{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
C1
Ring C1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100041767 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OESELGEM
2
10:45
2675782 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZONNEBEKE
4
11:15
100031517 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ANZEGEM
5
11:30
100035773 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LO RENINGE
6
11:45
1272013 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ARDOOIE
7
12:00
100025336 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - TORHOUT
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
10:15
13:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:15
100057628 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - TORHOUT
2
10:45
100040019 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OEDELEM BEERNEM
3
11:00
100024242 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OESELGEM
4
11:15
100024243 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARDOOIE
5
11:30
1273326 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - TORHOUT
6
11:45
6554570 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ANZEGEM
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
8
12:15
9840446 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - TORHOUT
10
12:45
100017443 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ARDOOIE
C2
Ring C2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
8
12:15
100041084 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
11:15
100057707 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - IZEGEM
5
11:30
8623401 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - OEDELEM BEERNEM
6
11:45
5510408 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - IZEGEM
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
6446759 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ANZEGEM
2
10:45
100017254 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ARDOOIE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:30
10:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
SPRUYTTE MILA - BOY
2
09:38
D'HESPEEL EMMA - FIENTJE
3
09:46
MESSIAEN POMMELIEN - MARCEL
4
09:54
DESCHEEMAEKER DESTINY - EMMA V.D.IEMAKKER
5
10:02
KINDT JULES - NEPTUNE D'HADOL
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
10:26
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:26
GOEMINNE NYMKE - LITTLEWERN LARKIN
2
10:34
SPRUYTTE MILA - PERLOF CLEO
3
10:42
DE VLAMYNCK OLIVIA - BONNY
4
10:50
CLAEYS ACHILLE - GLYNCOCH HAY-MAI
5
10:58
DE CLERCK ALEXIA - MISTY
6
11:06
DEMEULEMEESTER THIBO - WELSH WALTER
7
11:14
VAN WONTERGHEM ANAÏS - LUNA
8
11:22
DECLEIR ROMÉE - SPIRIT
10
11:38
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
11
11:46
MESSIAEN POMMELIEN - GIZMO
12
11:54
DE CLERCK ALEXIA - MINSTRAL
13
12:02
DEMEULEMEESTER FELINE - WELSH WALTER
14
12:10
DE RIDDER JÉRÔME - ROOSJE
15
12:18
DUMOULIN DÉLANA - SPEEDY
16
12:26
DECLEIR ROMÉE - BELLE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:30
09:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
VANHEE ELOÏSE - MISTY
5
10:02
VANHOVE MERLE - MISTY-K
6
10:10
HEYDENS DAPHNÉ - MONTY
7
10:18
GEERAERTS INA - WILLY WONKA VAN NIEUWENDALE
8
10:26
VANDENDRIESSCHE LOU - HERMIEN
9
10:34
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
10
10:42
VANDERHEEREN ALICE - CREEPY
13
11:06
VERSTRAETE LENTE - JEROMMEKE
14
11:14
JACOBS ALEXIA - KUDAH ROSWITHA
16
11:30
DEVLIEGERE JANO - BENGD'S HONEY
17
11:38
CUYVERS CHARLOTTE - AQUANURA
20
12:02
VAN WINKEL LOUISE - VLIEDBERG'S EMRYS
21
12:10
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
22
12:18
PATTYN ALICE - IJSSELVLIEDT'S INDIAN MASCOT
23
12:26
D'HESPEEL EMMA - BELLO
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DE VLAMYNCK OLIVIA - NADIA
3
09:46
VANDENDRIESSCHE AUKJE - GIPSY QUEEN
4
09:54
PATTYN RACHEL - SINDERELLA VAN NIEUWENDALE
5
10:02
PATTYN ACHIEL - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
6
10:10
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
7
10:18
VANDERHEEREN LOUIS - CLOVER
8
10:26
DEMEULENAERE CLARA - PHARA
9
10:34
DESIMPEL LENKE - RASPOETIN
11
10:50
MATTHYS ADRIAN - DISNEY
13
11:06
RYCKEBOSCH STIEN - PAULIEN DU QUESNOY
18
11:46
KINDT JULES - WINNIE
19
11:54
CLAEYS ACHILLE - SHARABY
20
12:02
DE RIDDER CAMILLE - FIENTJE
21
12:10
VERMANDERE ALINE - SACHA
22
12:18
DESIMPEL RUNE - TORNADO
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
10:42
11:22
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:34
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
1
10:42
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
2
10:50
SOENENS SUZAN - EROS
3
10:58
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
4
11:06
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:02
10:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:02
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
2
10:10
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:32
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:40
DECLEIR MALIN - HOLLBROOK BENNY
3
13:48
VINCKE JELLE - ECLIPS
4
13:56
VINCK AMELIE - TWIX
5
14:04
VANDOORNE MAITÉ - QUINTANO TER ROZENDALE
6
14:12
LANNOO LOUIS - VOLD VAN DE NIEUWE HEIDE
7
14:20
VANDEVELDE ELOÏSE - OXBOW
8
14:28
DEMEULEMEESTER LIEZE - CAICO
9
14:36
DE FAUW GASPAR - CALIPSO
10
14:44
VEYS FRIEDL - ORLANDO
12
15:00
GEERAERTS WARRE - WINETOE VH PAARDEVELD
13
15:08
GEERAERTS INA - MONTY
14
15:16
VANHOVE MERLE - REINAERTHOF PEBBELS
15
15:24
DESIMPEL LENKE - DIESEL
16
15:32
DEMEULENAERE LOUIS - SHANIKS FANTASTIC
17
15:40
DESIMPEL RUNE - STELLA'S DIONE
18
15:48
TAGHON JULOT - MISTY
19
15:56
DEGROOTE TESHA - GALAXY
20
16:04
QUARTIER LAURE - THAT 'S IT "C"
21
16:12
WAUTERS HELENA - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
15:08
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:08
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
2
15:16
DEMEULEMEESTER YANNICK - WESTWOOD VAN BERG OP ZOOM
3
15:24
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
4
15:32
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
14:12
14:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:12
CALLENS FREEKE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
2
14:20
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
3
14:28
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
4
14:36
CALLENS FREEKE - PIDO
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:00
13:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DEMEULEMEESTER THIBAULT - LUNA
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VERKEST AXEL - ROSIE
4
13:24
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
5
13:32
MESSIAEN ELINE - VERA
6
13:40
DUPON LISE - CORLOUGH TURF
7
13:48
MATTHYS ELENI - BLYMAR
8
13:56
PASSCHYN AUKE - CHICA
9
14:04
JACOBS ISABELLA - TEN ANKERS JOMAURITO
10
14:12
VERDUYN QUINTEN - QUZCO ST WINOC
11
14:20
GRYSPEERT FELICE - WALDINI VAN HET HAZENPAD
13
14:36
ALLEMAN LUNA - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
14
14:44
DECOCK ARNAUD - COLDPLAY
16
15:00
DEJONCKHEERE FRÉDERIQUE - PURPLE DONNA
17
15:08
DEMEULENAERE ELODIE - HASTA LA VISTA VD MEIDOORN
19
15:24
DESCHOEMAEKER MARGAUX - FLOR
21
15:40
VAN NEVEL ROBBE - OCEANNE VAN HET ROZENDAELHOF
22
15:48
DENORME EMMA - HARALD "R"
23
15:56
DEMEULEMEESTER FLEUR - MISS
STUBBE MAJELLA - SZIGONY
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERSCHOOT JOLIEN - VIOLET
4
13:24
VANDENBERGHE BLOEM - SYMPHONIE VAN 'T OOSTERZAND 200900049
5
13:32
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
6
13:40
DEWITTE ANNA JULINE - FALIA
8
13:56
BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
9
14:04
TAGHON JULOT - BRIGADIER MAJOR
10
14:12
VERSCHOOT JOLIEN - BLAKT'S DELANO
13
14:36
VEYS WILLEM - RAIKA VAN 'T STREYEHOF
14
14:44
VANSIELEGHEM THIBO - U-SMARTIE TE WALEM
15
14:52
VAN PARYS LENKA - HAASENDONCK'S CAMILLA
16
15:00
DE KETELAERE SAAR - ZANDBERG'S FEBE
17
15:08
DESCHOEMAEKER JOLIEN - OCEANNE VAN HET ROZENDAELHOF
19
15:24
D'HESPEEL MAXIM - VOSJE
20
15:32
DEBLON MORGANE - FAROUK
21
15:40
FREYNE ARTHUR - NALICE
22
15:48
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
23
15:56
GRYSPEERT ANOUK - CLARK
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
SPRUYTTE ILUNA - NAVANA
4
13:24
VAN GHELUWE CAMILLE - Q-SINE
5
13:32
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
6
13:40
MATTHYS ELIAS - PIM
11
14:20
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
13
14:36
VANHEE ALEXIS - LUMINAHOFS DARIO
15
14:52
VACKIER ALICIA - MAGENO
16
15:00
DEBLON MARGAUX - QIQI VAN HET KOEKOEKSHOF
17
15:08
GEVAERT TIMON - OH MY GOD V'T OUD MOLENHUIS
19
15:24
DEWULF FLORE - LASCANA
20
15:32
VAN DE GENACHTE LINN - VLAGBERG'S VICTORIA
21
15:40
DEJAEGHERE HANNE - HARA
22
15:48
QUARTIER MARIE - SULAATIK'S ANYTIME
23
15:56
RYCKEBOSCH LOUISE - WIN FOR LIFE VD BIEBOSSCHEN
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SALHI SVEA - LARIENHOF'S CHARIFA
2
13:08
BUYLE MAURO - KENZA
3
13:16
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
4
13:24
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
5
13:32
VAN DE GENACHTE LINN - STAR
6
13:40
TANT ONAH - ADIVA
7
13:48
DE SMET JULINE - ROLEX VAN KLAVERBORCH
8
13:56
SOENENS JAN - CASPER F
9
14:04
GHEKIERE LANIS - TOLAN VAN PRINSEVELD
10
14:12
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
11
14:20
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
12
14:28
DENORME EMMA - ARMANDO
13
14:36
D'HALUWIN FEBE - NOBILIGIRL VAN K
14
14:44
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
15
14:52
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
15:24
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:24
NYSSEN MALIN - STARWIN'S SVENN
2
15:32
VAN EXEM PERLE - LADY
3
15:40
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
4
15:48
D'HALUWIN LUNA - EGMOND
5
15:56
GEVAERT LOTTE - FOREVER
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:00
13:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
2
13:08
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
3
13:16
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
4
13:24
DE FAUW COSETTE - CISSI
5
13:32
VITALE GIULIA - SAPPERLIPOPETTE VH OUD MOLENHUIS
6
13:40
DEMEULEMEESTER THIBAULT - POULABRANDY QUEEN
7
13:48
CALLENS DIEDE - BIJOUX
A terrein
A terrein: KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT Klasse L
14:30
17:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
100041087 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - ANZEGEM
2
14:45
100057705 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - IZEGEM
3
15:00
100035687 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - OESELGEM
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
11:54
11:59
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:54
D'HESPEEL EMMA - FIENTJE
2
11:55
SPRUYTTE MILA - BOY
3
11:57
DESCHEEMAEKER DESTINY - EMMA V.D.IEMAKKER
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
10:12
10:19
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:15
VERVAECKE OONA - BASIEL
4
10:17
MESSIAEN POMMELIEN - MARCEL
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
11:41
11:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:41
DE VLAMYNCK OLIVIA - BONNY
2
11:42
DE RIDDER JÉRÔME - ROOSJE
6
11:50
GOEMINNE NYMKE - LITTLEWERN LARKIN
7
11:52
DECLEIR ROMÉE - SPIRIT
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
10:40
10:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:40
SPRUYTTE MILA - PERLOF CLEO
2
10:41
DEMEULEMEESTER THIBO - WELSH WALTER
3
10:43
VAN WONTERGHEM ANAÏS - LUNA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
10:29
10:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:29
DEMEULEMEESTER FELINE - WELSH WALTER
2
10:30
DE CLERCK ALEXIA - MISTY
5
10:36
DE RIDDER CAMILLE - ROOSJE
6
10:38
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
7
10:40
VERVAECKE OONA - TERVAKE HEIKO 1986
8
10:41
MESSIAEN POMMELIEN - GIZMO
9
10:43
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
10
10:45
DUMOULIN DÉLANA - SPEEDY
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A3 (B)
11:12
11:39
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:12
DE VLAMYNCK OLIVIA - NADIA
2
11:13
LANNOO JULIETTE - FURIE
7
11:23
RYCKEBOSCH STIEN - PAULIEN DU QUESNOY
8
11:24
VANDERHEEREN LOUIS - CLOVER
9
11:26
VANHOVE MERLE - MISTY-K
10
11:28
VANDENDRIESSCHE LOU - HERMIEN
11
11:30
HEYDENS DAPHNÉ - MONTY
12
11:32
DEMEULENAERE LOUIS - PHARA
13
11:34
DE CONINCK TOON - ARGOS VAN 'T HOOGWIELKE
14
11:35
DE CONINCK SUZANNE - ARGOS VAN 'T HOOGWIELKE
15
11:37
PATTYN ALICE - IJSSELVLIEDT'S INDIAN MASCOT
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A4 (B)
10:54
10:57
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:54
KINDT JULES - WINNIE
2
10:55
CUYVERS CHARLOTTE - AQUANURA
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A5 (B)
10:22
10:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:22
DEVLIEGERE JANO - BENGD'S HONEY
2
10:23
CLAEYS ACHILLE - SHARABY
5
10:29
KEIRSEBILCK ESTELLE - TORNADO VAN 'T HELLEERENVELD
6
10:31
D'HESPEEL EMMA - BELLO
7
10:33
VERSTRAETE LENTE - JEROMMEKE
8
10:34
PATTYN ACHIEL - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
9
10:36
VANHEE ELOÏSE - MISTY
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:50
10:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:50
VANDERHEEREN ALICE - CREEPY
7
10:01
MATTHYS ADRIAN - DISNEY
8
10:02
PATTYN RACHEL - SINDERELLA VAN NIEUWENDALE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
10:58
11:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:58
PATTYN ACHIEL - HERMIEN
2
10:59
GEERAERTS WARRE - WILLY WONKA VAN NIEUWENDALE
3
11:01
DESIMPEL RUNE - TORNADO
4
11:03
VERMANDERE ALINE - SACHA
5
11:05
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
6
11:07
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
7
11:09
DE RIDDER CAMILLE - FIENTJE
8
11:10
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
10
11:14
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
12
11:18
VERVAECKE OONA - SPARTACUS
13
11:20
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
16
11:25
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
17
11:27
VANDENDRIESSCHE AUKJE - GIPSY QUEEN
18
11:29
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A5 (C)
10:13
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:13
DUMOULIN DÉLANA - AMIR
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:32
09:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:32
CALLENS FREEKE - PIDO
3
09:35
DESIMPEL LENKE - SHANIKS FANTASTIC
5
09:39
DEMEULEMEESTER FELINE - LASALILLY
6
09:41
DEGROOTE TESHA - GALAXY
8
09:44
DEMEULEMEESTER LIEZE - CAICO
9
09:46
DEMEULEMEESTER YANNICK - WESTWOOD VAN BERG OP ZOOM
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
09:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GEERAERTS WARRE - WINETOE VH PAARDEVELD
5
09:07
LANNOO LOUIS - VOLD VAN DE NIEUWE HEIDE
6
09:09
VANDOORNE MAITÉ - QUINTANO TER ROZENDALE
7
09:11
DECLEIR MALIN - HOLLBROOK BENNY
8
09:12
GEERAERTS INA - MONTY
9
09:14
VEYS FRIEDL - ORLANDO
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse B (C)
11:39
12:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:39
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
3
11:42
VANDEKERCKHOVE ELODIE - FLITS
4
11:44
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
6
11:48
TAGHON JULOT - MISTY
8
11:51
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
9
11:53
WAUTERS HELENA - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
11
11:57
QUARTIER LAURE - THAT 'S IT "C"
12
11:59
CALLENS FREEKE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
13
12:01
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
14
12:02
DE FAUW GASPAR - CALIPSO
15
12:04
DECNEUDT JOËL - MISTER TOP GUN
16
12:06
VINCKE JELLE - ECLIPS
24
Ring 24: SPRINGEN Klasse A5 (D)
10:07
10:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:08
WYSEUR CELESTE - ALCATRAZ VAN DE RIJSELPOORT
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:26
09:29
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:26
TACK HENRI - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:41
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:41
GRYSPEERT FELICE - WALDINI VAN HET HAZENPAD
4
09:46
SPRUYTTE ILUNA - NAVANA
5
09:48
VAN NEVEL ROBBE - OCEANNE VAN HET ROZENDAELHOF
6
09:50
VERKEST AXEL - ROSIE
7
09:52
VANDENBERGHE BLOEM - SYMPHONIE VAN 'T OOSTERZAND 200900049
8
09:53
DESCHOEMAEKER MARGAUX - FLOR
10
09:57
DE SMET JULINE - ROLEX VAN KLAVERBORCH
11
09:59
TANT ONAH - ADIVA
12
10:01
VAN DE GENACHTE LINN - STAR
13
10:03
VAN GHELUWE CAMILLE - Q-SINE
14
10:04
PASSCHYN AUKE - CHICA
15
10:06
VERSCHOOT JOLIEN - VIOLET
16
10:08
TAGHON JULOT - BRIGADIER MAJOR
17
10:10
MESSIAEN ELINE - VERA
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
09:33
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DECOCK ARNAUD - COLDPLAY
2
09:01
VANHEE ALEXIS - LUMINAHOFS DARIO
3
09:03
VEYS WILLEM - RAIKA VAN 'T STREYEHOF
7
09:11
FREYNE ARTHUR - NALICE
8
09:12
DE KETELAERE SAAR - ZANDBERG'S FEBE
10
09:16
DEMEULEMEESTER FLEUR - MISS
11
09:18
QUARTIER MARIE - SULAATIK'S ANYTIME
12
09:20
DEJAEGHERE HANNE - HARA
13
09:22
DEWITTE ANNA JULINE - FALIA
14
09:23
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
15
09:25
VERSCHOOT JOLIEN - BLAKT'S DELANO
16
09:27
DEJONCKHEERE FRÉDERIQUE - PURPLE DONNA
17
09:29
DEWULF ARNO - WYONA PRINSEVELD DSC
18
09:31
GEVAERT TIMON - OH MY GOD V'T OUD MOLENHUIS
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse B (D)
12:16
13:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:16
DEMEULEMEESTER THIBAULT - POULABRANDY QUEEN
3
12:19
BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
4
12:21
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
5
12:23
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
6
12:25
VERDUYN KAYLIE - PEBBLES VAN DE KEIBERG
7
12:27
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
8
12:28
CALLENS DIEDE - BIJOUX
9
12:30
DUPON LISE - CORLOUGH TURF
10
12:32
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
11
12:34
VANDEKERCKHOVE LÖIC - MAYTE VAN DE IJSSELDIJK
12
12:36
DUBOCCAGE JULIE - OILILY VAN DE BUCXTALE
14
12:39
DUCASTEELE EMMA - SECRET STAR
15
12:41
GRYSPEERT ANOUK - CLARK
16
12:43
VERDUYN QUINTEN - QUZCO ST WINOC
17
12:45
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
18
12:47
DEBLON MORGANE - FAROUK
19
12:49
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
20
12:50
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
21
12:52
KINT FREE - ANITA
22
12:54
SOENENS JAN - JAZZ VAN DE KLIMOP
23
12:56
BROUCKAERT EVY - STORM
24
12:58
DEBLON MARGAUX - QIQI VAN HET KOEKOEKSHOF
25
13:00
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
26
13:01
VAN PARYS LENKA - HAASENDONCK'S CAMILLA
27
13:03
D'HALUWIN FEBE - NOBILIGIRL VAN K
28
13:05
DEWULF FLORE - LASCANA
29
13:07
MATTHYS ELIAS - PIM
32
13:12
ALLEMAN LUNA - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
33
13:14
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
34
13:16
VANSIELEGHEM THIBO - U-SMARTIE TE WALEM
STUBBE MAJELLA - SZIGONY
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
16:15
16:29
Nr.
Tijd
Combinatie
3
16:19
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
4
16:21
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
5
16:23
SOENENS SUZAN - EROS
6
16:25
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
7
16:27
DECNEUDT JOËL - BIA
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse L (C)
13:30
13:38
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:34
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
4
13:36
MOORS JEANNE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse M (C)
00:01
00:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
MATTHYS ELIAS - DELFYW BRENHINES
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse L (D)
13:48
14:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:48
GEVAERT LOTTE - FOREVER
5
13:56
VANDEKERCKHOVE LENTEL - EL JIMANA
6
13:58
D'HOORE ARIANE - GOLDI
7
14:00
VAN EXEM PERLE - LADY
8
14:02
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
9
14:04
VACKIER ALICIA - MAGENO
10
14:06
DE FAUW MARIE-MADELEINE - KASTAAR
11
14:08
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
12
14:10
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
13
14:12
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
14
14:14
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
15
14:16
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse M (D)
00:01
00:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
DEWULF ARNO - TALINE VAN PRINSEVELD
2
00:02
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
3
00:03
BOUTS JEF - IMBRA
4
00:04
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
5
00:05
D'HALUWIN LUNA - EGMOND
6
00:06
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
10:12
10:19
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:15
VERVAECKE OONA - BASIEL
4
10:17
MESSIAEN POMMELIEN - MARCEL
5
Ring 5: STIJL Klasse A3 (A)
11:41
11:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:41
DE VLAMYNCK OLIVIA - BONNY
2
11:42
DE RIDDER JÉRÔME - ROOSJE
6
11:50
GOEMINNE NYMKE - LITTLEWERN LARKIN
7
11:52
DECLEIR ROMÉE - SPIRIT
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
10:29
10:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:29
DEMEULEMEESTER FELINE - WELSH WALTER
2
10:30
DE CLERCK ALEXIA - MISTY
5
10:36
DE RIDDER CAMILLE - ROOSJE
6
10:38
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
7
10:40
VERVAECKE OONA - TERVAKE HEIKO 1986
8
10:41
MESSIAEN POMMELIEN - GIZMO
9
10:43
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
10
10:45
DUMOULIN DÉLANA - SPEEDY
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
10:58
11:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:58
PATTYN ACHIEL - HERMIEN
2
10:59
GEERAERTS WARRE - WILLY WONKA VAN NIEUWENDALE
3
11:01
DESIMPEL RUNE - TORNADO
4
11:03
VERMANDERE ALINE - SACHA
5
11:05
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
6
11:07
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
7
11:09
DE RIDDER CAMILLE - FIENTJE
8
11:10
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
10
11:14
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
12
11:18
VERVAECKE OONA - SPARTACUS
13
11:20
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
16
11:25
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
17
11:27
VANDENDRIESSCHE AUKJE - GIPSY QUEEN
18
11:29
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
16:15
16:29
Nr.
Tijd
Combinatie
3
16:19
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
4
16:21
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
5
16:23
SOENENS SUZAN - EROS
6
16:25
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
7
16:27
DECNEUDT JOËL - BIA
14
Ring 14: STIJL Klasse B (C)
11:39
12:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:39
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
3
11:42
VANDEKERCKHOVE ELODIE - FLITS
4
11:44
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
6
11:48
TAGHON JULOT - MISTY
8
11:51
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
9
11:53
WAUTERS HELENA - PESOA VAN BLOMMERSCHOT
11
11:57
QUARTIER LAURE - THAT 'S IT "C"
12
11:59
CALLENS FREEKE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
13
12:01
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
14
12:02
DE FAUW GASPAR - CALIPSO
15
12:04
DECNEUDT JOËL - MISTER TOP GUN
16
12:06
VINCKE JELLE - ECLIPS
13
Ring 13: STIJL Klasse L (C)
13:30
13:38
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:34
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
4
13:36
MOORS JEANNE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
12
Ring 12: STIJL Klasse M (C)
00:01
00:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
MATTHYS ELIAS - DELFYW BRENHINES
20
Ring 20: STIJL Klasse B (D)
12:16
13:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:16
DEMEULEMEESTER THIBAULT - POULABRANDY QUEEN
3
12:19
BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
4
12:21
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
5
12:23
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
6
12:25
VERDUYN KAYLIE - PEBBLES VAN DE KEIBERG
7
12:27
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
8
12:28
CALLENS DIEDE - BIJOUX
9
12:30
DUPON LISE - CORLOUGH TURF
10
12:32
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
11
12:34
VANDEKERCKHOVE LÖIC - MAYTE VAN DE IJSSELDIJK
12
12:36
DUBOCCAGE JULIE - OILILY VAN DE BUCXTALE
14
12:39
DUCASTEELE EMMA - SECRET STAR
15
12:41
GRYSPEERT ANOUK - CLARK
16
12:43
VERDUYN QUINTEN - QUZCO ST WINOC
17
12:45
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
18
12:47
DEBLON MORGANE - FAROUK
19
12:49
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
20
12:50
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
21
12:52
KINT FREE - ANITA
22
12:54
SOENENS JAN - JAZZ VAN DE KLIMOP
23
12:56
BROUCKAERT EVY - STORM
24
12:58
DEBLON MARGAUX - QIQI VAN HET KOEKOEKSHOF
25
13:00
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
26
13:01
VAN PARYS LENKA - HAASENDONCK'S CAMILLA
27
13:03
D'HALUWIN FEBE - NOBILIGIRL VAN K
28
13:05
DEWULF FLORE - LASCANA
29
13:07
MATTHYS ELIAS - PIM
32
13:12
ALLEMAN LUNA - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
33
13:14
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
34
13:16
VANSIELEGHEM THIBO - U-SMARTIE TE WALEM
STUBBE MAJELLA - SZIGONY
19
Ring 19: STIJL Klasse L (D)
13:48
14:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:48
GEVAERT LOTTE - FOREVER
5
13:56
VANDEKERCKHOVE LENTEL - EL JIMANA
6
13:58
D'HOORE ARIANE - GOLDI
7
14:00
VAN EXEM PERLE - LADY
8
14:02
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
9
14:04
VACKIER ALICIA - MAGENO
10
14:06
DE FAUW MARIE-MADELEINE - KASTAAR
11
14:08
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
12
14:10
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
13
14:12
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
14
14:14
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
15
14:16
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
18
Ring 18: STIJL Klasse M (D)
00:01
00:07
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
DEWULF ARNO - TALINE VAN PRINSEVELD
2
00:02
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
3
00:03
BOUTS JEF - IMBRA
4
00:04
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
5
00:05
D'HALUWIN LUNA - EGMOND
6
00:06
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
10/09/2022 - ZPTW2205 - ARDOOIE PROVINCIAAL
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots