{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
13:45
14:11
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:47
VAN RAEMDONK MATTIS - LOOLA
3
13:49
VANDERHASSELT NIKIAS - LILLY
4
13:51
PEETERS NENA - BABE
5
13:53
DENS LINE - TRISTAN
6
13:55
KEMPENEERS SAM - BLIKSEM
7
13:58
GEYSEN LINN - DUSTY
8
14:00
SEGERS MARIE - LOTTE
9
14:02
TROCH KAAT - DONNEKE
10
14:04
DE PAUW HANNE - TJITJI
11
14:06
VISSERS JANA - TOONTJE
12
14:08
GOETHALS JANNE - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
CUINEN OONAGH - SAM
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (A)
12:25
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:25
VAN GOMPEL AMÉLINE - TOBY VAN DE WATERHOEVE
2
12:27
DE WANNEMAEKER LOTTE - GIZMO
3
12:29
BREUGELMANS LENTEL - LANGE VOREN SARA
4
12:31
THIERENS ELISE - ROOSJE
5
12:33
CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
6
12:35
DE CONINCK LOUIS - CAMAI
7
12:38
SEGERS LARS - TERVAKE JABEDABEDABEDOE
8
12:40
DEMEULEMEESTER THIBAULT - WITHOF FEMKE
9
12:42
MEERSSCHAERT NOOR - FLEUR
10
12:44
VERMEIR LOUISE - GLINSTER
11
12:46
LEO OONA - PLAY BOY
12
12:48
TIMMERS MARGAUX - SARA
13
12:51
TANGHE LOUISE - YAMIN
14
12:53
GEYSEN ANOUK - WATERLAND’S SAMIRA
16
12:57
VERMONDEN JULYNNE VIC - JONES
17
12:59
MERTENS ANNA - VLEKJE
18
13:01
SANDERS LUNE - CASANDRA
19
13:04
DE PAUW HANNE - MICKY
20
13:06
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
21
13:08
ADRIAENSEN MAX - JOERY
22
13:10
MEYVIS LIEN - ALADIN VZ
23
13:12
DE FAUW GASPAR - MAILOW
24
13:14
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
25
13:17
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
26
13:19
VAN DE PUTTE AMELIE - FLICKA
27
13:21
STERKENS JAAN - BENNIE
28
13:23
DE COCK FERRE - LOTTE
29
13:25
DE VOS NETTE - SUMMER
30
13:27
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (B)
10:25
12:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:25
MINNEBO CELEST - ROMEO
2
10:27
JANSENS MATTS - TWAN
3
10:29
VAN BYLEN GILLIAM - PONDEROSA'S PRIDE FINALITY
4
10:31
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
5
10:33
ADRIAENSEN MAX - RAKKIE
6
10:35
VAN WESENBEECK LODE - IVE VAN DE DELTHOEVE
7
10:38
VANSIELEGHEM THIBO - MOUSTIQUE
8
10:40
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
9
10:42
VAN ROSSEM MARGAUX - LUKE SKYWALKER
10
10:44
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
11
10:46
PATERNOT LENNERT - LOEKI
12
10:48
VAN ROSSEM ELLA - JEFKE VAN'T ZIJP
13
10:51
DELARUE ELISE - BAMBI
14
10:53
DE PAUW LOTTE - UBOR VAN DE NIEUWE HEIDE
15
10:55
DE PAUW PIETER-JAN - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
16
10:57
DE WINTER THIBO - HOOPY
17
10:59
LEEN FREE - HP CELEGANCE
18
11:01
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
19
11:04
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
20
11:06
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
21
11:08
TUYTELEERS NINA - JUMP-SON DE LA LOENA
22
11:10
MATTON JITTE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
23
11:12
VAN GHELUWE CAMILLE - GIPSY QUEEN
24
11:14
WAUTERS HELENA - FIENTJE
25
11:17
LANSLOTS DIAZ - FARINA
26
11:19
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
27
11:21
VAN GYSEL OLIVIER - LAMBADA
28
11:23
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
29
11:25
PEETERS LUNA - DESTINY
31
11:30
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
32
11:32
VERMONDEN FLORIAN VIC - MISTER MAGIC
33
11:34
VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
34
11:36
FRANKEN THIBO - PEBBLES
35
11:38
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
36
11:40
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
37
11:43
SLACHMUYLDERS FEBE - TONY
38
11:45
GOOSSENS MARIE - L'AMOURE
39
11:47
LANNOO LOUIS - FURIE
40
11:49
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
41
11:51
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
42
11:53
DUPON LISE - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
43
11:56
MERCKEN LINDE - CILLAARSHOEK'S APART
44
11:58
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
45
12:00
VAN VAERENBERGH MARTE - LEENTJE
46
12:02
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
47
12:04
VAN DEN BOSSCHE LOTTE - EVELIEN
48
12:06
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
49
12:09
DANEELS LORE - CEASAR
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L (B)
12:34
13:51
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:34
VAN HECKE DELPHINE - PRINS
2
12:35
SILLIS ROSIE - SIETSKE
3
12:37
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
4
12:39
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - SARINA
5
12:41
HOSTE CHLOÉ - KITA
6
12:43
BLEUX CHARLOTTE - KASPER VAN KLEIN HEI
7
12:45
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
8
12:46
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
9
12:48
VAN LOOVEREN JINTHE - OLLEKE BOLLEKE
10
12:50
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
11
12:52
BLEVI CHARLOTT - TESS
12
12:54
DE PAUW LOTTE - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
13
12:56
VAN RAEMDONCK FLORIAN - MAKKER VAN DEN HOEK
14
12:57
ANTHONISSEN PIETER-JAN - SISSI OPTIMA
15
12:59
VAN ROSSEM LARS - LIMITHE
16
13:01
MEYVIS JULES - IGOR
17
13:03
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
18
13:05
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
19
13:07
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
20
13:08
MORIS LEONIE - JUANTO
21
13:10
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
22
13:12
VAN HOLLEBEKE JULIE - MINI HOOPS
23
13:14
SILLIS ROSIE - SUMBA VAN 'T NEERHOF
24
13:16
GODRIE BEN - CARINA
25
13:18
VAN ROSSEM NIELS - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
26
13:19
BLEUX CHARLOTTE - SNOW
27
13:21
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
28
13:23
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
29
13:25
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
30
13:27
FRANCO KJENTA - GOYA
31
13:29
GEYSEN BJARNE - BOOMER
32
13:30
ABEELS FEBE - REBEL DJ
33
13:32
DE COCK MATIS - GOLDFINGER
34
13:34
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
35
13:36
DE WEERDT VINZ - JEMAICA VAN DE BRUULHOEVE
36
13:38
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
37
13:40
VAN STEEN STAF - MISTY DEE
38
13:41
DE CONINCK FIEN - DONA
39
13:43
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
40
13:45
VAN WESENBEECK PAULIEN - SAARTJE
41
13:47
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
42
13:49
GEERITS FLORE - KAATJE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (C)
08:30
10:11
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:32
KLEEREN YONI - MAX
3
08:34
LAEMONT LUNA - TWIKKI VAN DEN BERGENBROEK
4
08:36
BREUGELMANS LAURA - FRITS
5
08:38
JANSSENS-MIDDENDORP JULIE - PRINS
6
08:40
RENNEN ZAHRA - JOKER
7
08:43
ANDRIES THIJS - LENTE VAN 'T SANTHOF
8
08:45
CLAERHOUT MAURA - JUNIOR
9
08:47
VANDENBROELE LUNA - MILKY-WAY V/H HAGELAND
10
08:49
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
11
08:51
VANWALLEGHEM JARNO - LUCY
12
08:53
DEVOLDER SITA - HOLLBROOK BENNY
13
08:56
DE LOOSE MIRTE - LIENTJE
14
08:58
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
15
09:00
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
16
09:02
LEEN FREE - SPIRIT
17
09:04
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
18
09:06
LAEMONT LUNA - MYLOW
19
09:09
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
20
09:11
DOUWEN JADE - EMIRAT TOUSSAINT
21
09:13
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
22
09:15
SWENNEN EMMA - SAM120
23
09:17
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
24
09:19
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
25
09:22
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
26
09:24
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
27
09:26
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
28
09:28
VACKIER ALICIA - GHANA
29
09:30
MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
30
09:32
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - FLEUR
31
09:35
VAN GYSEL CHARLOTTE - FABELOUS VAN DE KRUISHOEVE
32
09:37
DERIDDER CHELSY - CILANO
33
09:39
DE CONINCK MATS - MELODY
34
09:41
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
35
09:43
DRIEGHE LINDE - SHADOW
36
09:45
BLEUX CHARLOTTE - KYARA
37
09:48
DANEELS THOMAS - FLOR
38
09:50
HELSEN HANNAH - TOETJE
39
09:52
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
40
09:54
VAN ELSEN WARRE - VICKY
41
09:56
SAEY LORE - PONYHOEVE NENA
42
09:58
DE BRABANDER JANNE - GEROMIO
43
10:01
KEISSE SAAR - CARLOS
44
10:03
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
45
10:05
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
46
10:07
CALLENS DIEDE - PIDO
47
10:09
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L (C)
11:16
12:21
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:16
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUANTO
2
11:18
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
3
11:20
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
4
11:22
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
5
11:24
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
6
11:26
VAN STEEN RIK - YOU CAN DO IT
7
11:29
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
8
11:31
DE WISPELAERE LAURA - OBI DJ
9
11:33
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
10
11:35
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
11
11:37
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
12
11:39
DEWULF ARNO - PAPILLON TER SALEGHEM
13
11:42
DE WIT LIEN - ACROBAT
14
11:44
MAERTENS YELENA - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
16
11:48
VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
17
11:50
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
18
11:52
BLEYEN RHUNE - FILINI
19
11:55
LOOS JADE - PIMMEKE
20
11:57
GODRIE LOTTE - SMOKEY
21
11:59
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
22
12:01
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
23
12:03
BOUTS JEF - SPIRIT
24
12:05
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
25
12:08
LESTIENNE NINTE - ZEB
26
12:10
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
27
12:12
KEISSE NOOR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
28
12:14
DESOMVIELE MARTHE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
29
12:16
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
30
12:18
DE WAELE THIBAULT - BOY
DE WIT LIEN - ACROBAAT V/D WEZELSE HEIHOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M (C)
15:03
15:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:03
DIEU MARTHE-LOUIZE - WAAIE Q ETOYCA
2
15:04
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
3
15:06
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
4
15:08
VERHULPEN MIRTHE - NUMBEL-V
5
15:10
PORCU CARLA - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
6
15:12
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
7
15:14
VAN LOOVEREN ELIEN - JOLY'S JOKE
8
15:15
BOON MARTHE - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
9
15:17
LAMBERTS XANDER - MISS POSSIBLE
10
15:19
JANS FIEN - ANGEL
11
15:21
JANSEN FEMKE - BENTO
12
15:23
TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
13
15:25
VERMEIR JULES - LIMOGES TER DOLEN
14
15:26
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
15
15:28
DIEU MARTHE-LOUIZE - DONITA VAN DEN HAM
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (D)
14:27
17:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:27
THIERENS THIBAULT - RASPODY
2
14:29
VAN HOVE WARRE - EBONI VN DE WATERHOEVE
3
14:31
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
4
14:33
MOENS ALEXANDRA - LADY KILEEN
5
14:35
BOON MARTHE - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
6
14:37
BILLIET HANNE - QUADRILLE DE BRIAS
7
14:40
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
8
14:42
VANTIEGHEM NYNKE - FABIOLA
9
14:44
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
10
14:46
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
11
14:48
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
12
14:50
FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
13
14:53
DE ROO LARS - HAPPY
15
14:57
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
16
14:59
MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
17
15:01
PERDIEUS JULIETTE - HAZELBERG'S MALAN
18
15:03
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
19
15:06
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
20
15:08
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
21
15:10
LESTIENNE NINTE - ZEPHYR
22
15:12
VACKIER ALICIA - MAGENO
23
15:14
FRANCO KILIAN - UKI VD HEFFINCK
24
15:16
DE CLERCQ JENS - CHAMPION'S DOUBLE
25
15:19
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
26
15:21
DE BRUYCKER ARTHUR - QUICK VAN 'T EIKELHOF
27
15:23
DE STORME TIEBE - KALIEF
28
15:25
DESOMVIELE MARTHE - RIO
29
15:27
HEYLEN LIESL - UTERNITY
31
15:32
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
32
15:34
GEVAERT LOTTE - FOREVER
33
15:36
VAN RAEMDONCK FLORIAN - KANTJE'S FEIKO 20101423
34
15:38
SCHROYENS FLEUR - FILADELPHIA
35
15:40
POLFLIET BRITT - HEROS
36
15:42
DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
37
15:45
LAENEN MELANIE - FRODO
38
15:47
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
39
15:49
BAETEN LARA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
40
15:51
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
41
15:53
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
42
15:55
VANTIEGHEM NYNKE - SPIRIT
43
15:58
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
44
16:00
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
45
16:02
KERKHOFS GIEL - FANCY
46
16:04
WAUTERS AMBER - KANTJE'S CITA
47
16:06
SMET XANDER - VICTOR
48
16:08
PENNEMAN LOBKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
49
16:11
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
50
16:13
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
51
16:15
WILLEM LÉONIE - FLORIS
52
16:17
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
53
16:19
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
54
16:21
DE CONINCK FIEN - TALENTED LOVE
55
16:24
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
56
16:26
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
57
16:28
SOENENS JAN - JOLY'S KARAMEL
58
16:30
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
59
16:32
VAN LOOVEREN JASPER - IRIS 20092424
61
16:37
BUSCHMAN ARNE - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
62
16:39
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
63
16:41
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
64
16:43
BELLEMANS SENNE - FRED
65
16:45
EVENEPOEL GUILLAUME - LITTLE STAR GOLDEN H
66
16:47
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
67
16:50
MESTDAGH FRAN - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
69
16:54
THIERENS DIDO - ROCKY
70
16:56
VAN MALDEREN DINA - ASTERIX DU VERT
71
16:58
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
72
17:00
DE WANNEMAEKER ANOUK - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
73
17:03
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
74
17:05
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
75
17:07
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
76
17:09
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
77
17:11
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
78
17:13
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
79
17:16
SIAU ZOÉ - LUKIE JOE
80
17:18
BOSMAN AMBER - CARLOS
81
17:20
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
82
17:22
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
83
17:24
LAMBERTS XANDER - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
84
17:26
GEERITS FLORE - BLIKSEM
85
17:29
LUYTEN HAILEY - TINKA'S PEARL
86
17:31
LOOS THORBEN - K. HOSTA
87
17:33
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
88
17:35
VERBIST KAYLA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
89
17:37
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
91
17:42
WILLAERT JULIE - QUERIDA
92
17:44
CORTEN BRITT - ISCHA
93
17:46
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
94
17:48
KINABLE MAYA - WANNES
95
17:50
CAHUZAK ELLA - GIO
DE SCHRYVER FASIKA - NIEKE MEERBERGEN
NOTELÉ ROOS - ULRIKE VAN HET KLAVERTJE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L (D)
08:30
11:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
2
08:32
MORIS LEONIE - JANA
3
08:34
SELS OLIVER - ZEPP
4
08:36
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
5
08:38
VLEKKEN NOEMIE - BLOKLAND'S CAROLA
6
08:40
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
7
08:43
GOEDONS KENZO - TOP MAGIC VAN DE GROENHEUVEL
8
08:45
VAN HECKE PIETER - DAMINA
9
08:47
BEELEN NEL - TOPELINE - V
10
08:49
MEYVIS JULES - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
11
08:51
VANSTRAELEN NIELS - ASGARD
12
08:53
CAEMS KIANA - ROXANNE
13
08:56
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
14
08:58
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
15
09:00
VAN HOLLEBEKE JULIE - MILO D.J.
16
09:02
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - REGINA-DRUM VAN HET JUXSCHOT
17
09:04
DE ROO LARS - HAPPYNESS
18
09:06
DELANGHE AUDREY - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
19
09:09
SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
20
09:11
VAN ROSSEM LARS - PRESTIGE
21
09:13
CORNELIS ERIN - ORCHID'S ERO
22
09:15
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
23
09:17
KLEEREN YONI - ROCKY
24
09:19
LEFEVER KAAT - ORCHID'S KALIJN
25
09:22
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
26
09:24
VAN DIJCK JOPPE - LARS
27
09:26
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
28
09:28
ANDRIES HANNES - XENA
29
09:30
VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
30
09:32
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
31
09:35
VAN HOECK JOPPE - GREECE
32
09:37
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
33
09:39
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
34
09:41
DIEU MARTHE-LOUIZE - BORIS
35
09:43
SIAU ZOÉ - KANTJE'S ELIN 20092402
36
09:45
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
37
09:48
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
38
09:50
DE ROO LARS - JUUL
39
09:52
VAN MIERT MARIE - MAGIC MACHO 20091014
40
09:54
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
41
09:56
BOON GUUST - SOCRATES OPTIMUS
42
09:58
LAMBERTS JULIE - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
43
10:01
MOORS MARTHE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
44
10:03
DE CUYPER TESS - ZAI
45
10:05
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
46
10:07
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
47
10:09
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - RAMIRO VAN HET OVERLEDE GOED
48
10:11
BLOMMAERTS LOTTE - ORCHID'S KUMARA
49
10:14
VAN DIJCK JONAS - TROUBADOUR OPTIMUS
50
10:16
BAEKELMANS ZITA - RUBENS
51
10:18
MAES AMELIE - KWARTO
52
10:20
RENDERS TESSA - NADINE
53
10:22
VAN ELSEN KATO - GILENKA
54
10:24
VAN DE VOORDE JULIE - LEONARDO
55
10:27
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
56
10:29
DE COCK LIO - TORINO VAN PRINSEVELD
57
10:31
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
58
10:33
MESKENS ELISABETH - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
59
10:35
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
60
10:37
VAN TRICHT JADE - SILVA
61
10:40
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
62
10:42
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
63
10:44
CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
64
10:46
KEISSE NOOR - PARCIVAL
65
10:48
VOSSEN MINNE - INJAS
66
10:50
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
67
10:53
LENAERTS FLEUR - JINNE
68
10:55
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
69
10:57
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
70
10:59
VAN PAMEL BREND - LILINE VAN DE DELTHOEVE
71
11:01
VAN VAERENBERGH ANAÏS - NUAGE DE LAIT
72
11:03
VAN LOY KAAT - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M (D)
16:31
17:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:31
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
2
16:32
LEFEVER KAAT - KOZAK VAN ORCHID'S
3
16:34
VAN DIJCK MARIE - RONNY
4
16:36
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
5
16:38
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
6
16:40
FRANCO KILIAN - MUZE VAN DE DELTHOEVE
7
16:42
VAN RAEMDONCK KOBE - QUEEN "D" VAN PRINSENHOF'S
8
16:43
POPPE LORE - MEDINA VAN DE BOCHTEN
9
16:45
DE CLERCQ JENS - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
10
16:47
DE ROO CHLOË - LOEZA
11
16:49
BOUTS JONAH - IMBRA
12
16:51
NOPPE EDOUARD - CLARK
13
16:53
LOENDERS LORE - LUNA
14
16:54
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
15
16:56
VERMEIREN LENA - RAYA VAN PRINSEVELD
16
16:58
JANS WINTER - BLACK BOOSTER
17
17:00
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
18
17:02
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
19
17:04
CAERS RENÉE - MANFRED
20
17:05
VAN TRICHT JADE - POPELINE DE L'AUBE
21
17:07
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
22
17:09
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
23
17:11
HEYLEN LIESL - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
24
17:13
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
25
17:15
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
26
17:16
BOON GUUST - BERLIN DES ILIERS
27
17:18
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
28
17:20
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
29
17:22
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
30
17:24
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
31
17:26
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
32
17:27
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
33
17:29
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
34
17:31
VAN HOLLEBEKE JULIE - GIGOLO
35
17:33
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
36
17:35
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
37
17:37
PETILLION REMI - CASPER F
38
17:38
BREUGELMANS FEBE - GALANT OF THE FOREST
39
17:40
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
13:45
14:11
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:47
VAN RAEMDONK MATTIS - LOOLA
3
13:49
VANDERHASSELT NIKIAS - LILLY
4
13:51
PEETERS NENA - BABE
5
13:53
DENS LINE - TRISTAN
6
13:55
KEMPENEERS SAM - BLIKSEM
7
13:58
GEYSEN LINN - DUSTY
8
14:00
SEGERS MARIE - LOTTE
9
14:02
TROCH KAAT - DONNEKE
10
14:04
DE PAUW HANNE - TJITJI
11
14:06
VISSERS JANA - TOONTJE
12
14:08
GOETHALS JANNE - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
CUINEN OONAGH - SAM
1
Ring 1: STIJL Klasse B (A)
12:25
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:25
VAN GOMPEL AMÉLINE - TOBY VAN DE WATERHOEVE
2
12:27
DE WANNEMAEKER LOTTE - GIZMO
3
12:29
BREUGELMANS LENTEL - LANGE VOREN SARA
4
12:31
THIERENS ELISE - ROOSJE
5
12:33
CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
6
12:35
DE CONINCK LOUIS - CAMAI
7
12:38
SEGERS LARS - TERVAKE JABEDABEDABEDOE
8
12:40
DEMEULEMEESTER THIBAULT - WITHOF FEMKE
9
12:42
MEERSSCHAERT NOOR - FLEUR
10
12:44
VERMEIR LOUISE - GLINSTER
11
12:46
LEO OONA - PLAY BOY
12
12:48
TIMMERS MARGAUX - SARA
13
12:51
TANGHE LOUISE - YAMIN
14
12:53
GEYSEN ANOUK - WATERLAND’S SAMIRA
16
12:57
VERMONDEN JULYNNE VIC - JONES
17
12:59
MERTENS ANNA - VLEKJE
18
13:01
SANDERS LUNE - CASANDRA
19
13:04
DE PAUW HANNE - MICKY
20
13:06
VAN DIJCK LENKE - FLOWER'S HOEVE VIOLET
21
13:08
ADRIAENSEN MAX - JOERY
22
13:10
MEYVIS LIEN - ALADIN VZ
23
13:12
DE FAUW GASPAR - MAILOW
24
13:14
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
25
13:17
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
26
13:19
VAN DE PUTTE AMELIE - FLICKA
27
13:21
STERKENS JAAN - BENNIE
28
13:23
DE COCK FERRE - LOTTE
29
13:25
DE VOS NETTE - SUMMER
30
13:27
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
1
Ring 1: STIJL Klasse B (B)
10:25
12:11
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:25
MINNEBO CELEST - ROMEO
2
10:27
JANSENS MATTS - TWAN
3
10:29
VAN BYLEN GILLIAM - PONDEROSA'S PRIDE FINALITY
4
10:31
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
5
10:33
ADRIAENSEN MAX - RAKKIE
6
10:35
VAN WESENBEECK LODE - IVE VAN DE DELTHOEVE
7
10:38
VANSIELEGHEM THIBO - MOUSTIQUE
8
10:40
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
9
10:42
VAN ROSSEM MARGAUX - LUKE SKYWALKER
10
10:44
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
11
10:46
PATERNOT LENNERT - LOEKI
12
10:48
VAN ROSSEM ELLA - JEFKE VAN'T ZIJP
13
10:51
DELARUE ELISE - BAMBI
14
10:53
DE PAUW LOTTE - UBOR VAN DE NIEUWE HEIDE
15
10:55
DE PAUW PIETER-JAN - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
16
10:57
DE WINTER THIBO - HOOPY
17
10:59
LEEN FREE - HP CELEGANCE
18
11:01
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
19
11:04
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
20
11:06
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
21
11:08
TUYTELEERS NINA - JUMP-SON DE LA LOENA
22
11:10
MATTON JITTE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
23
11:12
VAN GHELUWE CAMILLE - GIPSY QUEEN
24
11:14
WAUTERS HELENA - FIENTJE
25
11:17
LANSLOTS DIAZ - FARINA
26
11:19
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
27
11:21
VAN GYSEL OLIVIER - LAMBADA
28
11:23
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
29
11:25
PEETERS LUNA - DESTINY
31
11:30
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
32
11:32
VERMONDEN FLORIAN VIC - MISTER MAGIC
33
11:34
VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
34
11:36
FRANKEN THIBO - PEBBLES
35
11:38
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
36
11:40
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
37
11:43
SLACHMUYLDERS FEBE - TONY
38
11:45
GOOSSENS MARIE - L'AMOURE
39
11:47
LANNOO LOUIS - FURIE
40
11:49
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
41
11:51
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
42
11:53
DUPON LISE - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
43
11:56
MERCKEN LINDE - CILLAARSHOEK'S APART
44
11:58
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
45
12:00
VAN VAERENBERGH MARTE - LEENTJE
46
12:02
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
47
12:04
VAN DEN BOSSCHE LOTTE - EVELIEN
48
12:06
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
49
12:09
DANEELS LORE - CEASAR
1
Ring 1: STIJL Klasse L (B)
12:34
13:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:34
VAN HECKE DELPHINE - PRINS
2
12:35
SILLIS ROSIE - SIETSKE
3
12:37
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
4
12:39
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - SARINA
5
12:41
HOSTE CHLOÉ - KITA
6
12:43
BLEUX CHARLOTTE - KASPER VAN KLEIN HEI
7
12:45
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
8
12:46
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
9
12:48
VAN LOOVEREN JINTHE - OLLEKE BOLLEKE
10
12:50
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
11
12:52
BLEVI CHARLOTT - TESS
12
12:54
DE PAUW LOTTE - QUIBUS VAN DE EEKHOEK
13
12:56
VAN RAEMDONCK FLORIAN - MAKKER VAN DEN HOEK
14
12:57
ANTHONISSEN PIETER-JAN - SISSI OPTIMA
15
12:59
VAN ROSSEM LARS - LIMITHE
16
13:01
MEYVIS JULES - IGOR
17
13:03
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
18
13:05
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
19
13:07
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
20
13:08
MORIS LEONIE - JUANTO
21
13:10
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
22
13:12
VAN HOLLEBEKE JULIE - MINI HOOPS
23
13:14
SILLIS ROSIE - SUMBA VAN 'T NEERHOF
24
13:16
GODRIE BEN - CARINA
25
13:18
VAN ROSSEM NIELS - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
26
13:19
BLEUX CHARLOTTE - SNOW
27
13:21
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
28
13:23
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
29
13:25
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
30
13:27
FRANCO KJENTA - GOYA
31
13:29
GEYSEN BJARNE - BOOMER
32
13:30
ABEELS FEBE - REBEL DJ
33
13:32
DE COCK MATIS - GOLDFINGER
34
13:34
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
35
13:36
DE WEERDT VINZ - JEMAICA VAN DE BRUULHOEVE
36
13:38
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
37
13:40
VAN STEEN STAF - MISTY DEE
38
13:41
DE CONINCK FIEN - DONA
39
13:43
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
40
13:45
VAN WESENBEECK PAULIEN - SAARTJE
41
13:47
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
42
13:49
GEERITS FLORE - KAATJE
1
Ring 1: STIJL Klasse B (C)
08:30
10:14
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:32
KLEEREN YONI - MAX
3
08:34
LAEMONT LUNA - TWIKKI VAN DEN BERGENBROEK
4
08:36
BREUGELMANS LAURA - FRITS
5
08:38
JANSSENS-MIDDENDORP JULIE - PRINS
6
08:40
RENNEN ZAHRA - JOKER
7
08:43
ANDRIES THIJS - LENTE VAN 'T SANTHOF
8
08:45
CLAERHOUT MAURA - JUNIOR
9
08:47
VANDENBROELE LUNA - MILKY-WAY V/H HAGELAND
10
08:49
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
11
08:51
VANWALLEGHEM JARNO - LUCY
12
08:53
DEVOLDER SITA - HOLLBROOK BENNY
13
08:56
DE LOOSE MIRTE - LIENTJE
14
08:58
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
15
09:00
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
16
09:02
LEEN FREE - SPIRIT
17
09:04
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
18
09:06
LAEMONT LUNA - MYLOW
19
09:09
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
20
09:11
DOUWEN JADE - EMIRAT TOUSSAINT
21
09:13
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
22
09:15
SWENNEN EMMA - SAM120
23
09:17
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
24
09:19
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
25
09:22
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
26
09:24
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
27
09:26
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
28
09:28
VACKIER ALICIA - GHANA
29
09:30
MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
30
09:32
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - FLEUR
31
09:35
VAN GYSEL CHARLOTTE - FABELOUS VAN DE KRUISHOEVE
32
09:37
DERIDDER CHELSY - CILANO
33
09:39
DE CONINCK MATS - MELODY
34
09:41
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
35
09:43
DRIEGHE LINDE - SHADOW
36
09:45
BLEUX CHARLOTTE - KYARA
37
09:48
DANEELS THOMAS - FLOR
38
09:50
HELSEN HANNAH - TOETJE
39
09:52
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
40
09:54
VAN ELSEN WARRE - VICKY
41
09:56
SAEY LORE - PONYHOEVE NENA
42
09:58
DE BRABANDER JANNE - GEROMIO
43
10:01
KEISSE SAAR - CARLOS
44
10:03
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
45
10:05
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
46
10:07
CALLENS DIEDE - PIDO
47
10:09
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
1
Ring 1: STIJL Klasse L (C)
11:16
12:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:16
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUANTO
2
11:18
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
3
11:20
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
4
11:22
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
5
11:24
KLEEREN YARA - BOHEMIAN RHAPSODY
6
11:26
VAN STEEN RIK - YOU CAN DO IT
7
11:29
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
8
11:31
DE WISPELAERE LAURA - OBI DJ
9
11:33
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
10
11:35
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
11
11:37
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
12
11:39
DEWULF ARNO - PAPILLON TER SALEGHEM
13
11:42
DE WIT LIEN - ACROBAT
14
11:44
MAERTENS YELENA - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
16
11:48
VANDEKERCKHOVE LENTEL - JASMINE
17
11:50
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
18
11:52
BLEYEN RHUNE - FILINI
19
11:55
LOOS JADE - PIMMEKE
20
11:57
GODRIE LOTTE - SMOKEY
21
11:59
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
22
12:01
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
23
12:03
BOUTS JEF - SPIRIT
24
12:05
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
25
12:08
LESTIENNE NINTE - ZEB
26
12:10
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
27
12:12
KEISSE NOOR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
28
12:14
DESOMVIELE MARTHE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
29
12:16
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
30
12:18
DE WAELE THIBAULT - BOY
DE WIT LIEN - ACROBAAT V/D WEZELSE HEIHOEVE
1
Ring 1: STIJL Klasse M (C)
15:03
15:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:03
DIEU MARTHE-LOUIZE - WAAIE Q ETOYCA
2
15:04
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
3
15:06
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
4
15:08
VERHULPEN MIRTHE - NUMBEL-V
5
15:10
PORCU CARLA - ISAURA VAN DE BLOEMENHOEVE
6
15:12
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
7
15:14
VAN LOOVEREN ELIEN - JOLY'S JOKE
8
15:15
BOON MARTHE - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
9
15:17
LAMBERTS XANDER - MISS POSSIBLE
10
15:19
JANS FIEN - ANGEL
11
15:21
JANSEN FEMKE - BENTO
12
15:23
TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
13
15:25
VERMEIR JULES - LIMOGES TER DOLEN
14
15:26
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
15
15:28
DIEU MARTHE-LOUIZE - DONITA VAN DEN HAM
1
Ring 1: STIJL Klasse B (D)
14:27
17:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:27
THIERENS THIBAULT - RASPODY
2
14:29
VAN HOVE WARRE - EBONI VN DE WATERHOEVE
3
14:31
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
4
14:33
MOENS ALEXANDRA - LADY KILEEN
5
14:35
BOON MARTHE - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
6
14:37
BILLIET HANNE - QUADRILLE DE BRIAS
7
14:40
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
8
14:42
VANTIEGHEM NYNKE - FABIOLA
9
14:44
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
10
14:46
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
11
14:48
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
12
14:50
FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
13
14:53
DE ROO LARS - HAPPY
15
14:57
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
16
14:59
MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
17
15:01
PERDIEUS JULIETTE - HAZELBERG'S MALAN
18
15:03
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
19
15:06
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
20
15:08
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
21
15:10
LESTIENNE NINTE - ZEPHYR
22
15:12
VACKIER ALICIA - MAGENO
23
15:14
FRANCO KILIAN - UKI VD HEFFINCK
24
15:16
DE CLERCQ JENS - CHAMPION'S DOUBLE
25
15:19
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
26
15:21
DE BRUYCKER ARTHUR - QUICK VAN 'T EIKELHOF
27
15:23
DE STORME TIEBE - KALIEF
28
15:25
DESOMVIELE MARTHE - RIO
29
15:27
HEYLEN LIESL - UTERNITY
31
15:32
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
32
15:34
GEVAERT LOTTE - FOREVER
33
15:36
VAN RAEMDONCK FLORIAN - KANTJE'S FEIKO 20101423
34
15:38
SCHROYENS FLEUR - FILADELPHIA
35
15:40
POLFLIET BRITT - HEROS
36
15:42
DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
37
15:45
LAENEN MELANIE - FRODO
38
15:47
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
39
15:49
BAETEN LARA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
40
15:51
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
41
15:53
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
42
15:55
VANTIEGHEM NYNKE - SPIRIT
43
15:58
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
44
16:00
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
45
16:02
KERKHOFS GIEL - FANCY
46
16:04
WAUTERS AMBER - KANTJE'S CITA
47
16:06
SMET XANDER - VICTOR
48
16:08
PENNEMAN LOBKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
49
16:11
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
50
16:13
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
51
16:15
WILLEM LÉONIE - FLORIS
52
16:17
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
53
16:19
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
54
16:21
DE CONINCK FIEN - TALENTED LOVE
55
16:24
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
56
16:26
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
57
16:28
SOENENS JAN - JOLY'S KARAMEL
58
16:30
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
59
16:32
VAN LOOVEREN JASPER - IRIS 20092424
61
16:37
BUSCHMAN ARNE - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
62
16:39
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
63
16:41
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
64
16:43
BELLEMANS SENNE - FRED
65
16:45
EVENEPOEL GUILLAUME - LITTLE STAR GOLDEN H
66
16:47
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
67
16:50
MESTDAGH FRAN - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
69
16:54
THIERENS DIDO - ROCKY
70
16:56
VAN MALDEREN DINA - ASTERIX DU VERT
71
16:58
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
72
17:00
DE WANNEMAEKER ANOUK - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
73
17:03
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
74
17:05
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
75
17:07
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
76
17:09
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
77
17:11
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
78
17:13
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
79
17:16
SIAU ZOÉ - LUKIE JOE
80
17:18
BOSMAN AMBER - CARLOS
81
17:20
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
82
17:22
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
83
17:24
LAMBERTS XANDER - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
84
17:26
GEERITS FLORE - BLIKSEM
85
17:29
LUYTEN HAILEY - TINKA'S PEARL
86
17:31
LOOS THORBEN - K. HOSTA
87
17:33
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
88
17:35
VERBIST KAYLA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
89
17:37
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
91
17:42
WILLAERT JULIE - QUERIDA
92
17:44
CORTEN BRITT - ISCHA
93
17:46
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
94
17:48
KINABLE MAYA - WANNES
95
17:50
CAHUZAK ELLA - GIO
DE SCHRYVER FASIKA - NIEKE MEERBERGEN
NOTELÉ ROOS - ULRIKE VAN HET KLAVERTJE
1
Ring 1: STIJL Klasse L (D)
08:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
2
08:32
MORIS LEONIE - JANA
3
08:34
SELS OLIVER - ZEPP
4
08:36
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
5
08:38
VLEKKEN NOEMIE - BLOKLAND'S CAROLA
6
08:40
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
7
08:43
GOEDONS KENZO - TOP MAGIC VAN DE GROENHEUVEL
8
08:45
VAN HECKE PIETER - DAMINA
9
08:47
BEELEN NEL - TOPELINE - V
10
08:49
MEYVIS JULES - MIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
11
08:51
VANSTRAELEN NIELS - ASGARD
12
08:53
CAEMS KIANA - ROXANNE
13
08:56
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
14
08:58
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
15
09:00
VAN HOLLEBEKE JULIE - MILO D.J.
16
09:02
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - REGINA-DRUM VAN HET JUXSCHOT
17
09:04
DE ROO LARS - HAPPYNESS
18
09:06
DELANGHE AUDREY - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
19
09:09
SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
20
09:11
VAN ROSSEM LARS - PRESTIGE
21
09:13
CORNELIS ERIN - ORCHID'S ERO
22
09:15
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
23
09:17
KLEEREN YONI - ROCKY
24
09:19
LEFEVER KAAT - ORCHID'S KALIJN
25
09:22
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
26
09:24
VAN DIJCK JOPPE - LARS
27
09:26
SIPS LORE - NASH V/H LANGLAAR
28
09:28
ANDRIES HANNES - XENA
29
09:30
VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
30
09:32
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
31
09:35
VAN HOECK JOPPE - GREECE
32
09:37
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
33
09:39
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
34
09:41
DIEU MARTHE-LOUIZE - BORIS
35
09:43
SIAU ZOÉ - KANTJE'S ELIN 20092402
36
09:45
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
37
09:48
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
38
09:50
DE ROO LARS - JUUL
39
09:52
VAN MIERT MARIE - MAGIC MACHO 20091014
40
09:54
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
41
09:56
BOON GUUST - SOCRATES OPTIMUS
42
09:58
LAMBERTS JULIE - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
43
10:01
MOORS MARTHE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
44
10:03
DE CUYPER TESS - ZAI
45
10:05
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
46
10:07
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
47
10:09
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - RAMIRO VAN HET OVERLEDE GOED
48
10:11
BLOMMAERTS LOTTE - ORCHID'S KUMARA
49
10:14
VAN DIJCK JONAS - TROUBADOUR OPTIMUS
50
10:16
BAEKELMANS ZITA - RUBENS
51
10:18
MAES AMELIE - KWARTO
52
10:20
RENDERS TESSA - NADINE
53
10:22
VAN ELSEN KATO - GILENKA
54
10:24
VAN DE VOORDE JULIE - LEONARDO
55
10:27
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
56
10:29
DE COCK LIO - TORINO VAN PRINSEVELD
57
10:31
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
58
10:33
MESKENS ELISABETH - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
59
10:35
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
60
10:37
VAN TRICHT JADE - SILVA
61
10:40
COSTERMANS RUNE - GOLDEN WONDER BOY
62
10:42
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
63
10:44
CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
64
10:46
KEISSE NOOR - PARCIVAL
65
10:48
VOSSEN MINNE - INJAS
66
10:50
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
67
10:53
LENAERTS FLEUR - JINNE
68
10:55
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
69
10:57
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
70
10:59
VAN PAMEL BREND - LILINE VAN DE DELTHOEVE
71
11:01
VAN VAERENBERGH ANAÏS - NUAGE DE LAIT
72
11:03
VAN LOY KAAT - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
1
Ring 1: STIJL Klasse M (D)
16:31
17:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:31
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
2
16:32
LEFEVER KAAT - KOZAK VAN ORCHID'S
3
16:34
VAN DIJCK MARIE - RONNY
4
16:36
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
5
16:38
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
6
16:40
FRANCO KILIAN - MUZE VAN DE DELTHOEVE
7
16:42
VAN RAEMDONCK KOBE - QUEEN "D" VAN PRINSENHOF'S
8
16:43
POPPE LORE - MEDINA VAN DE BOCHTEN
9
16:45
DE CLERCQ JENS - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
10
16:47
DE ROO CHLOË - LOEZA
11
16:49
BOUTS JONAH - IMBRA
12
16:51
NOPPE EDOUARD - CLARK
13
16:53
LOENDERS LORE - LUNA
14
16:54
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
15
16:56
VERMEIREN LENA - RAYA VAN PRINSEVELD
16
16:58
JANS WINTER - BLACK BOOSTER
17
17:00
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
18
17:02
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
19
17:04
CAERS RENÉE - MANFRED
20
17:05
VAN TRICHT JADE - POPELINE DE L'AUBE
21
17:07
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
22
17:09
VAN ROSSUM CAROLINE - QUALINKA "F" VAN HET JUXSCHOT
23
17:11
HEYLEN LIESL - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
24
17:13
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
25
17:15
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
26
17:16
BOON GUUST - BERLIN DES ILIERS
27
17:18
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
28
17:20
VAN DIJCK MARIE - OBLESSE
29
17:22
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
30
17:24
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
31
17:26
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
32
17:27
FRANKEN EVELYNE - ROX VAN DE NOORDHEUVEL
33
17:29
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
34
17:31
VAN HOLLEBEKE JULIE - GIGOLO
35
17:33
ROMBOUTS LOTTE - SAARTJE VAN'T HEIHOEFKE
36
17:35
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
37
17:37
PETILLION REMI - CASPER F
38
17:38
BREUGELMANS FEBE - GALANT OF THE FOREST
39
17:40
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
27/09/2020 - ZPTLNAT20 - NATIONAAL PONYTORNOOI SPRINGEN TERREINEN POSTELMANS LUMMEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots