{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
7
11:00
1264030 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BOCHOLT
8
11:15
100039976 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GENK
9
11:30
1265848 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
11
12:00
6511528 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PEER
12
12:15
1266151 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - NEERPELT
13
12:30
7394834 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LEOPOLDSBURG
3
Ring 3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100039962 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BOCHOLT
2
09:45
100039975 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GENK
3
10:00
100040037 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - STEVOORT
4
10:15
100053608 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BOCHOLT
5
10:30
7605507 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MEEUWEN
6
10:45
100057989 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HEUSDEN
7
11:00
100039997 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LEOPOLDSBURG
8
11:15
15083294 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - PEER
9
11:30
15061470 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - NEERPELT
10
11:45
100038942 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HEUSDEN
2
Ring 2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
10:15
100040885 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PEER
5
10:30
100040708 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GENK
1
Ring 1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
5447356 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HEUSDEN
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
09:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
COSTERS FLORE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
2
09:08
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
3
09:16
VAN DE WALLE DIEWKE - STERNCHEN SCHNUPPY
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:40
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:48
HENDRIKX MARGAUX - MELLAERS MOXY MELODY
3
09:56
BLOEMEN HANNEKE - FENNE 06.00838
4
10:04
EERDEKENS SEM - LORDY
5
10:12
HENDRIX JULES - SPEEDY
6
10:20
COSTERS PIPPA - ZWANEHOEF'S KATOO
7
10:28
VAN LAER KOBE - KANJER
8
10:36
COOLS AXELLE - SNOOPY
9
10:44
JANS LOUISE - RAPIDAS
10
10:52
WERCKX MARIE-LAURE - PEPPA
11
11:00
NELIS MAUD - CUYPERSHOF SNUITJE
12
11:08
SCHREURS LORE - BENNIE
13
11:16
WIRIX LIV - TERVAKE JABEDABEDABEDOE
14
11:24
VERBRUGGEN ALYSA - FOCUS
15
11:32
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
16
11:40
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
17
11:48
COX LAURA - JOHNY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
09:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MERNIER JOANNE - ZOMERDIJK'S LILIAN
2
09:08
VANAKEN LIEN - VERA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:40
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:48
COOLS AXELLE - DIRK
3
09:56
STIJVEN HAILEY - PEANUT
4
10:04
OOMS CIAN - SUMATHY
5
10:12
DE KOCK SVEA - BOBKE VAN DE VLINDERHEIDE
6
10:20
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
7
10:28
SWENNEN LIES - WILLY WONKA VAN DE FLYNUS
8
10:36
COX BRENT - JUMPER
9
10:44
VERMEULEN IMME - TOPROCK CLEVER GIRL
10
10:52
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
11
11:00
SCHEPERS JOSEFIEN - MAXIMA
12
11:08
RUYSSEVELDT LOTTE - SUNSTAR'S CINDY
13
11:16
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
14
11:24
MAURISSEN PAULIEN - NACY
15
11:32
KELCHTERMANS LORE - WALKIE TALKIE VAN DE WATERHOEVE
16
11:40
SMEETS ANNE-SOFIE - HEIDEPEEL CHIANTI
17
11:48
TOELEN RUBEN - CASPER
18
11:56
MAAS THIBO - SNOWY
19
12:04
COX ELISE - SAMMY
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:48
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:48
PELLENS LYNN - BEAUTY
2
09:56
KELCHTERMANS WIES - ZWANEHOEF JONI
3
10:04
AEGTEN ANDREAS - ELCARONA
4
10:12
VOETS HANNE - KAELEY VAN HET VLOEIEND
6
10:28
WERCKX EMIEL - KONING JIP
7
10:36
DE KOCK THORSTEN - BOBKE VAN DE VLINDERHEIDE
8
10:44
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
9
10:52
VANAKEN LIEN - KAATJE
10
11:00
PEETERS LOUISE - DESTINY
11
11:08
HOUBREGS JULINE - SERGE
12
11:16
VOETS HANNE - INDY
13
11:24
THEUWIS CHARLOTTE - COCO CHANEL
14
11:32
ROYACKERS MILAN - TORNADO
15
11:40
HULS ROMÉ - SNOWY
16
11:48
VERBRUGGEN KYARA - JOWOUT'S BLACKY
17
11:56
SCHREURS LORE - DOBAS
18
12:04
PEETEN LYNN - PINKY
19
12:12
BROEKX MIRTHE - OLINI
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
09:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
2
09:08
STEEGMANS LIZE - VALERIO
3
09:16
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:24
09:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:24
STEEGMANS CAS - VALERIO
2
09:32
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN DEN RUL NYSA - SPIRIT
3
13:16
DE KOCK SVEA - QUEEN VAN DE LEEUW
4
13:24
WANS BETH - DYNASTY
5
13:32
VAN DEN RUL MAYA - GITO
6
13:40
CREEMERS HANNELORE - WHINNY
7
13:48
VLIEGEN CATHO - WONDERFULL BEAUTY OF JOLUCA
8
13:56
KUPPENS ALEX - MISS SALLY
9
14:04
ROYACKERS MILAN - POLLY
10
14:12
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
11
14:20
LANSLOTS DIAZ - BOUNTY
13
14:36
BLOEMEN HANNEKE - KADINE V/HET BROECHENHOF D'07
14
14:44
LAMBRICHTS LIENE - QUINT
15
14:52
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
16
15:00
THEUWIS ANNABEL - MAESTRO VAN DE LAAK
17
15:08
BORMANS LENNE - KYRA
18
15:16
DAS SAVENNAH - MANOUK BLOEMENDAEL
19
15:24
VANEROM SHIRLEY - KOEKOEKSHOF SUNFLOWER
20
15:32
VERBRUGGEN KYARA - PIMMEKE
21
15:40
WERCKX EMIEL - RINGO STAR
22
15:48
SWENNEN BENT - SAM120
23
15:56
REYNDERS BO - SHADOW
24
16:04
SOMERS LORE - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
SOMERS JANA - APRIL
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
15:40
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:40
BLEYEN RHUNE - FILINI
2
15:48
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
3
15:56
AERTS ESTHER - AMALIA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:00
13:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:00
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
2
13:08
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
3
13:16
BLEYEN RHUNE - FLAME
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
RAUCY CAMILLE - BO CHANCE
2
13:08
VERMEULEN TIBE - BLUE DUNN
3
13:16
WANS VIC - QAS VAN DE GROENHEUVEL
4
13:24
PEETERS LUNA - GREMASHOF JAMILAH
5
13:32
LOOS JADE - TIPONI VAN'T ARK VAN NOACH
6
13:40
VOETS HANNE - RONALDO
7
13:48
LOOS SEPPE - KHIIMORI
8
13:56
BLEYEN RHUNE - EQUIBREED'S PEDRO
9
14:04
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
11
14:20
VERMEIRE BO - QUILANA
12
14:28
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
13
14:36
GOEN ELIEN - LIGHT STAR
14
14:44
VERJANS MEINE - GETSWERDER'S DIABLO
15
14:52
MAAS KOBE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
16
15:00
HAELDERMANS DAAN - FIDJI VAN DE KEMPENHOEVE
17
15:08
VLIEGEN LOWIE - TWINKEL
18
15:16
OOMS CIAN - VESPER-V
19
15:24
KINABLE MAYA - VALERIE VAN BLOMMERSCHOT
20
15:32
CALUWÉ CHLOÉ - OZZY OSBOURNE TE WALEM
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:32
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:32
VAN KOOTEN NIEKERK LARA - ICARDO VAN HET BROECHEMHOF
2
13:40
WINTERS HANNE - DUNE DU VERGER
3
13:48
JANSEN AMBER - BRENHI
4
13:56
HUYGENS JUSTIN - KAVALIEN
5
14:04
LEEN FREE - KRASOTO B.R.
6
14:12
VANEROM SHIRLEY - HOPPENHOF'S AMY
7
14:20
BLEYEN MORGANN - HANNES VAN DE DELTHOEVE
8
14:28
DILISSEN JULIE - SPIRIT FX
9
14:36
LEMMENS CAITLIN - LUCKY
11
14:52
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
12
15:00
SCHROYEN KAAT - TONGERENHOF KORONA
13
15:08
JANSSEN MARRE - ZARA
14
15:16
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
15
15:24
THOMAS FEBE - STREETWISE VAN DE KYMMELSHOF
16
15:32
SWENNEN TINE - GOOD LUCK
17
15:40
LAMBRICHTS LIENE - RODA-NIA VAN BLOMMERSCHOT
18
15:48
VAN DEN BROECK AMELIE - FIL DE LILLE
19
15:56
GEENS JANNE - WALENTY'S GOLDEN GIRL VAN 'T PEERDHOF
20
16:04
HOUBREGS LOUISE - SULAATIK'S CAPRICIO
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
LEEN FREE - BUMBLEBEE
2
13:08
JANSSEN YANA - BOY VAN EQUINE PARK
3
13:16
CEYSSENS SOFIE - VALCO
4
13:24
POLLARIS ELISE - KRANEVELD'S ALEXANDER
5
13:32
SOORS LIEZE - ORFEE VAN DE GROENHEUVEL
6
13:40
OOMS FLORE - BLITZ
7
13:48
MICHELS XIBE - SHERATON
8
13:56
WOUTERS LOUISE - DIMENSION
9
14:04
DRESSELAERS KAIHLY - ZORRA
10
14:12
GEENS JANNE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
11
14:20
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
12
14:28
VAN HOUT IRIS - DIABLO
13
14:36
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
14
14:44
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
15
14:52
AERTS ESTHER - LUMINAHOF'S DANTE
16
15:00
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
17
15:08
LOOS THORBEN - K. HOSTA
18
15:16
MEEUS JILL - EQUITA
19
15:24
DILISSEN JULIE - NIJEBERT'S GERRIAH
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
14:20
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:28
TORMANS YENTHEL - ORCHID'S POPCO
3
14:36
SWENNEN EMMA - OASIS VAN DE BEEKERHEIDE
4
14:44
WOUTERS LOUISE - IETSIE PIETSIE D'AMOUR
5
14:52
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
6
15:00
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
7
15:08
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
8
15:16
LAMBRICHTS LORE-ANN - SCAMPOLO
9
15:24
BOSMANS MAUD - NERO VAN HET HAZENPAD
10
15:32
BOSCH KATRIJN - FANGIO
11
15:40
GEERITS FLORE - FIJI FERRERO
12
15:48
MERCKEN LINDE - GANAR VAN DE EVERR
13
15:56
HEYLIGEN JADE - CRYSTAL
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:24
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:32
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
3
13:40
MERCKEN JANNE - OTHELLO VAN HET DIJKHOF
4
13:48
KERKHOFS GIEL - FANCY
5
13:56
BLEYEN MARIE-LAURE - DANCER FUR ELISE
6
14:04
BOSCH KATRIJN - DAPPER
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
11:14
11:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:14
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
2
11:15
VAN DE WALLE DIEWKE - STERNCHEN SCHNUPPY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
13:10
13:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:10
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
10:59
11:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:59
GOEN ELIEN - RAKT'S ROMY
2
11:00
BLOEMEN HANNEKE - FENNE 06.00838
3
11:02
COX LAURA - JOHNY
5
11:05
JANS LOUISE - RAPIDAS
5
10:33
VAN LAER KOBE - KANJER
6
11:06
KUPPENS JONI - ANNA MARIE
6
10:34
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
7
11:08
COSTERS PIPPA - ZWANEHOEF'S KATOO
8
11:09
MERNIER JOANNE - ZOMERDIJK'S LILIAN
9
11:11
HENDRIKX MARGAUX - MELLAERS MOXY MELODY
10
11:12
VERBRUGGEN ALYSA - FOCUS
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
10:27
10:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:27
WIRIX LIV - TERVAKE JABEDABEDABEDOE
2
10:28
EERDEKENS SEM - LORDY
4
10:31
VENNEKENS CHARLOTTE - BEAUTY
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
12:54
13:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:54
GEEBELEN LORE - SPEEDY
3
12:57
VANAKEN LIEN - VERA
4
12:58
SCHREURS LORE - BENNIE
5
13:00
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A3 (B)
10:46
10:59
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:46
RUYSSEVELDT LOTTE - SUNSTAR'S CINDY
2
10:47
KELCHTERMANS WIES - ZWANEHOEF JONI
4
10:50
KELCHTERMANS STIENE - JORIS AW
5
10:52
SWENNEN LIES - WILLY WONKA VAN DE FLYNUS
6
10:53
PELLENS LYNN - BAMBI
7
10:55
COX BRENT - JUMPER
8
10:56
PEETEN LYNN - PINKY
9
10:58
COX ELISE - SAMMY
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A5 (B)
10:10
10:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:10
BROEKX MIRTHE - OLINI
2
10:11
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
3
10:13
PEETERS LOUISE - DESTINY
4
10:14
COOLS AXELLE - DIRK
5
10:16
ROYACKERS MILAN - TORNADO
6
10:17
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
7
10:19
VOETS HANNE - JUMPER
8
10:20
STEEGMANS LIZE - VALERIO
9
10:22
OOMS CIAN - SUMATHY
10
10:23
SCHEPERS JOSEFIEN - MAXIMA
11
10:25
STIJVEN HAILEY - PEANUT
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:47
09:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:47
VOETS HANNE - KAELEY VAN HET VLOEIEND
2
09:48
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
12:31
12:44
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:32
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
3
12:34
LANSLOTS DIAZ - FARINA
4
12:35
HOUBREGS JULINE - SERGE
5
12:37
HAELDERMANS DAAN - JENNY
6
12:38
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
7
12:40
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
8
12:41
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
9
12:43
KELCHTERMANS GIEL - CARLIEN
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A5 (C)
10:09
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:09
VLIEGEN CATHO - WONDERFULL BEAUTY OF JOLUCA
2
10:10
CREEMERS HANNELORE - WHINNY
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:41
09:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:41
WANS BETH - DYNASTY
2
09:42
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
3
09:44
SWENNEN BENT - SAM120
4
09:45
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:08
09:21
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:08
VAN DEN RUL MAYA - GITO
2
09:09
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
3
09:11
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
4
09:12
BORMANS LENNE - KYRA
5
09:14
THEUWIS ANNABEL - MAESTRO VAN DE LAAK
6
09:15
SOMERS LORE - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
7
09:17
REYNDERS BO - SHADOW
8
09:18
WERCKX EMIEL - RINGO STAR
9
09:20
LAMBRICHTS LIENE - QUINT
10
09:21
VERBRUGGEN KYARA - PIMMEKE
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse B (C)
12:12
12:21
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:12
LANSLOTS DIAZ - IVETTE DE ROBINSON
2
12:13
BOSCH ALEXANDER - FALCO VAN DER VELDEN
3
12:15
BLEYEN RHUNE - FLAME
5
12:18
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
6
12:19
LANSLOTS DIAZ - BOUNTY
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A5 (D)
10:00
10:09
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
RAUCY CAMILLE - BO CHANCE
2
10:01
POLLARIS ELISE - KRANEVELD'S ALEXANDER
3
10:03
SNOECKX NETTE - ROOS
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:32
09:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:32
GEENS JANNE - WALENTY'S GOLDEN GIRL VAN 'T PEERDHOF
2
09:33
CALUWÉ CHLOÉ - OZZY OSBOURNE TE WALEM
3
09:35
VAN DEN BROECK AMELIE - FIL DE LILLE
4
09:36
VOETS HANNE - RONALDO
5
09:38
BLEYEN MORGANN - HANNES VAN DE DELTHOEVE
6
09:39
HUYGENS JUSTIN - KAVALIEN
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:52
09:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:52
LAMBRICHTS LIENE - RODA-NIA VAN BLOMMERSCHOT
3
08:55
KELCHTERMANS GIEL - UDARCIS
4
08:56
SOORS LIEZE - ORFEE VAN DE GROENHEUVEL
5
08:58
SWENNEN TINE - GOOD LUCK
6
08:59
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
7
09:01
VANDERHEYDEN SANDER - WILLI CHILLI VAN 'T ELSHOUT
8
09:02
KINABLE MAYA - VALERIE VAN BLOMMERSCHOT
9
09:04
MAAS KOBE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
10
09:05
BOSMANS MAUD - NERO VAN HET HAZENPAD
11
09:07
BOSCH KATRIJN - DAPPER
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
08:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
GEENS JANNE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
2
08:31
JANSSEN MARRE - ZARA
3
08:33
MICHELS XIBE - SHERATON
4
08:34
WANS VIC - QAS VAN DE GROENHEUVEL
5
08:36
WINTERS HANNE - DUNE DU VERGER
6
08:37
LOOS JADE - TIPONI VAN'T ARK VAN NOACH
7
08:39
JANSEN AMBER - BRENHI
8
08:40
VLIEGEN LOWIE - TWINKEL
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse B (D)
11:27
12:03
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:27
BLEYEN RHUNE - EQUIBREED'S PEDRO
2
11:28
LEEN FREE - BUMBLEBEE
4
11:31
VENNEKENS WIEBE - GREMASHOF ICA
5
11:33
LOOS JADE - BON JOVI
6
11:34
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
7
11:36
PEETERS LUNA - GREMASHOF JAMILAH
9
11:39
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
10
11:40
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
11
11:42
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
12
11:43
LEEN FREE - KRASOTO B.R.
13
11:45
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
14
11:46
LOOS SEPPE - KHIIMORI
15
11:48
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
16
11:49
MEEUS JILL - EQUITA
17
11:51
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
18
11:52
JANSEN FEMKE - LUCKY
19
11:54
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
20
11:55
BOSCH KATRIJN - FANGIO
21
11:57
SWENNEN EMMA - OASIS VAN DE BEEKERHEIDE
22
11:58
THOMAS FEBE - STREETWISE VAN DE KYMMELSHOF
23
12:00
VAN TULDER MALINE - KASPER VAN EQUI CENTER
24
12:01
MERCKEN LINDE - GANAR VAN DE EVERR
25
12:03
LOOS JADE - NURIËL
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
00:01
00:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
VOETS HANNE - INDY
2
00:02
PEETERS LUNA - DESTINY
3
00:03
VANAKEN LIEN - KAATJE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse L (C)
15:15
15:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
PEETERS LUNA - KYARA
2
15:17
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse M (C)
00:01
00:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
JANSEN HANNE - BENTO
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse L (D)
15:30
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:30
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
3
15:34
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
4
15:36
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
5
15:38
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
6
15:40
JANSEN HANNE - ASGARD
7
15:42
KERKHOFS GIEL - FANCY
8
15:44
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
9
15:46
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
10
15:48
LOOS THORBEN - K. HOSTA
11
15:50
VERMEIRE BO - QUILANA
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse M (D)
00:01
00:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
JANSEN FEMKE - GIRL'S CORA
2
00:02
VOSSEN MINNE - INJAS
3
00:03
GEERITS FLORE - BLIKSEM
4
00:04
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
13:10
13:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:10
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
12:54
13:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:54
GEEBELEN LORE - SPEEDY
3
12:57
VANAKEN LIEN - VERA
4
12:58
SCHREURS LORE - BENNIE
5
13:00
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
12:31
12:44
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:32
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
3
12:34
LANSLOTS DIAZ - FARINA
4
12:35
HOUBREGS JULINE - SERGE
5
12:37
HAELDERMANS DAAN - JENNY
6
12:38
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
7
12:40
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
8
12:41
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
9
12:43
KELCHTERMANS GIEL - CARLIEN
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
00:01
00:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
VOETS HANNE - INDY
2
00:02
PEETERS LUNA - DESTINY
3
00:03
VANAKEN LIEN - KAATJE
13
Ring 13: STIJL Klasse B (C)
12:12
12:21
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:12
LANSLOTS DIAZ - IVETTE DE ROBINSON
2
12:13
BOSCH ALEXANDER - FALCO VAN DER VELDEN
3
12:15
BLEYEN RHUNE - FLAME
5
12:18
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
6
12:19
LANSLOTS DIAZ - BOUNTY
12
Ring 12: STIJL Klasse L (C)
15:15
15:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
PEETERS LUNA - KYARA
2
15:17
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
11
Ring 11: STIJL Klasse M (C)
00:01
00:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
JANSEN HANNE - BENTO
19
Ring 19: STIJL Klasse B (D)
11:27
12:03
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:27
BLEYEN RHUNE - EQUIBREED'S PEDRO
2
11:28
LEEN FREE - BUMBLEBEE
4
11:31
VENNEKENS WIEBE - GREMASHOF ICA
5
11:33
LOOS JADE - BON JOVI
6
11:34
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
7
11:36
PEETERS LUNA - GREMASHOF JAMILAH
9
11:39
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
10
11:40
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
11
11:42
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
12
11:43
LEEN FREE - KRASOTO B.R.
13
11:45
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
14
11:46
LOOS SEPPE - KHIIMORI
15
11:48
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
16
11:49
MEEUS JILL - EQUITA
17
11:51
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
18
11:52
JANSEN FEMKE - LUCKY
19
11:54
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
20
11:55
BOSCH KATRIJN - FANGIO
21
11:57
SWENNEN EMMA - OASIS VAN DE BEEKERHEIDE
22
11:58
THOMAS FEBE - STREETWISE VAN DE KYMMELSHOF
23
12:00
VAN TULDER MALINE - KASPER VAN EQUI CENTER
24
12:01
MERCKEN LINDE - GANAR VAN DE EVERR
25
12:03
LOOS JADE - NURIËL
18
Ring 18: STIJL Klasse L (D)
15:30
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:30
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
3
15:34
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
4
15:36
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
5
15:38
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
6
15:40
JANSEN HANNE - ASGARD
7
15:42
KERKHOFS GIEL - FANCY
8
15:44
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
9
15:46
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
10
15:48
LOOS THORBEN - K. HOSTA
11
15:50
VERMEIRE BO - QUILANA
17
Ring 17: STIJL Klasse M (D)
00:01
00:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
JANSEN FEMKE - GIRL'S CORA
2
00:02
VOSSEN MINNE - INJAS
3
00:03
GEERITS FLORE - BLIKSEM
4
00:04
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
10/09/2022 - ZPTLPROV22 - PROVINCIAAL PONYTORNOOI MOLENBEERSEL
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots