{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1A
R1A- DORPERHEIDE: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
08:30
10:27
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
NEVEN EVELIEN - SWEET NONSENSE
2
08:39
KLOS DESIREE - SAFETY FIRST VAN CAVALERONDE
3
08:48
SMITS AN - NIVEAUX SND
4
08:57
REGTIEN ROSANNE - NARCISO
5
09:06
WILLEMEN SIGIS - NEVERMIND
6
09:15
DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
7
09:24
HOSTYN ANGELIQUE - ELEGANCE VAN OUDENHOVE
8
09:33
STALPAERT MACY - NEW-WENDY
9
09:42
COPERMANS DAISY - CELYNA VAN OP DE BERG Z
10
09:51
MERTENS AMBER - SONNENSTRAHL EG
11
10:00
BAX CAROLIEN - NANINI
12
10:09
HUYGHE BRIT - SALUTHEA VAN DE RIETHOEVE
13
10:18
KLOS DESIREE - SAY MY NAME VAN CAVALERONDE
1A
R1A- DORPERHEIDE: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:00
14:57
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
KLOS DESIREE - SAY MY NAME VAN CAVALERONDE
2
13:09
HUYGHE BRIT - SALUTHEA VAN DE RIETHOEVE
3
13:18
BAX CAROLIEN - NANINI
4
13:27
MERTENS AMBER - SONNENSTRAHL EG
5
13:36
COPERMANS DAISY - CELYNA VAN OP DE BERG Z
6
13:45
STALPAERT MACY - NEW-WENDY
7
13:54
HOSTYN ANGELIQUE - ELEGANCE VAN OUDENHOVE
8
14:03
DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
9
14:12
WILLEMEN SIGIS - NEVERMIND
10
14:21
REGTIEN ROSANNE - NARCISO
11
14:30
SMITS AN - NIVEAUX SND
12
14:39
KLOS DESIREE - SAFETY FIRST VAN CAVALERONDE
13
14:48
NEVEN EVELIEN - SWEET NONSENSE
2A
R2A - EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
08:30
11:30
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BOUWENS ELLEN - SMART GUARDIAN SB
2
08:39
NESTOR LOTTE - ALESSIO
3
08:48
HOEFMAN PETER - NAZARÉ
4
08:57
VERSCHOOTEN INEZ - SHELBY V/H RIGELHOF
5
09:06
ROMBOUTS STIJN - SUPERMARIO VAN DE HOENDERHEIDE
6
09:15
THIJS STIJN - SAUVAGE VD GULDENNAGEL
7
09:24
VERMEIREN DIRK - THALLOS VAN ‘T STERSCHOTSHOF
8
09:33
VAN LOOVEREN ANNELIES - SANICIO VAN DE LUFKENSHOEVE
9
09:51
FOETS PIETER - SJAREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
9
09:42
LAMMENS LAURANNE - SAMIRA-G
10
10:00
DESMET MAUDE - SQUADRON VAN HET KERKVELD
11
10:09
NESTOR LOTTE - NIRVANA
12
10:18
HOEFMAN PETER - LLAMATIVO CHB
14
10:36
GOVAERT BRIAN - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
15
10:45
VAN MOER ANKE - STEENAKKERS DIAMANT
16
10:54
DEBO NILS (NOVA STABLES) - DALMA SIA BALLANTE
17
11:03
ROMBAUT ASTRID - STING VAN T' MULDERSHOF
18
11:12
BECK DELPHINE - SONNIK-G
ROBBERECHTS WIM - NIVARD
2A
R2A-EMMERS : INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
13:00
16:00
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DESMET MAUDE - SQUADRON VAN HET KERKVELD
2
13:09
NESTOR LOTTE - NIRVANA
3
13:18
HOEFMAN PETER - LLAMATIVO CHB
5
13:36
GOVAERT BRIAN - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
6
13:45
VAN MOER ANKE - STEENAKKERS DIAMANT
7
13:54
DEBO NILS (NOVA STABLES) - DALMA SIA BALLANTE
8
14:03
ROMBAUT ASTRID - STING VAN T' MULDERSHOF
9
14:21
BOUWENS ELLEN - SMART GUARDIAN SB
9
14:12
BECK DELPHINE - SONNIK-G
10
14:30
NESTOR LOTTE - ALESSIO
11
14:39
HOEFMAN PETER - NAZARÉ
12
14:48
VERSCHOOTEN INEZ - SHELBY V/H RIGELHOF
13
14:57
ROMBOUTS STIJN - SUPERMARIO VAN DE HOENDERHEIDE
14
15:06
THIJS STIJN - SAUVAGE VD GULDENNAGEL
15
15:15
VERMEIREN DIRK - THALLOS VAN ‘T STERSCHOTSHOF
16
15:24
VAN LOOVEREN ANNELIES - SANICIO VAN DE LUFKENSHOEVE
17
15:33
LAMMENS LAURANNE - SAMIRA-G
18
15:42
FOETS PIETER - SJAREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
ROBBERECHTS WIM - NIVARD
3A
R3A-EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
08:30
11:21
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
3
08:48
BAX CAROLIEN - MISS GLAMOUR
4
08:57
CEUNEN JASPER - ROHMAN
5
09:06
GEERTS RENO - RENEGADE VAN HET LANGENHOF
6
09:15
VAN UYTVANCK JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
7
09:24
MARCELIS ANJA - ROSARIO
8
09:33
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
9
09:51
SCHEIRS ERIK - ROE D'ART
9
09:42
NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
10
10:00
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
11
10:09
SPITS PIETER - MAXIMUS
12
10:18
MICHIELS JAN - JM SPORTHORSES FLEURESSE
13
10:27
DESSERS LIESELOTTE - MINKA
14
10:36
VAN LINT KIRINA - MY DREAM VH AEGROSCHOT
15
10:45
GEERENS SILKE - MY FREE LADY
16
10:54
VOET DIRK - HIP-HOP VANDIVO
17
11:03
SEYEN SARAH - BELLA LINA
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
3A
R3A-EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
13:15
16:06
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:15
NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
2
13:24
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
3
13:33
SPITS PIETER - MAXIMUS
4
13:42
MICHIELS JAN - JM SPORTHORSES FLEURESSE
5
13:51
DESSERS LIESELOTTE - MINKA
6
14:00
VAN LINT KIRINA - MY DREAM VH AEGROSCHOT
7
14:09
GEERENS SILKE - MY FREE LADY
8
14:18
VOET DIRK - HIP-HOP VANDIVO
9
14:27
SEYEN SARAH - BELLA LINA
9
14:36
LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
11
14:54
BAX CAROLIEN - MISS GLAMOUR
12
15:03
CEUNEN JASPER - ROHMAN
13
15:12
GEERTS RENO - RENEGADE VAN HET LANGENHOF
14
15:21
VAN UYTVANCK JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
15
15:30
MARCELIS ANJA - ROSARIO
16
15:39
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
17
15:48
SCHEIRS ERIK - ROE D'ART
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
3B
R3B-EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
11:20
13:08
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:20
ROMBOUTS STIJN - REBEL KING
2
11:29
SWINNEN CELINE - ROLEX 'W' VAN PRINSENHOF'S
3
11:38
BOSMAN KARA - ROOKIE BLUE DE TAMISE
4
11:47
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
5
11:56
JACOBS ALESSIA - REBELLION
6
12:05
VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
7
12:14
FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
8
12:23
LAMMENS LAURANNE - RIO C V/H VIJVERBOS
9
12:32
VAN DE MOSSELAER ELINE - ROMANCE H
10
12:41
DEBO NILS (NOVA STABLES) - RIGOLETTO BALLANTE
11
12:50
ROMBOUTS STIJN - RAMONA DE LA DRIE
12
12:59
SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
3B
R3B-EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
16:10
17:58
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:10
SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
2
16:19
ROMBOUTS STIJN - RAMONA DE LA DRIE
3
16:28
DEBO NILS (NOVA STABLES) - RIGOLETTO BALLANTE
4
16:37
VAN DE MOSSELAER ELINE - ROMANCE H
5
16:46
LAMMENS LAURANNE - RIO C V/H VIJVERBOS
6
16:55
FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
7
17:04
VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
8
17:13
JACOBS ALESSIA - REBELLION
9
17:22
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
10
17:31
BOSMAN KARA - ROOKIE BLUE DE TAMISE
11
17:40
SWINNEN CELINE - ROLEX 'W' VAN PRINSENHOF'S
12
17:49
ROMBOUTS STIJN - REBEL KING
1B
R1B-DORPERHEIDE: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
10:40
12:46
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:40
HOSTYN ANGELIQUE - TOOTS VAN OUDENHOVE
2
10:49
COOLS HANNE - LADY LY
3
10:58
VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
4
11:07
HEGEMANN HANNELORE - NETSTUTTERIETS DJ
5
11:16
DE ROOVER DAPHNE - LIU-JO VAN HET TRICHELHOF
6
11:25
VAN ROOSENBROEK TAIGA - QUIDON VAN DE LUFKENSHOEVE
7
11:34
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
8
11:43
HOSTYN ANGELIQUE - QUICKSTAR V/D LA ROSTEEHOEVE
9
11:52
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
11
12:10
PEETERS ELINE - QADIRA VAN HET BREUGELHOF
12
12:19
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
13
12:28
HOSTYN ANGELIQUE - FIORELLA VAN OUDENHOVE
1B
R1B-DORPERHEIDE: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
15:10
17:07
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:10
HOSTYN ANGELIQUE - TOOTS VAN OUDENHOVE
2
15:19
PEETERS ELINE - QADIRA VAN HET BREUGELHOF
4
15:37
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
5
15:46
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
6
15:55
VAN ROOSENBROEK TAIGA - QUIDON VAN DE LUFKENSHOEVE
7
16:04
HOSTYN ANGELIQUE - QUICKSTAR V/D LA ROSTEEHOEVE
8
16:13
DE ROOVER DAPHNE - LIU-JO VAN HET TRICHELHOF
9
16:22
HEGEMANN HANNELORE - NETSTUTTERIETS DJ
10
16:31
VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
11
16:40
COOLS HANNE - LADY LY
12
16:49
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
13
16:58
HOSTYN ANGELIQUE - FIORELLA VAN OUDENHOVE
2B
R2B-EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
11:30
12:51
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
2
11:39
VAN IMPE JUTTA - LOONEY TUNES TC
3
11:48
DRIESEN NICK - QUALITY VAN HET BEUKENHOF
4
11:57
OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
5
12:06
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
6
12:15
VLEUGELS ANNEMIK - ROXETTE
7
12:24
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
8
12:33
GORIS SENNE - LURAAN-H
VAN LAER NICK - QUINTINA VAN KINSCHOT
2B
R2B-EMMERS: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
16:00
17:21
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
GORIS SENNE - LURAAN-H
2
16:09
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
3
16:18
VLEUGELS ANNEMIK - ROXETTE
4
16:27
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
5
16:36
OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
6
16:45
DRIESEN NICK - QUALITY VAN HET BEUKENHOF
7
16:54
VAN IMPE JUTTA - LOONEY TUNES TC
8
17:03
GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
VAN LAER NICK - QUINTINA VAN KINSCHOT
25/06/2022 - WJP2022NAT1B - FINALE SBB COMPETITIE JONGE PAARDEN - GENK SENTOWER - DRESSUUR (4-5-6 jr)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots