{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L
08:00
09:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
2
08:02
BOONE SOFIE - PACATSO VAN SCHORE
3
08:04
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
4
08:06
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
5
08:08
VALCKX MELANIE - T-BONE EH Z
6
08:10
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
7
08:12
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
8
08:14
LOOS STIJN - GALOPPEUR
9
08:16
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
10
08:18
SPITS JORICH - I AM HDH
11
08:20
DOCX LOUISE - GALICE SSB
12
08:22
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
13
08:24
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
14
08:26
MAES NICK - OLLIE VAN DE KLOTPUTTEN
15
08:28
GOETHALS YENTL - GIZANI VAN DE GOEVELHOEVE Z
16
08:30
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
17
08:32
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
18
08:34
MORIS TOM - BRENDA
19
08:36
VAN MAELE JULIE - KWATTRO TER POELBERG
20
08:38
HEYLEN RIK - JARISKA
21
08:40
STOFFELEN JAN - JARTELLE
22
08:42
LEENAERTS STEF - MON AMIE VAN 'D OUDE PASTORY
23
08:44
VAN WAES MAARTEN - ORTEGA VAN DE MOERVAARTHOEVE
24
08:46
PAINBLANC GUY - MADEMOISELLE DE PAINBLANC
25
08:48
LEENAERTS LOES - ONDIATA
26
08:50
VAN STEEN KRIS - LUCKY ONE VAN DE CONYNENBERG
27
08:52
WUYTS LIEVE - ISABELLA VAN DE HOLTAKKERS
28
08:54
MISSOTTEN MARIE - AZURRO
29
08:56
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
30
08:58
BARTHOLOMEEUSEN WIM - OCEANS DIAMOND
31
09:00
POLFLIET PHAEDRA - ORALINE VAN PRINSEVELD
32
09:02
FAES CHRISTOPHE - ELIAS Z
33
09:04
MOLS MARLEEN - PRINCESS VAN DE NOORDHEUVEL
34
09:06
GEERTS JEROEN - OPALINE DE W&S
35
09:08
MEURRENS KRIS - BERSINA VAN 'T HEEMSKIND
36
09:10
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
37
09:12
STES HANNE - NESS OF BALLMORE
38
09:14
VERHELST FILIP - LITHANO
39
09:16
DEJAEGHERE WOUT - HILTON LADY
40
09:18
VERMEIREN NELE - MADI - LILI
41
09:20
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
42
09:22
AERTS GLENN - HERA
43
09:24
DEMAREZ LENNART - CONTESSA 171
44
09:26
SPITS JORICH - JIRADO VAN 'T KONINGSHOF
45
09:28
FLAMEE TIM - KIRA VAN 'T MOLENEINDE
46
09:30
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
47
09:32
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
48
09:34
TEMMERMAN BART - DEFF LEPPARD
49
09:36
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
50
09:38
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
51
09:40
MALISART KOBE - O' LALAIKA
52
09:42
DE COCK THOMAS - JOLIE VAN 'T HOF TE RUYTE
53
09:44
COOMANS STEPHANIE - CALLECHE V.H.ROELHOF Z
LENAERTS EVI - OSCAR VAN DE ROMSTEE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M
10:00
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
VRANKEN NICK - MAARTJE VAN HET HEIDEHOF
2
10:02
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
3
10:04
LEENAERTS LOES - IRIS
4
10:06
MOLS FRAN - NEW WHITE M
5
10:08
WUYTS LEEN - LARINKA VAN 'T LUSTHOF
6
10:10
DE LOOSE TIM - FINESSE DE LA VIE Z
7
10:12
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
8
10:14
WUYTS GITTE - IBLESSE VAN DE DIJKHOEVE
9
10:16
HEYLEN RIK - ALASKA VH LEYSEHOF Z
10
10:18
VAN DEN HEUVEL DENNIS - GIGANT
11
10:20
NOPPE ANN-SOPHIE - GRAPPA V/H PIJNVENHOF
12
10:22
HUYBRECHTS CHARLOTTE - L'ETOILE
13
10:24
VAN KEER ELS - KASSE
14
10:26
GORIS HANNE - I SPY DE MUZE
15
10:28
VAN LOOVEREN EVELIEN - QUASINA III ST GHYVAN Z Z55666411
16
10:30
VERHEYEN AN - HEVITA
17
10:32
VAN DE WATER FREDERIQUE - DAHLI
18
10:34
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
19
10:36
VAN LAERHOVEN RIK - ORAMIE VAN ' T LAARHOF
20
10:38
LOMMELEN TOON - LOMAR VAN DE JOMAHEIDE
21
10:40
WOUTERS KRIS - NEMO VAN HET REUHOF
22
10:42
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
23
10:44
VALCKX MELANIE - JUST FOR PLEASURE DE LOOGE
24
10:46
BROSENS LIEKE - FERDINAND VAN 'T PALMENHOF
25
10:48
MERTENS JAN - IL BANDITO VAN DE DREEF
26
10:50
TEMMERMAN BART - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
27
10:52
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
28
10:54
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
29
10:56
MORLION PEPIJN - MAC JACK COURTIER
30
10:58
VERMEIREN LOTTE - BALOU
31
11:00
DE LOOSE TIM - MIMOSA DE LA VIE Z
32
11:02
LAMBERTS JAN - CALISIMO Z
33
11:04
VAN GUCHT IVO - MEREA VAN DE ELSHOEVE
34
11:06
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
35
11:08
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
36
11:10
CALLEWAERT AURI - V DE VIE
37
11:12
BROSENS STEF - HASSAN
38
11:14
GOETHALS FENNA - ISAURA VAN DE MEERPUTHOEVE
39
11:16
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
14:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
KONINGS STEVEN - EGUPARDIE
2
14:02
HOFLACK STIVE - FABULEU VD WATERTOREN
3
14:04
HAAGEN CARLIJN - GANDUR
4
14:06
MERTENS JAN - LEX VAN DE DREEF
5
14:08
DHAENENS EMMA - JERIOLANCA
6
14:10
LAMBERTS JAN - HATCHOUM LV Z
7
14:12
GEERTS JEROEN - ATOUCHA V.D.
8
14:14
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - CURIOSA VAN SILCO
9
14:16
VAN DE POEL VINCENT - HELIANTHE
10
14:18
GOEMANS THYS - KAMIRA
11
14:20
SOMERS CATO - LA FAYETTE
12
14:22
SPITS JORICH - GAMBLE S
13
14:24
HOOFT DIMITRI - MITCH VAN HET CLAEYSSENHOF
14
14:26
SNOEIJS KOEN - ZIDANE
15
14:28
MAES YOREN - M' ORANGE M
16
14:30
HOLSBEEK ROB - CHELSEY KD Z
17
14:32
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
18
14:34
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
19
14:36
MATTHYSEN LAURENS - BE COOL- G
20
14:38
STOFFELEN JAN - NIARA
21
14:40
VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
22
14:42
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
23
14:44
VINCKX DIRK - EQUILLINE VAN DE MARSWEG
24
14:46
BARTHOLOMEEUSEN WIM - MARLOU VAN DE LEEUWERK
25
14:48
HOFLACK STIVE - KIEFFER VAN DE OOSTERWALLE
26
14:50
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
27
14:52
BOSMANS GERT - GRAND FOU
28
14:54
LOOS DANNY - LORENZO - L
29
14:56
VERCAUTEREN FEMKE - ISHTAR VAN DE RHAMDIA HOEVE
30
14:58
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
31
15:00
MERTENS JAN - MAGNIFIC DE REVE
32
15:02
BOSSAERTS STEF - F-MAGIC VAN DE WILGENDREEF Z
33
15:04
STOFFELEN TOM - MADAM +
34
15:06
DE COCK THOMAS - LANSON-R
35
15:08
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
36
15:10
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
37
15:12
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
38
15:14
KOOREMANS RAF - CAVALOR CHAI CHAI
39
15:16
AERNOUTS JURGEN - FLOOR
40
15:18
TEMMERMAN BART - FIANA
41
15:20
HOLSBEEK ROB - MAYBEL VAN HET MOLENHOF
08/03/2020 - NIS2020PAARDEN - NATIONALE INDOOR PAARDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots