN - DONNA CARRERA
BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
CEULEERS JELLE - ATILA DES NEGRES
DE ROECK NATHALIE - IRIS DES CASTILLES
DEKETELAERE EVY - ARTANO-K VAN 'T KATTENHEYE
GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
HEGEMANN HANNELORE - APACHE UIT DE MELLE
KOOREMANS DIANE - BIBICHE-VAN-DE PONYHOEVE
LISON DIRK - ENJOY-ME VAN'T EIKENVELD
MERTENS FRANS - VULKAAN VAN DE ZUUTHOEVE
POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
SMEETS DIRK - CARAT DU LYS Z
STAQUET DIRK - FIGO VAN 'T JENNEKENSHOF
ULENAERS MATTHIJS - GRETA VAN ERPEKOM
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - HONKI TONKI BOY
VAN GILS JAN-WILLEM - GOLDEN EYE
VANHORENBEKE VALERIE - ARIZONA VAN PLUTSINGEN
6
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BELS ANNE - VLP (NIET-LID) - THEOLA DES ISLES (BLANCO)
DE BELS ANNE (BW) - VLP (NIET-LID) - ORAMI Z (BLANCO)
MOONEY LYSE - LEWB (NIET-LID) - FAIRYTALE PRINCESS (BLANCO)
SMULDERS SUSAN - KNHS (NIET-LID) - DON DIABLO S (BLANCO)
BORSBOOM LYNN - JAMBO V.D. BAKKERSHOEVE
DE BACKER PETER - VISAURA VAN 'T KREKENHOF
DRIESEN GERT - CARNEVAL VAN DE ZUUTHOEVE
GELDHOF REMCO - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
GELDHOF REMCO - HIGH FLYER VAN'T KINROYDERVELD
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
MERTENS JUUL - HELIOS M
NAERT MATHIAS - JANNES VAN 'T SPOEL
NAERT MATHIAS - SIEBE VAN 'T SPOEL
PIOT KARL - GERONIMO PACOLET
STEEGMANS RAF - VENCOR
VALCKX MELANIE - JIMONDI VAN 'T VERAHOF
VAN ASSELBERGHS MAARTEN - NEPIN XX
VAN WEEHAEGHE JULIE - FOREST TER LINDEN
VERHOEVEN NATHALIE - TAPAJOS
VERHOEVEN NATHALIE - UKINAL VAN DE BURCHT
VILAIN SEPPE - SHOWTIME PB
WIJNDAELE KOEN - JE T'ADORE VD GROOTEN DRIESCH
7
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BODART MATHIAS - LEWB (NIET-LID) - URICANE (BLANCO)
PLIJNAAR PHIEL - KNHS (NIET-LID) - POMME (BLANCO)
REDELE LAURA - LEWB (NIET-LID) - KISS COOL (BLANCO)
BOONEN LUC - JUCATAN VAN DE ZELM
BUSCHMAN DAVID - PANIPRO
DE CARTIER MARIE - HARMONIE
DONCKERS KARIN - HINCAPIE
GUELINCKX JULIEN PAUL - CARRANJA Z
INGHELS PAULIEN - GENTE GRANDE
KENNES LUC - JADALCO
KOOREMANS MARTINE - CENTO V.D.PONYHOEVE Z
KOOREMANS MARTINE - WAUGY VAN DE PONYHOEVE
LARDOT LYNN - FILOS V/H OOSTERHOF
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
PENASSE HANS - UCCELLO
SMET FREDERIK - HUMANISTE II VD VRIJENAKKER
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
TUYTELAARS EDITH - HANNA
VALVEKENS STEFFI - ANNEMOON
VIERENDEELS DAVE - TAMIRA VD DAS Z
WAGEMANS ANNELEEN - CHICHON V H WENTJE
WAGEMANS ANNELEEN - GRIMALDI DE LA COUR
WAMBACQ JENTEL - SUPER VAN DEN DAEL
8
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUTEN SUZANNA - KNHS (NIET-LID) - UNGARO (BLANCO)
COYSMAN SIEN - VLP (NIET-LID) - ELIENTJE (BLANCO)
HEINE ELENA - LEWB (NIET-LID) - CHAGALL (BLANCO)
SAGAER LARA - LEWB (NIET-LID) - EGALITE (BLANCO)
VERHAEGEN KARI-ANN - VLP (NIET-LID) - AVENTIJN S (BLANCO)
BOTH KRISTIEN - ATHENA VAN DE CUMUL
BOTH KRISTIEN - CREATOR GS
BREBELS JORIS - VENI VIDI VICI
D'HAENE SOFIE - ACCENT
DEBUSSCHERE JARNO - ARISTO
DEBUSSCHERE JARNO - KERRY HILL
DEBUSSCHERE JARNO - LITTLE LEO
GORIS HANNE - I SPY DE MUZE
LAURIJSSEN PAUL - CAROSSIUS Z
LAURIJSSEN PAUL - HIDONKA-A
MARTENS JOLEIN - TRAUM LADY
RENS LUC - FANNE VAN HET HULSTHOF
STERKENS PETER - ENZO G
VAN HASSELT SARAH - BALLAN SOSO
VANHERREWEGEN ROEL - BLUFFER
VERMEERBERGEN JITSE - WILANKA
VILAIN STEVE - KAWA DE LA COUR Z
VOS KELLY - ERROR
9
Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:12
Nr.
Tijd
Combinatie
SUNGURTEKIN ELISE - LEWB (NIET-LID) - BOSTON (BLANCO)
ARNAUTS MICHIEL - HERMES VAN HET HAZEPAD
BAEKEN CHARLOTTE - GOLDEN-ACTION V/D VIJFHEIDE
COECKELBERGS ISABELLE - IGOR VAN DE BAKKERHOEVE
DE HOON MILOU - ARMANI
DE HOON MILOU - ZAZOU
DE MIDDELEER JO - VIDOC
DE SCHAMPHELAERE BRECHT - DÉJA-VU
DE VOS EVI - CHAKIRA
DEBUSSCHERE HUGO - ONLY YOU VD CUMUL
DOEVENSPECK JASPER - HEILIGE GEEST VAN DE LENTAMEL
GEERTS ANNELIES - CIDENA
KENNES BEN - FREE SPIRIT VAN WITTENBERG
MALISART KOEN - HALLA
MERTENS JEROEN - HERMES M
MISSOTTEN MARIE - PARADISA
OELBRANDT WOUTER - VALCO
VAN CUTSEM JONAS - HOOVER VAN 'T SLAVINNEVELD
VAN WICHELEN STEFAAN - CASSIS VAN 'T SPOOR
VANDENZAVEL SARAH - BRUXELLES DES ROSIERS Z
VANDENZAVEL SARAH - GAMINE VAN VRIJHERN
VANDENZAVEL SARAH - JANEL VD GALGENBERG
VERCALSTEREN SIENTJE - WHISPER VAN DE WERF
2
Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse M
08:00
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
DELVAUX MATHIAS - LEWB (NIET-LID) - GRAFFITI (BLANCO)
JACOB CHARLOTTE - LEWB (NIET-LID) - HELENE VD BREEMEERSEN (BLANCO)
MARECHAL MARINE - LEWB (NIET-LID) - CLIFFORD (BLANCO)
VAN DER BEKEN BART - VLP (NIET-LID) - FLASH (BLANCO)
VAN DER BEKEN BART - VLP (NIET-LID) - HAKUNA MATATA (BLANCO)
BOONEN LUC - ADDO
COOLKENS VEERLE - CARETANA Z
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
DE CARTIER SOPHIE - ULJAKOW
DE PAUW STEFAAN - BROOKLYN
DOEVENSPECK JASMIEN - GIRL POWER
DOEVENSPECK JASPER - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
GORIS TOM - ARTHURIUS
GUELINCKX JULIEN PAUL - PIRELLI
GUFFENS JANA - GITANA VAN DIFRA
HEYLEN RIK - DON QUICHOTTE
HEYLEN RIK - HORSY VAN HET SCHEEFKASTEEL
KUMPS JELLE - ZIEZO
MATTHYS BART - DARIO VAN LOO
PEETERS IMKE - DOLCE
PETERS JENNIFER - CHALLENGER - TAYLOR'S LEGEND
POELMANS CALLE - ISOLDE VAN HET STRATENEINDE
POELMANS LORE - HERMES VAN HET STRATENEINDE
SWAANS KEVIN - FERRUM VAN DE NACHTEGAELE
VAN DOOREN TIFFANY - HAMLET
VAN MULDERS BART - ENDRO VAN 'T NEERHOF
VIERENDEELS STEFAAN - FIGOR DE BOGAERDE
1
Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse Z
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS SIEGRIT - IESEDAESE VAN ST.ANNEKE
CLOMPEN JOACHIM - CHIRANA Z
COOLKENS VEERLE - QUADRI CV Z
DE BACKER PETER - TULAIN VAN 'T KREKENHOF
DE BOLLE JULIE - CALIPSO V-H VITSEROEL
DE CLEENE WOUTER - ALARIC DE LAUZELLE
DE CLEENE WOUTER - G-STAR VAN HET MOERVEN
DEKENS ELS - CHICCO
EVERAERT ROB - ETAMORO VAN DE ZELM
GEEROMS KRIS - UNIFORMA Z
GROUWELS SVEN - VENNOOT VAN DE MELLE
GUFFENS JANA - ADORABLE VAN HET HEIDEHOF
HERMANS BART - GORKI VAN DE PERTJESHOEVE
JANSSENS JEF - HAPPY-BOY
KONINGS STEVEN - CALVANA S Z
MATTHYS BART - VILASCO VAN DE HAZEWIND
OOMS TIM - EQUINA VAN DE BUITENHEIDE
POELMANS LORE - CAMELOT VH STRATENEINDE
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
SMET FREDERIK - ELIAS VAN DE VRIJENAKKER
SONCK BART - CATOO
STEEGMANS RAF - FARANTO VAN DE CAETSBEEK
VALCKX MELANIE - EDDY WALLY
VALCKX MELANIE - FELICE VAN PAEMEL
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - ESPRIT
VAN MULDERS BART - FENDRA VAN 'T NEERHOF
VANDENZAVEL SARAH - ITO V/H PANISHOF
22/03/2015 - WRVL953 - EVENTING PAARDEN OVERPELT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots